Sofia BENSAID neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire Plus N2 | Pattern tanec | 11.97 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Voľný tanec | 11.64 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Celkový | 23.61 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 7 Ème Lame | N2-DANSE-LIBRE | 12.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame N2 | Pattern tanec | 12.92 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame N2 | Voľný tanec | 12.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame N2 | Celkový | 25.07 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Pattern tanec | 9.41 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Voľný tanec | 5.09 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Celkový | 14.50 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2014/2015
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire Plus N2 | Pattern tanec | 11.97 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Voľný tanec | 11.64 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Celkový | 23.61 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
Najlepšie skóre 2013/2014
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| 7 Ème Lame | N2-DANSE-LIBRE | 12.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| 7 Ème Lame N2 | Pattern tanec | 12.92 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| 7 Ème Lame N2 | Voľný tanec | 12.15 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| 7 Ème Lame N2 | Celkový | 25.07 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Pattern tanec | 9.41 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Voľný tanec | 5.09 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| 7 Ème Lame Niveau 2 | Celkový | 14.50 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND FRA |
Solos Preparatoire Plus N2 s Tsg SOLO | 30 | 23.61 |
Pattern Dance (Sans Kp) 30 (11.97) Free Dance 24 (11.64)
|
| 31.01–01.02.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 FRA |
Solos Preparatoire Plus N2 s Tsg SOLO | 13 | 21.91 |
Pattern Dance (Sans Kp) 14 (10.59) Free Dance 11 (11.32)
|
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2014 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde FRA |
7 Ème Lame s Tsg SOLO |
N2 - Danse Libre 1 (12.15)
|
||
| 15.03.2014 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde FRA |
7 Ème Lame N2 s Tsg SOLO | 1 | 25.07 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (12.92) Free Dance 1 (12.15)
|
| 01.02.2014 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd FRA |
7 Ème Lame Niveau 2 s Tsg SOLO | 3 | 14.50 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (9.41) Free Dance 3 (5.09)
|