fsresults

Sunflowers

FIN FIN · Helsinki FSA (11/12–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Mupi Tulokkaat R1 Celkový 69.13 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Celkový 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Celkový 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) 2011/2012
Pikku Tulokkaat, Mupi Celkový 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat Celkový 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat L1 Celkový 63.48 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Tulokkaat Mupi R2 Celkový 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) 2024/2025
Tulokkaat R1 Celkový 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Celkový 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Celkový 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R1 Celkový 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R3 Celkový 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Mupi Tulokkaat R1 Celkový 69.13 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat L1 Celkový 63.48 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Pikku Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Pikku Tulokkaat, Mupi Celkový 64.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Voľné jazdy 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Celkový 65.57 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 48.84 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkový 48.84 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Celkový 61.26 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkový 57.53 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Voľné jazdy 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Celkový 60.43 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Voľné jazdy 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R3 Celkový 65.48 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Tulokkaat Voľné jazdy 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Celkový 64.52 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Voľné jazdy 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Celkový 65.74 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Tulokkaat R2, Mupi Voľné jazdy 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Celkový 57.15 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Voľné jazdy 55.49 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkový 55.49 Tiksi IceClub 2022 (FIN)

Najlepšie skóre 2011/2012

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)
Minorit Celkový 21.03 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)