fsresults

Valley Bay Syncronettes

FIN FIN · ESJ (07/08–13/14) → ESJT (14/15–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Minorit Celkový 46.55 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Kansalliset Minorit Celkový 32.15 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) 2011/2012
Kansalliset Minorit Lohko 2 Celkový 35.26 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) 2012/2013
L1_minorit Celkový 33.12 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) 2019/2020
L2 Minorit Celkový 36.30 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 2, Minorit Celkový 40.72 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Minorit Celkový 32.48 ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 (FIN) 2007/2008
Minorit 1l Celkový 31.94 ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 (FIN) 2014/2015
Minorit L2 Celkový 42.12 ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen (Vantaa/FIN) 2024/2025
Minorit Lohko 2 Celkový 44.09 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
Ml Minorit, Lohko 3, 2.Vk Celkový 28.08 Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN) 2017/2018

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 46.55 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Minorit Celkový 46.55 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Minorit L2 Voľné jazdy 38.70 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Minorit L2 Celkový 38.70 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Minorit Lohko 2 Voľné jazdy 44.09 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Minorit Lohko 2 Celkový 44.09 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 40.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Minorit Celkový 40.64 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Minorit L2 Voľné jazdy 42.12 ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen (Vantaa/FIN)
Minorit L2 Celkový 42.12 ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
L2 Minorit Voľné jazdy 36.30 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Minorit Celkový 36.30 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2, Minorit Voľné jazdy 40.72 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Lohko 2, Minorit Celkový 40.72 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Minorit Voľné jazdy 42.30 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Minorit Celkový 42.30 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 39.54 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Minorit Celkový 39.54 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Minorit L2 Voľné jazdy 37.02 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Minorit L2 Celkový 37.02 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 33.42 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Minorit Celkový 33.42 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Minorit L2 Voľné jazdy 33.18 mlsm2vk (Espoo/FIN)
Minorit L2 Celkový 33.18 mlsm2vk (Espoo/FIN)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
L1_minorit Voľné jazdy 33.12 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
L1_minorit Celkový 33.12 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
Minorit Voľné jazdy 35.60 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Minorit Celkový 35.60 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 31.77 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Minorit Celkový 31.77 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 28.18 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Minorit Celkový 28.18 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Ml Minorit, Lohko 3, 2.Vk Voľné jazdy 28.08 Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN)
Ml Minorit, Lohko 3, 2.Vk Celkový 28.08 Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 30.42 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Minorit Celkový 30.42 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Minorit Lohko 2 Voľné jazdy 30.93 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)
Minorit Lohko 2 Celkový 30.93 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 33.38 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)
Minorit Celkový 33.38 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 34.61 SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN)
Minorit Celkový 34.61 SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN)
Minorit 1l Voľné jazdy 31.94 ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 (FIN)
Minorit 1l Celkový 31.94 ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 (FIN)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 36.04 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Minorit Celkový 36.04 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)

Najlepšie skóre 2012/2013

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Kansalliset Minorit Lohko 2 Voľné jazdy 35.26 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN)
Kansalliset Minorit Lohko 2 Celkový 35.26 Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN)

Najlepšie skóre 2011/2012

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Kansalliset Minorit Voľné jazdy 32.15 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN)
Kansalliset Minorit Celkový 32.15 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN)
Minorit Voľné jazdy 33.61 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Minorit Celkový 33.61 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)

Najlepšie skóre 2010/2011

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 41.24 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN)
Minorit Celkový 41.24 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN)

Najlepšie skóre 2009/2010

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 32.53 ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN)
Minorit Celkový 32.53 ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN)

Najlepšie skóre 2007/2008

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minorit Voľné jazdy 32.48 ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 (FIN)
Minorit Celkový 32.48 ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 (FIN)