fsresults

MiniSparkles neaktívni

FIN FIN · HTK (13/14–24/25)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Tulokkaat, Mupi R1 Celkový 53.54 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Celkový 50.14 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Pikku Tulokkaat, Mupi Celkový 42.36 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat Celkový 45.97 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Celkový 57.43 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat R3 Celkový 51.43 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat, Mupi Celkový 49.83 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN) 2023/2024
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Pikku Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 42.36 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Pikku Tulokkaat, Mupi Celkový 42.36 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 47.54 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkový 47.54 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Voľné jazdy 45.23 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Celkový 45.23 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 50.14 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Celkový 50.14 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 49.83 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkový 49.83 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Voľné jazdy 53.54 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Celkový 53.54 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Tulokkaat Voľné jazdy 45.97 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Celkový 45.97 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R3 Voľné jazdy 51.43 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R3 Celkový 51.43 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Tulokkaat R2, Mupi Voľné jazdy 57.43 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Celkový 57.43 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 43.31 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkový 43.31 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)