Siina ÄRLING neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátke programy | 29.93 | Kansallisen sarjan 2L 1. vk. 10-11.11.2018 (FIN) | 2018/2019 |
| Junior Women | Voľné jazdy | 54.63 | YL Sen., Jun. ja Novi. 2L 1.lk 31.10.-1.11.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Celkový | 81.70 | YL Sen., Jun. ja Novi. 2L 1.lk 31.10.-1.11.2020 (FIN) | 2020/2021 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Cubs A Girls | Celkový | 20.13 | Hope Cup 2013 (Tartu/EST) | 2012/2013 |
| Junior | Krátke programy | 35.42 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior | Voľné jazdy | 60.03 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior | Celkový | 95.45 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior B | Krátke programy | 31.73 | Easter Skate 2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior B | Voľné jazdy | 48.03 | Easter Skate 2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior B | Celkový | 79.76 | Easter Skate 2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior B Women | Krátke programy | 32.63 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior B Women | Voľné jazdy | 57.12 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior B Women | Celkový | 89.75 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Novice | Celkový | 40.23 | Valintakisat 12/2017 (FIN) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Celkový | 47.97 | Noviisien 2L 2. VK. 18.2.2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Novice Hf Girls | Celkový | 42.77 | YL Debytanttien ja Noviisien LK 20.-21.2.2016 (FIN) | 2015/2016 |
| Novice Kf | Celkový | 48.08 | Debytantit ja Noviisit finaalit (FIN) | 2017/2018 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2020/2021
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátke programy | 27.07 | YL Sen., Jun. ja Novi. 2L 1.lk 31.10.-1.11.2020 (FIN) |
| Junior Women | Voľné jazdy | 54.63 | YL Sen., Jun. ja Novi. 2L 1.lk 31.10.-1.11.2020 (FIN) |
| Junior Women | Celkový | 81.70 | YL Sen., Jun. ja Novi. 2L 1.lk 31.10.-1.11.2020 (FIN) |
Najlepšie skóre 2019/2020
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátke programy | 35.42 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) |
| Junior | Voľné jazdy | 60.03 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) |
| Junior | Celkový | 95.45 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) |
| Junior B | Krátke programy | 31.73 | Easter Skate 2020 (FIN) |
| Junior B | Voľné jazdy | 48.03 | Easter Skate 2020 (FIN) |
| Junior B | Celkový | 79.76 | Easter Skate 2020 (FIN) |
| Junior B Women | Krátke programy | 32.63 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) |
| Junior B Women | Voľné jazdy | 57.12 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) |
| Junior B Women | Celkový | 89.75 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) |
Najlepšie skóre 2018/2019
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátke programy | 29.93 | Kansallisen sarjan 2L 1. vk. 10-11.11.2018 (FIN) |
| Junior Women | Voľné jazdy | 52.63 | Yksinluistelu 2L 2.vk. 26.-27.1.2019 (FIN) |
| Junior Women | Celkový | 81.34 | Yksinluistelu 2L 2.vk. 26.-27.1.2019 (FIN) |
Najlepšie skóre 2017/2018
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Novice | Voľné jazdy | 40.23 | Valintakisat 12/2017 (FIN) |
| Novice | Celkový | 40.23 | Valintakisat 12/2017 (FIN) |
| Novice Girls | Voľné jazdy | 47.97 | Noviisien 2L 2. VK. 18.2.2018 (FIN) |
| Novice Girls | Celkový | 47.97 | Noviisien 2L 2. VK. 18.2.2018 (FIN) |
| Novice Kf | Voľné jazdy | 48.08 | Debytantit ja Noviisit finaalit (FIN) |
