fsresults

Amicae Aboenses

FIN FIN · TRT (21/22–25/26)

Osebni rekord

KategorijaDelRezultatDosežen naSezona
Mupi Tulokkaat R2 Skupni 58.75 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Osebni rekordi iz prejšnjih kategorij
KategorijaDelRezultatDosežen naSezona
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Skupni 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat Skupni 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat L1 Skupni 58.99 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Tulokkaat R2 Skupni 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R3, Mupi Skupni 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Skupni 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi L2 Skupni 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Skupni 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Skupni 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

Najboljši rezultati 2025/2026

KategorijaDelRezultatDosežen na
Mupi Tulokkaat R2 Skupni 58.75 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat L1 Skupni 58.99 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Najboljši rezultati iz prejšnjih sezon

Najboljši rezultati 2024/2025

KategorijaDelRezultatDosežen na
Tulokkaat Mupi R2 Prosti program 48.05 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Skupni 48.05 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Prosti program 52.17 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi Skupni 52.17 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Prosti program 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Skupni 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Najboljši rezultati 2023/2024

KategorijaDelRezultatDosežen na
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Prosti program 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Skupni 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Prosti program 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Tulokkaat, Mupi Skupni 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Prosti program 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Skupni 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Prosti program 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Skupni 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Najboljši rezultati 2022/2023

KategorijaDelRezultatDosežen na
Tulokkaat Prosti program 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Skupni 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 Prosti program 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 Skupni 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Najboljši rezultati 2021/2022

KategorijaDelRezultatDosežen na
Tulokkaat R3, Mupi Prosti program 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R3, Mupi Skupni 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Prosti program 39.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Skupni 39.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)