Sofia LAPSHYNA neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice II. Girls | Celkový | 36.29 | Sofia Trophy 2022 (BUL) | 2021/2022 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | Celkový | 36.36 | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) | 2021/2022 |
| Chicks Girls I | Celkový | 27.55 | NARCISA CUP 2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Cubs I. Girls | Celkový | 40.35 | Sofia Trophy 2020 (BUL) | 2019/2020 |
| Cubs II. Girls | Celkový | 31.39 | Skate Victoria 2019 (BUL) | 2018/2019 |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Celkový | 26.20 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) | 2018/2019 |
| Cubs Women | Celkový | 35.25 | Icelab International Cup (ITA) | 2019/2020 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2021/2022
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice II. Girls | Voľné jazdy | 36.29 | Sofia Trophy 2022 (BUL) |
| Basic Novice II. Girls | Celkový | 36.29 | Sofia Trophy 2022 (BUL) |
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | Voľné jazdy | 36.36 | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) |
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | Celkový | 36.36 | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) |
Najlepšie skóre 2019/2020
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Cubs I. Girls | Voľné jazdy | 40.35 | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
| Cubs I. Girls | Celkový | 40.35 | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
| Cubs Women | Voľné jazdy | 35.25 | Icelab International Cup (ITA) |
| Cubs Women | Celkový | 35.25 | Icelab International Cup (ITA) |
Najlepšie skóre 2018/2019
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Cubs II. Girls | Voľné jazdy | 31.39 | Skate Victoria 2019 (BUL) |
| Cubs II. Girls | Celkový | 31.39 | Skate Victoria 2019 (BUL) |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Voľné jazdy | 26.20 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Celkový | 26.20 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) |
Najlepšie skóre 2017/2018
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls I | Voľné jazdy | 27.55 | NARCISA CUP 2018 (SLO) |
| Chicks Girls I | Celkový | 27.55 | NARCISA CUP 2018 (SLO) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2021/2022
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–06.02.2022 | Sofia Trophy 2022 BUL |
Basic Novice II. Girls | 10 | 36.29 |
Free Skating 10 (36.29)
|
| 19–21.11.2021 | SKATE CELJE 2021 - ISU Celje/SLO |
Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | 3 | 36.36 |
Free Skating 3 (36.36)
|
Sezóna 2019/2020
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–18.02.2020 | Sofia Trophy 2020 BUL |
Cubs I. Girls | 4 | 40.35 |
Free Skating 4 (40.35)
|
| 08–12.01.2020 | Interclub 4th EduSport Trophy 2020 ROU |
Cubs I Girls | 1 | 34.44 |
Free Skating 1 (34.44)
|
| 01–03.11.2019 | Icelab International Cup ITA |
Cubs Women | 2 | 35.25 |
Free Skating 2 (35.25)
|
| 31.10–03.11.2019 | 12th Tirnavia Ice Cup SVK |
Juvenile Girls 10 | OD |
Sezóna 2018/2019
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–14.04.2019 | Skate Victoria 2019 BUL |
Cubs II. Girls | 9 | 31.39 |
Free Skating 9 (31.39)
|
| 22–25.11.2018 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS SLO |
Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | 10 | 26.20 |
Free Skating 10 (26.20)
|
| 25–28.10.2018 | 30th Golden Bear 2018 CRO |
Cubs Girls II | 22 | 19.19 |
Free Skating 22 (19.19)
|
| 19–21.10.2018 | International Halloween Cup 2018_Non ISU HUN |
Cubs Girls II. | 2 | 25.68 |
Free Skating 2 (25.68)
|
Sezóna 2017/2018
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–08.04.2018 | NARCISA CUP 2018 SLO |
Chicks Girls I | 7 | 27.55 |
Free Skating 7 (27.55)
|