fsresults

Reflections

FIN FIN · FSC Espoo (07/08–26/27, aktuálne)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Junior Muodostelma Celkový 45.89 YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) 2026/2027
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
ISU Junior Krátke programy 65.35 Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) 2023/2024
ISU Junior Voľné jazdy 113.06 Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) 2023/2024
ISU Junior Celkový 178.41 Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) 2023/2024
Junior Krátke programy 66.80 Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN) 2009/2010
Junior Voľné jazdy 111.66 Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN) 2009/2010
Junior Celkový 178.46 Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN) 2009/2010
Junior ISU Krátke programy 39.75 WINTER CUP 2013 (BEL) 2013/2014
Junior ISU Voľné jazdy 80.94 WINTER CUP 2013 (BEL) 2013/2014
Junior ISU Celkový 120.69 WINTER CUP 2013 (BEL) 2013/2014
Junior Sm Krátke programy 56.70 ML SM2026 (Turku/FIN) 2025/2026
Junior Sm Voľné jazdy 102.85 ML SM2026 (Turku/FIN) 2025/2026
Junior Sm Celkový 159.55 ML SM2026 (Turku/FIN) 2025/2026
Junior Vo Celkový 105.77 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023

Najlepšie skóre 2026/2027

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Muodostelma Krátke programy 45.89 YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN)
Junior Muodostelma Celkový 45.89 YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 58.78 Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN)
Junior Voľné jazdy 98.91 Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN)
Junior Celkový 157.34 Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN)
Junior Sm Krátke programy 56.70 ML SM2026 (Turku/FIN)
Junior Sm Voľné jazdy 102.85 ML SM2026 (Turku/FIN)
Junior Sm Celkový 159.55 ML SM2026 (Turku/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 55.99 SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE)
Junior Voľné jazdy 101.27 SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE)
Junior Celkový 157.26 SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
ISU Junior Krátke programy 65.35 Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT)
ISU Junior Voľné jazdy 113.06 Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT)
ISU Junior Celkový 178.41 Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT)
Junior Krátke programy 60.49 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN)
Junior Voľné jazdy 104.02 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)
Junior Celkový 163.46 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 60.72 Aluemestaruus 2023 (HELSINKI/FIN)
Junior Voľné jazdy 110.50 Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN)
Junior Celkový 171.08 Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN)
Junior Vo Voľné jazdy 105.77 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Junior Vo Celkový 105.77 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 53.59 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN)
Junior Voľné jazdy 93.11 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN)
Junior Celkový 146.70 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN)

Najlepšie skóre 2020/2021

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 39.57 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)
Junior Voľné jazdy 77.15 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)
Junior Celkový 116.72 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 46.88 Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 (FIN)
Junior Voľné jazdy 78.53 ML SM-sarjat 1.valinta 2.-3.11.2019 (FIN)
Junior Celkový 120.50 ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 53.79 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)
Junior Voľné jazdy 79.55 Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 (FIN)
Junior Celkový 130.75 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 51.08 ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN)
Junior Voľné jazdy 81.84 ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN)
Junior Celkový 132.92 ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 48.67 ML SM-sarjat 1.vk. 5.-6.11.2016 (FIN)
Junior Voľné jazdy 82.42 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)
Junior Celkový 128.18 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 49.13 Leon Lurje Trophy 2016 (SWE)
Junior Voľné jazdy 83.13 Leon Lurje Trophy 2016 (SWE)
Junior Celkový 132.26 Leon Lurje Trophy 2016 (SWE)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 46.10 ML SM 2015 -kilpailut (FIN)
Junior Voľné jazdy 79.42 ML SM-sarjojen 1.vk. 8.-9.11.2014 (FIN)
Junior Celkový 124.82 ML SM 2015 -kilpailut (FIN)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 42.43 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE)
Junior Voľné jazdy 86.61 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE)
Junior Celkový 129.04 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE)
Junior ISU Krátke programy 39.75 WINTER CUP 2013 (BEL)
Junior ISU Voľné jazdy 80.94 WINTER CUP 2013 (BEL)
Junior ISU Celkový 120.69 WINTER CUP 2013 (BEL)

Najlepšie skóre 2012/2013

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 46.22 SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN)
Junior Voľné jazdy 91.04 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN)
Junior Celkový 135.44 SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN)

Najlepšie skóre 2011/2012

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 38.14 ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN)
Junior Voľné jazdy 74.62 ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN)
Junior Celkový 112.76 ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN)

Najlepšie skóre 2010/2011

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 54.57 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Junior Voľné jazdy 100.72 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Junior Celkový 155.29 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)

Najlepšie skóre 2009/2010

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 66.80 Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN)
Junior Voľné jazdy 111.66 Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN)
Junior Celkový 178.46 Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN)

Najlepšie skóre 2007/2008

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 56.32 Finlandia Cup 2008 (FIN)
Junior Voľné jazdy 104.58 Muodostelmaluistelun SM-kilpailut 22.-24.2.2008 (FIN)
Junior Celkový 155.37 Finlandia Cup 2008 (FIN)