Roxane NAJAFI neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Neulinge A Girls | Krátke programy | 16.67 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) | 2013/2014 |
| Neulinge A Girls | Voľné jazdy | 28.90 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) | 2013/2014 |
| Neulinge A Girls | Celkový | 45.57 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) | 2013/2014 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 7-3 Anfänger Girls | Celkový | 24.10 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2012/2013 |
| Anfänger Girls | Celkový | 20.86 | EISEMANN POKAL 2012 (GER) | 2012/2013 |
| Anfänger Girls 2002-2005 | Celkový | 23.18 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2012 (Stuttgart/GER) | 2012/2013 |
| Anfänger Girls 2002/03 | Celkový | 25.49 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) | 2012/2013 |
| Freiläufer 2 | Celkový | 7.10 | IllerCup 2011 (GER) | 2010/2011 |
| Freiläufer Kür 3 | Celkový | 9.00 | Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür (GER) | 2010/2011 |
| Kunstläufer 2 | Celkový | 19.55 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) | 2011/2012 |
| Kunstläufer 6-1 | Celkový | 20.16 | IllerCup 2012 (GER) | 2011/2012 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2013/2014
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Neulinge A Girls | Krátke programy | 16.67 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) |
| Neulinge A Girls | Voľné jazdy | 28.90 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) |
| Neulinge A Girls | Celkový | 45.57 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) |
Najlepšie skóre 2012/2013
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| 7-3 Anfänger Girls | Voľné jazdy | 24.10 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 7-3 Anfänger Girls | Celkový | 24.10 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Anfänger Girls | Voľné jazdy | 20.86 | EISEMANN POKAL 2012 (GER) |
| Anfänger Girls | Celkový | 20.86 | EISEMANN POKAL 2012 (GER) |
| Anfänger Girls 2002-2005 | Voľné jazdy | 23.18 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2012 (Stuttgart/GER) |
| Anfänger Girls 2002-2005 | Celkový | 23.18 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2012 (Stuttgart/GER) |
| Anfänger Girls 2002/03 | Voľné jazdy | 25.49 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) |
| Anfänger Girls 2002/03 | Celkový | 25.49 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) |
Najlepšie skóre 2011/2012
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Kunstläufer 2 | Voľné jazdy | 19.55 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) |
| Kunstläufer 2 | Celkový | 19.55 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) |
| Kunstläufer 6-1 | Voľné jazdy | 20.16 | IllerCup 2012 (GER) |
| Kunstläufer 6-1 | Celkový | 20.16 | IllerCup 2012 (GER) |
Najlepšie skóre 2010/2011
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Freiläufer 2 | Voľné jazdy | 7.10 | IllerCup 2011 (GER) |
| Freiläufer 2 | Celkový | 7.10 | IllerCup 2011 (GER) |
| Freiläufer Kür 3 | Voľné jazdy | 9.00 | Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür (GER) |
| Freiläufer Kür 3 | Celkový | 9.00 | Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür (GER) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.02.2014 | BW Meisterschaft 2014 GER |
Neulinge A Girls | 6 | 44.67 |
Short Program 7 (16.60) Free Skating 6 (28.07)
|
| 21.12.2013 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 GER |
Neulinge A Girls | 8 | 45.57 |
Short Program 7 (16.67) Free Skating 8 (28.90)
|
| 16.11.2013 | Eisemann-Pokal 2013 GER |
Neulinge Girls | OD |
Sezóna 2012/2013
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2013 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft GER |
Anfänger Girls 2002/03 | 4 | 25.49 |
Free Skating 4 (25.49)
|
| 16.02.2013 | Hermann-Kist-Pokal GER |
7-3 Anfänger Girls | 2 | 24.10 |
Free Skating 2 (24.10)
|
| 08.12.2012 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2012 Stuttgart/GER |
Anfänger Girls 2002-2005 | 2 | 23.18 |
Free Skating 2 (23.18)
|
| 17–18.11.2012 | EISEMANN POKAL 2012 GER |
Anfänger Girls | 7 | 20.86 |
Free Skating 7 (20.86)
|
Sezóna 2011/2012
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2012 | IllerCup 2012 GER |
Kunstläufer 6-1 | 1 | 20.16 |
Free Skating 1 (20.16)
|
| 18–19.02.2012 | Hermann-Kist-Pokal 2012 GER |
Kunstläufer 2 | 5 | 19.55 |
Free Skating 5 (19.55)
|
Sezóna 2010/2011
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2011 | IllerCup 2011 GER |
Freiläufer 2 | 2 | 7.10 |
Free Skating 2 (7.10)
|
| 19.02.2011 | Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür GER |
Freiläufer Kür 3 | 2 | 9.00 |
Free Skating 2 (9.00)
|