fsresults

OEZUY neaktívni

FRA FRA · NANTE (13/14–23/24)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
D1 Junior Men Celkový 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) 2023/2024
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Avenir Men Celkový 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA) 2014/2015
Cdf Junior Men Celkový 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) 2022/2023
Cdf Minime B Men Celkový 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) 2017/2018
Critérium Minime Men Celkový 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA) 2015/2016
D2 Junior Men Celkový 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA) 2021/2022
D2-Novices Boys Celkový 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Avenir Men Celkový 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) 2013/2014
D3 Minime Men Celkový 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) 2016/2017
Division 3 Avenir Garçons Celkový 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA) 2013/2014
Junior Men Krátke programy 46.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Junior Men Voľné jazdy 91.00 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Junior Men Celkový 137.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Minime Men Celkový 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA) 2016/2017
N2 Junior Men Celkový 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA) 2022/2023
N2 Minime Men Celkový 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA) 2017/2018
N2 Novice Boys Celkový 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA) 2019/2020
N2 Novices Boys Celkový 42.08 Tournois de France C8 (FRA) 2019/2020
N2 Novices Garcons Celkový 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA) 2019/2020
N2-Minimes Garçons Celkový 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
N3 Avenir Men Celkový 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA) 2014/2015
N3 Minime Men Celkový 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA) 2016/2017
Novice B Boys Celkový 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) 2018/2019
Tdfb4 N2 Novices Boys Celkový 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) 2018/2019
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D1 Junior Men Voľné jazdy 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA)
D1 Junior Men Celkový 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA)
Junior Men Krátke programy 46.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)
Junior Men Voľné jazdy 91.00 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)
Junior Men Celkový 137.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Cdf Junior Men Voľné jazdy 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA)
Cdf Junior Men Celkový 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA)
N2 Junior Men Voľné jazdy 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA)
N2 Junior Men Celkový 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Cdf Junior Men Voľné jazdy 66.52 Coupe de France 2022 (FRA)
Cdf Junior Men Celkový 66.52 Coupe de France 2022 (FRA)
D2 Junior Men Voľné jazdy 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA)
D2 Junior Men Celkový 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA)
N2 Junior Men Voľné jazdy 73.14 France Clubs (FRA)
N2 Junior Men Celkový 73.14 France Clubs (FRA)

Najlepšie skóre 2020/2021

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
N2 Junior Men Voľné jazdy 64.97 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)
N2 Junior Men Celkový 64.97 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
N2 Novice Boys Voľné jazdy 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA)
N2 Novice Boys Celkový 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA)
N2 Novices Boys Voľné jazdy 42.08 Tournois de France C8 (FRA)
N2 Novices Boys Celkový 42.08 Tournois de France C8 (FRA)
N2 Novices Garcons Voľné jazdy 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA)
N2 Novices Garcons Celkový 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D2-Novices Boys Voľné jazdy 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA)
D2-Novices Boys Celkový 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA)
N2 Novice Boys Voľné jazdy 39.06 TDFGARGES2019 (FRA)
N2 Novice Boys Celkový 39.06 TDFGARGES2019 (FRA)
N2 Novices Boys Voľné jazdy 36.68 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)
N2 Novices Boys Celkový 36.68 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)
Novice B Boys Voľné jazdy 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA)
Novice B Boys Celkový 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA)
Tdfb4 N2 Novices Boys Voľné jazdy 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA)
Tdfb4 N2 Novices Boys Celkový 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Cdf Minime B Men Voľné jazdy 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA)
Cdf Minime B Men Celkový 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA)
N2 Minime Men Voľné jazdy 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA)
N2 Minime Men Celkový 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA)
N2-Minimes Garçons Voľné jazdy 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N2-Minimes Garçons Celkový 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D3 Minime Men Voľné jazdy 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA)
D3 Minime Men Celkový 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA)
Minime Men Voľné jazdy 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA)
Minime Men Celkový 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA)
N3 Minime Men Voľné jazdy 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA)
N3 Minime Men Celkový 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Critérium Minime Men Voľné jazdy 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA)
Critérium Minime Men Celkový 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA)
D3 Minime Men Voľné jazdy 22.63 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA)
D3 Minime Men Celkový 22.63 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA)
N3 Minime Men Voľné jazdy 26.79 Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA)
N3 Minime Men Celkový 26.79 Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Avenir Men Voľné jazdy 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA)
Avenir Men Celkový 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA)
D3 Avenir Men Voľné jazdy 17.23 Championnat de France des Clubs (FRA)
D3 Avenir Men Celkový 17.23 Championnat de France des Clubs (FRA)
N3 Avenir Men Voľné jazdy 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA)
N3 Avenir Men Celkový 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D3 Avenir Men Voľné jazdy 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA)
D3 Avenir Men Celkový 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA)
Division 3 Avenir Garçons Voľné jazdy 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA)
Division 3 Avenir Garçons Celkový 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA)