fsresults

Silverlights

FIN FIN · Helsinki FSA (13/14–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Novice Celkový 35.79 ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
ISU Novice Lohko 1 Celkový 28.58 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
Kansalliset Novice Mupi Celkový 44.23 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN) 2021/2022
L2 Novice Mupi Celkový 41.39 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 2 Novice Mupi Celkový 50.95 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Novice Celkový 52.18 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Novice ISU Celkový 25.88 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Novice L1 Celkový 25.14 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Novice L1 Mupi Celkový 44.93 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) 2020/2021
Novice L2 Celkový 43.28 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Novice Mupi Celkový 100.61 RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN) 2025/2026
Novice Mupi L1 Celkový 44.07 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
ISU Novice Lohko 1 Voľné jazdy 28.58 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
ISU Novice Lohko 1 Celkový 28.58 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Novice Voľné jazdy 35.79 ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN)
Novice Celkový 35.79 ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 50.44 RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN)
Novice Mupi Celkový 100.61 RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN)
Novice Mupi L1 Voľné jazdy 44.07 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Novice Mupi L1 Celkový 44.07 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice Voľné jazdy 28.07 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Novice Celkový 28.07 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Novice L1 Voľné jazdy 25.14 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice L1 Celkový 25.14 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 42.38 EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Celkový 42.38 EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L1 Voľné jazdy 42.10 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L1 Celkový 42.10 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
L2 Novice Mupi Voľné jazdy 41.39 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Novice Mupi Celkový 41.39 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2 Novice Mupi Voľné jazdy 50.95 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Novice Mupi Celkový 50.95 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Novice ISU Voľné jazdy 25.88 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Novice ISU Celkový 25.88 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 53.11 Pikkujoulukilpailut 2023 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Celkový 53.11 Pikkujoulukilpailut 2023 (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice Voľné jazdy 52.18 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Novice Celkový 52.18 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Novice L2 Voľné jazdy 43.28 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice L2 Celkový 43.28 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 48.17 ISU Competition <Country> 2022 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Celkový 48.17 ISU Competition <Country> 2022 (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Kansalliset Novice Mupi Voľné jazdy 44.23 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Kansalliset Novice Mupi Celkový 44.23 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Novice L1 Mupi Voľné jazdy 44.91 MLkans2vkNov (FIN)
Novice L1 Mupi Celkový 44.91 MLkans2vkNov (FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 57.50 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Novice Mupi Celkový 57.50 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)

Najlepšie skóre 2020/2021

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice L1 Mupi Voľné jazdy 44.93 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)
Novice L1 Mupi Celkový 44.93 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)