Sofia SEBINOVA neaktívni Access
Takisto pôsobil — profil funkcionára
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátke programy | 30.59 | Velka Cena mesta Michalovce 2019 (SVK) | 2019/2020 |
| Junior Women | Voľné jazdy | 46.70 | Velka Cena mesta Michalovce 2019 (SVK) | 2019/2020 |
| Junior Women | Celkový | 77.29 | Velka Cena mesta Michalovce 2019 (SVK) | 2019/2020 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátke programy | 21.72 | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Voľné jazdy | 43.91 | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Celkový | 65.63 | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) | 2018/2019 |
| Girls A | Celkový | 41.77 | Karvinsky kahanec (CZE) | 2018/2019 |
| Ik C1 | Celkový | 16.67 | 34. Velka cena Ziliny 2015 (SVK) | 2014/2015 |
| Older Girls | Krátke programy | 27.60 | Crow Arena Trophy Kosice 2017 (SVK) | 2017/2018 |
| Older Girls | Krátke programy | 26.88 | Slovak Junior and Older Youth Championships 2018 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) | 2017/2018 |
| Older Girls | Voľné jazdy | 38.17 | Slovak Junior and Older Youth Championships 2018 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) | 2017/2018 |
| Older Girls | Voľné jazdy | 48.49 | 36. Velka Cena Ziliny (SVK) | 2017/2018 |
| Older Girls | Celkový | 76.05 | 36. Velka Cena Ziliny (SVK) | 2017/2018 |
| Older Girls | Celkový | 65.05 | Slovak Junior and Older Youth Championships 2018 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) | 2017/2018 |
| Pre-Novice Girls | Celkový | 27.84 | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) | 2016/2017 |
| Pre-Novice Girls 12 | Celkový | 27.84 | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) | 2016/2017 |
| Younger Girls | Celkový | 28.26 | 7. Zilinska Pirueta (SVK) | 2015/2016 |
| Younger Girls 12 | Celkový | 32.73 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) | 2016/2017 |
| Younger Girls 12 | Celkový | 34.26 | VC Kosic a Kosicka korculka 2017 (SVK) | 2016/2017 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2019/2020
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátke programy | 30.59 | Velka Cena mesta Michalovce 2019 (SVK) |
| Junior Women | Voľné jazdy | 46.70 | Velka Cena mesta Michalovce 2019 (SVK) |
| Junior Women | Celkový | 77.29 | Velka Cena mesta Michalovce 2019 (SVK) |
Najlepšie skóre 2018/2019
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátke programy | 21.72 | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) |
| Advanced Novice Girls | Voľné jazdy | 43.91 | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) |
| Advanced Novice Girls | Celkový | 65.63 | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) |
| Girls A | Voľné jazdy | 41.77 | Karvinsky kahanec (CZE) |
| Girls A | Celkový | 41.77 | Karvinsky kahanec (CZE) |
| Older Girls | Krátke programy | 26.86 | Hamikovo Cup 2018 (SVK) |
| Older Girls | Voľné jazdy | 45.80 | 2nd Figure Skating Challenge (SVK) |
| Older Girls | Celkový | 72.04 | 2nd Figure Skating Challenge (SVK) |
Najlepšie skóre 2017/2018
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Older Girls | Krátke programy | 27.60 | Crow Arena Trophy Kosice 2017 (SVK) |
| Older Girls | Krátke programy | 26.88 | Slovak Junior and Older Youth Championships 2018 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Older Girls | Voľné jazdy | 48.49 | 36. Velka Cena Ziliny (SVK) |
| Older Girls | Voľné jazdy | 38.17 | Slovak Junior and Older Youth Championships 2018 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Older Girls | Celkový | 76.05 | 36. Velka Cena Ziliny (SVK) |
| Older Girls | Celkový | 65.05 | Slovak Junior and Older Youth Championships 2018 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
Najlepšie skóre 2016/2017
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Voľné jazdy | 27.84 | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) |
| Pre-Novice Girls | Celkový | 27.84 | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) |
| Pre-Novice Girls 12 | Voľné jazdy | 27.84 | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) |
| Pre-Novice Girls 12 | Celkový | 27.84 | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) |
| Younger Girls 12 | Voľné jazdy | 34.26 | VC Kosic a Kosicka korculka 2017 (SVK) |
| Younger Girls 12 | Voľné jazdy | 32.73 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Younger Girls 12 | Celkový | 34.26 | VC Kosic a Kosicka korculka 2017 (SVK) |
| Younger Girls 12 | Celkový | 32.73 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Voľné jazdy | 21.30 | 53rd Grand Prix SNP (SVK) |
| Pre-Novice Girls | Celkový | 21.30 | 53rd Grand Prix SNP (SVK) |
| Younger Girls | Voľné jazdy | 28.26 | 7. Zilinska Pirueta (SVK) |
| Younger Girls | Celkový | 28.26 | 7. Zilinska Pirueta (SVK) |
Najlepšie skóre 2014/2015
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Ik C1 | Voľné jazdy | 16.67 | 34. Velka cena Ziliny 2015 (SVK) |
| Ik C1 | Celkový | 16.67 | 34. Velka cena Ziliny 2015 (SVK) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2019/2020
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.01.2020 | 13. Velka Cena Ruzomberka 2020 SVK |
Junior Women | 5 | 63.26 |
Short Program 5 (26.58) Free Skating 6 (36.68)
|
| 18–19.01.2020 | 50. Velka cena Kosic 27.Kosicka korculka 2020 SVK |
Junior Women | OD | ||
| 28–29.12.2019 | Velka Cena mesta Michalovce 2019 SVK |
Junior Women | 1 | 77.29 |
Short Program 1 (30.59) Free Skating 2 (46.70)
|
Sezóna 2018/2019
Sezóna 2017/2018
Sezóna 2016/2017
Sezóna 2015/2016
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.02.2016 | 35. Velka Cena Ziliny 2016 SVK |
Younger Girls | 24 | 25.13 |
Free Skating 24 (25.13)
|
| 05–07.02.2016 | 7. Zilinska Pirueta SVK |
Younger Girls | 20 | 28.26 |
Free Skating 20 (28.26)
|
| 09–10.01.2016 | 7, Novomestsky pohar Fedory Kalencikovej SVK |
Younger Girls | 22 | 24.60 |
Free Skating 22 (24.60)
|
| 18–20.12.2015 | 57th Grand Prix of Bratislava SVK |
Pre Novice Girls | 28 | 22.11 |
Free Skating 28 (22.11)
|
| 28–29.11.2015 | Velka Cena Puchova 2015 SVK |
Younger Girls | 23 | 22.30 |
Free Skating 23 (22.30)
|
| 20–22.11.2015 | 53rd Grand Prix SNP SVK |
Pre-Novice Girls | 30 | 21.30 |
Free Skating 30 (21.30)
|
| 07–08.11.2015 | 39. Cena mesta Presova 2015 SVK |
Younger Girls | 19 | 21.37 |
Free Skating 19 (21.37)
|
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2015 | 34. Velka cena Ziliny 2015 SVK |
Ik C1 | 2 | 16.67 |
Free Skating 2 (16.67)
|