fsresults

Sunlights

FIN FIN · Helsinki FSA (07/08–26/27, aktuálne)

Nadchádzajúce súťaže

DátumPodujatieKategória
08.11.2026 Uplakers Synchro 2026
Kangasala / UpTL/FIN
Minorit

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Minorit Celkový 34.37 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) 2011/2012
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Kansalliset Minorit Celkový 34.09 Minorien juniorien seniorien aikuisten 2.vk 2011 (FIN) 2010/2011
Kansalliset Minorit Lohko 2 Celkový 34.53 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) 2012/2013
L2 Minorit Celkový 42.75 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 2, Minorit Celkový 41.56 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Minorit Celkový 78.24 AurinkoSynchro 2024 (Naantali/FIN) 2024/2025
Minorit 2l Celkový 31.69 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN) 2014/2015
Minorit L1 Celkový 47.48 ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen (Vantaa/FIN) 2024/2025
Minorit L2 Celkový 43.07 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) 2022/2023
Minorit Lohko 1 Celkový 50.86 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
Ml Minorit, Lohko 3, 2.Vk Celkový 36.78 Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN) 2017/2018

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 49.44 Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN)
Minorit Celkový 49.44 Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN)
Minorit L1 Voľné jazdy 44.39 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Minorit L1 Celkový 44.39 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Minorit Lohko 1 Voľné jazdy 50.86 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Minorit Lohko 1 Celkový 50.86 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 45.77 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Minorit Celkový 78.24 AurinkoSynchro 2024 (Naantali/FIN)
Minorit L1 Voľné jazdy 47.48 ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen (Vantaa/FIN)
Minorit L1 Celkový 47.48 ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
L2 Minorit Voľné jazdy 42.75 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Minorit Celkový 42.75 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2, Minorit Voľné jazdy 41.56 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Lohko 2, Minorit Celkový 41.56 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Minorit Voľné jazdy 44.78 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Minorit Celkový 44.78 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 42.94 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Minorit Celkový 42.94 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Minorit L2 Voľné jazdy 43.07 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN)
Minorit L2 Celkový 43.07 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 35.07 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Minorit Celkový 35.07 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Minorit L1 Voľné jazdy 30.08 mlsm2vk (Espoo/FIN)
Minorit L1 Celkový 30.08 mlsm2vk (Espoo/FIN)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
L2_minorit Voľné jazdy 40.95 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
L2_minorit Celkový 40.95 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
Minorit Voľné jazdy 39.95 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Minorit Celkový 39.95 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 38.76 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Minorit Celkový 38.76 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 38.60 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Minorit Celkový 38.60 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Ml Minorit, Lohko 3, 2.Vk Voľné jazdy 36.78 Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN)
Ml Minorit, Lohko 3, 2.Vk Celkový 36.78 Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 37.83 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Minorit Celkový 37.83 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Minorit Lohko 1 Voľné jazdy 34.78 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)
Minorit Lohko 1 Celkový 34.78 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 35.85 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)
Minorit Celkový 35.85 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 36.89 SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN)
Minorit Celkový 36.89 SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN)
Minorit 2l Voľné jazdy 31.69 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN)
Minorit 2l Celkový 31.69 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 41.11 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Minorit Celkový 41.11 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)

Najlepšie skóre 2012/2013

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Kansalliset Minorit Lohko 2 Voľné jazdy 34.53 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN)
Kansalliset Minorit Lohko 2 Celkový 34.53 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN)

Najlepšie skóre 2011/2012

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 37.45 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Minorit Voľné jazdy 34.37 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)
Minorit Celkový 37.45 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Minorit Celkový 34.37 Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN)

Najlepšie skóre 2010/2011

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Kansalliset Minorit Voľné jazdy 34.09 Minorien juniorien seniorien aikuisten 2.vk 2011 (FIN)
Kansalliset Minorit Celkový 34.09 Minorien juniorien seniorien aikuisten 2.vk 2011 (FIN)
Minorit Voľné jazdy 42.55 ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 (FIN)
Minorit Celkový 42.55 ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 (FIN)

Najlepšie skóre 2007/2008

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 32.78 ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 (FIN)
Minorit Celkový 32.78 ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 (FIN)