| Novice Kf | Celkový | 48.08 | Debytantit ja Noviisit finaalit (FIN) |
Najlepšie skóre 2016/2017
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Voľné jazdy | 35.31 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Novice Girls | Celkový | 35.31 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Voľné jazdy | 40.12 | Deb. ja Nov. 2. vk Espoonlahti 23.1.2016 (FIN) |
| Novice Girls | Celkový | 40.12 | Deb. ja Nov. 2. vk Espoonlahti 23.1.2016 (FIN) |
| Novice Hf Girls | Voľné jazdy | 42.77 | YL Debytanttien ja Noviisien LK 20.-21.2.2016 (FIN) |
| Novice Hf Girls | Celkový | 42.77 | YL Debytanttien ja Noviisien LK 20.-21.2.2016 (FIN) |
Najlepšie skóre 2012/2013
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Cubs A Girls | Voľné jazdy | 20.13 | Hope Cup 2013 (Tartu/EST) |
| Cubs A Girls | Celkový | 20.13 | Hope Cup 2013 (Tartu/EST) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2020/2021
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10–01.11.2020 | YL Sen., Jun. ja Novi. 2L 1.lk 31.10.-1.11.2020 FIN |
Junior Women | 17 | 81.70 |
Short Program 19 (27.07) Free Skating 12 (54.63)
|
Sezóna 2019/2020
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | Easter Skate 2020 FIN |
Junior B | 16 | 79.76 |
Short Program 12 (31.73) Free Skating 24 (48.03)
|
| 21.01–22.03.2020 | YL LK sen+jun, HF jun+sm-nov+deb FIN |
Junior Women Loppukilpailu | |||
| 11–12.01.2020 | Seniorien, juniorien ja noviisien 2L 2. lohkokilp. FIN |
Junior | 7 | 86.40 |
Short Program 9 (32.55) Free Skating 10 (53.85)
|
| 04.11.2019 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 FIN |
Junior | 7 | 95.45 |
Short Program 3 (35.42) Free Skating 8 (60.03)
|
| 21–22.09.2019 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 FIN |
Junior B Women | 4 | 89.75 |
Short Program 3 (32.63) Free Skating 7 (57.12)
|
Sezóna 2018/2019
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.01.2019 | Yksinluistelu 2L 2.vk. 26.-27.1.2019 FIN |
Junior Women | 4 | 81.34 |
Short Program 5 (28.71) Free Skating 3 (52.63)
|
| 10–11.11.2018 | Kansallisen sarjan 2L 1. vk. 10-11.11.2018 FIN |
Junior Women | 3 | 81.23 |
Short Program 3 (29.93) Free Skating 2 (51.30)
|
Sezóna 2017/2018
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.03.2018 | Debytantit ja Noviisit finaalit FIN |
Novice Kf | 1 | 48.08 |
Free Skating 1 (48.08)
|
| 18.02.2018 | Noviisien 2L 2. VK. 18.2.2018 FIN |
Novice Girls | 1 | 47.97 |
Free Skating 1 (47.97)
|
| 03.12.2017 | Valintakisat 12/2017 FIN |
Novice | 4 | 40.23 |
Free Skating 4 (40.23)
|
Sezóna 2016/2017
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 FIN |
Novice Girls | 15 | 35.31 |
Free Skating 15 (35.31)
|
| 24.10.2016 | DEBYTANTTIEN JA NOVIISIEN I LOHKON 1.VK 13.11.2016 FIN |
Novice Girls | 19 | 34.50 |
Free Skating 19 (34.50)
|
Sezóna 2015/2016
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.02.2016 | YL Debytanttien ja Noviisien LK 20.-21.2.2016 FIN |
Novice Hf Girls | 10 | 42.77 |
Free Skating 10 (42.77)
|
| 23.01.2016 | Deb. ja Nov. 2. vk Espoonlahti 23.1.2016 FIN |
Novice Girls | 10 | 40.12 |
Free Skating 10 (40.12)
|
| 17.11.2015 | Deb&Nov3.L.1VK. 28.-29.11.2015 FIN |
Novice Girls | 12 | 39.87 |
Free Skating 12 (39.87)
|
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.04.2014 | Hope Cup 2014 Tartu/EST |
Cubs A Girls |
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.10.2013 | Tartu Cup 2013 Tartu/EST |
Cubs A Girls |
Sezóna 2012/2013
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.04.2013 | Hope Cup 2013 Tartu/EST |
Cubs A Girls | 15 | 20.13 |
Free Skating 15 (20.13)
|