Roxane BIGNAUD neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire | Pattern tanec | 17.29 | TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 12.71 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | Celkový | 28.19 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Lame Niveau 1 | Pattern tanec | 9.85 | RENCONTRE INTERREGIONALE 2 CENTRE NORD VITRY 201 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame Niveau 1 | LIBRE-LAME | 5.76 | RENCONTRE INTERREGIONALE 2 CENTRE NORD VITRY 201 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame Niveau 1 | Celkový | 15.61 | RENCONTRE INTERREGIONALE 2 CENTRE NORD VITRY 201 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Lames Podium B | Pattern tanec | 5.33 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames Podium B | Voľný tanec | 2.35 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames Podium B | Celkový | 7.68 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2016/2017
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire | Pattern tanec | 17.29 | TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 12.71 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Celkový | 28.19 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) |
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Lame Niveau 1 | Pattern tanec | 9.85 | RENCONTRE INTERREGIONALE 2 CENTRE NORD VITRY 201 (FRA) |
| Lame Niveau 1 | LIBRE-LAME | 5.76 | RENCONTRE INTERREGIONALE 2 CENTRE NORD VITRY 201 (FRA) |
| Lame Niveau 1 | Celkový | 15.61 | RENCONTRE INTERREGIONALE 2 CENTRE NORD VITRY 201 (FRA) |
Najlepšie skóre 2014/2015
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Lames Podium B | Pattern tanec | 5.33 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) |
| Solos Lames Podium B | Voľný tanec | 2.35 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) |
| Solos Lames Podium B | Celkový | 7.68 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 (FRA) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2016/2017
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2017 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 FRA |
Solos Preliminaire s Fra SOLO | 6 | 28.19 |
Pattern Dance (Sans Kp) 8 (15.48) Libre Lame 5 (12.71)
|
| 26.11.2016 | TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 FRA |
Solos Preliminaire s Fra SOLO | 3 | 28.11 |
Pattern Dance (Sans Kp) 4 (17.29) Libre Lame 4 (10.82)
|
Sezóna 2015/2016
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2016 | RENCONTRE INTERREGIONALE 2 CENTRE NORD VITRY 201 FRA |
Lame Niveau 1 s Fra SOLO | 13 | 15.61 |
Pattern Dance (Sans Kp) 15 (9.85) Libre Lame 8 (5.76)
|
| 23–24.01.2016 | RENCONTRE INTERREGIONALE 1 CENTRE NORD ORLEANS 201 FRA |
Lame Niveau 1 s Fra SOLO | 9 | 13.51 |
Pattern Dance (Sans Kp) 11 (8.87) Libre Lame 8 (4.64)
|
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 VIT 2014-2015 FRA |
Solos Lames Podium B s Fra SOLO | 7 | 7.68 |
Pattern Dance (Sans KP) 7 (5.33) Free Dance 7 (2.35)
|