Team Minique Access
Score progression
Element map ⓘ
Personal Best
| Category | Segment | Score | Achieved at | Season |
|---|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Total | 58.66 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Pikku Tulokkaat, Mupi | Total | 60.44 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat | Total | 54.57 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R2 | Total | 62.63 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R2, Mupi | Total | 53.83 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi | Total | 58.86 | ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) | 2025/2026 |
| Tulokkaat, Mupi L2 | Total | 68.37 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Total | 63.22 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) | 2023/2024 |
Best Scores 2025/2026
| Category | Segment | Score | Achieved at |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat, Mupi | Total | 58.86 | ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) |
Best scores from earlier seasons
Best Scores 2024/2025
| Category | Segment | Score | Achieved at |
|---|---|---|---|
| Pikku Tulokkaat, Mupi | Free Skating | 60.44 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Pikku Tulokkaat, Mupi | Total | 60.44 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Free Skating | 51.83 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Total | 51.83 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | Free Skating | 68.37 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | Total | 68.37 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Free Skating | 60.21 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Total | 60.21 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
Best Scores 2023/2024
| Category | Segment | Score | Achieved at |
|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Free Skating | 58.66 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Total | 58.66 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Free Skating | 48.71 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Total | 48.71 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Free Skating | 63.22 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Total | 63.22 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
Best Scores 2022/2023
| Category | Segment | Score | Achieved at |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | Free Skating | 54.57 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | Total | 54.57 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R2 | Free Skating | 62.63 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R2 | Total | 62.63 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
Best Scores 2021/2022
| Category | Segment | Score | Achieved at |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat R2, Mupi | Free Skating | 53.83 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R2, Mupi | Total | 53.83 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Free Skating | 51.59 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Total | 51.59 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
Season 2025/2026
| Date | Event | Category | Place | Points | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R1 | |||
| 24.01.2026 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L2 | |||
| 17.01.2026 | ML PK-Aluemestaruus 2026 Espoo/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 58.86 | |
| 02.11.2025 | RJT Seurakilpailu 2025 Riihimäki/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
Results from earlier seasons
Season Unknown season
| Date | Event | Category | Place | Points | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| ML 2. lohkon 1. kilpailu 12.12.2010 FIN |
Tulokkaat | ||||
| ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 FIN |
Tulokkaat |
Season 2024/2025
| Date | Event | Category | Place | Points | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 2 | 60.21 |
Free Skating 2 (60.21)
|
| 15–16.02.2025 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Pikku Tulokkaat, Mupi | 2 | 60.44 |
Free Skating 2 (60.44)
|
| 25–26.01.2025 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi L2 | 1 | 68.37 |
Free Skating 1 (68.37)
|
| 11–12.01.2025 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 Helsinki/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 51.83 |
Free Skating 3 (51.83)
|
| 09.11.2024 | Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 Riihimäki/FIN |
Tulokkaat, Mupi Elementti |
Season 2023/2024
| Date | Event | Category | Place | Points | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 2 | 58.98 |
Free Skating 2 (58.98)
|
| 17–18.02.2024 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 1 | 63.22 |
Free Skating 1 (63.22)
|
| 20–21.01.2024 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | 3 | 58.66 |
Free Skating 3 (58.66)
|
| 13.01.2024 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 7 | 48.71 |
Free Skating 7 (48.71)
|
| 25.11.2023 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
Season 2022/2023
| Date | Event | Category | Place | Points | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R2 | 1 | 62.63 |
Free Skating 1 (62.63)
|
| 11–12.02.2023 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 5 | 54.57 |
Free Skating 5 (54.57)
|
| 14.01.2023 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 5 | 46.56 |
Free Skating 5 (46.56)
|
| 06.01.2023 | Aluemestaruus 2023 HELSINKI/FIN |
Tulokkaat | 1 | 53.87 |
Free Skating 1 (53.87)
|
Season 2021/2022
| Date | Event | Category | Place | Points | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R2, Mupi | 3 | 53.83 |
Free Skating 3 (53.83)
|
| 05.02.2022 | Tiksi IceClub 2022 FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 51.59 |
Free Skating 2 (51.59)
|
| 27.11.2021 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 39.34 |
Free Skating 2 (39.34)
|
Season 2014/2015
| Date | Event | Category | Place | Points | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2015 | ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 FIN |
Tulokkaat 1L |
Season 2013/2014
| Date | Event | Category | Place | Points | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2014 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Tulokkaat |