fsresults

Skylettes neaktívni

FIN FIN · HTK (20/21–24/25)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Senior Celkový 66.02 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN) 2023/2024
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Senior L1 Celkový 64.85 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Senior Lohko 1 Celkový 62.40 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senior Voľné jazdy 65.76 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Senior Celkový 65.76 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Senior L1 Voľné jazdy 64.71 ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen (Vantaa/FIN)
Senior L1 Celkový 64.71 ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senior Voľné jazdy 66.02 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Senior Celkový 66.02 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Senior L1 Voľné jazdy 64.85 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Senior L1 Celkový 64.85 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Senior Lohko 1 Voľné jazdy 62.40 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Senior Lohko 1 Celkový 62.40 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senior Voľné jazdy 56.39 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Senior Celkový 56.39 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Senior L1 Voľné jazdy 49.69 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Senior L1 Celkový 49.69 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senior Voľné jazdy 50.23 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Senior Celkový 50.23 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Senior L1 Voľné jazdy 51.00 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Senior L1 Celkový 51.00 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)

Najlepšie skóre 2020/2021

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senior L1 Voľné jazdy 52.81 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)
Senior L1 Celkový 52.81 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)