Camille BORNER neaktiven Access
Napredovanje rezultatov
Zemljevid elementov ⓘ
Osebni rekord
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Kratki program | 25.64 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Prosti program | 47.10 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Skupni | 72.74 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
Osebni rekordi iz prejšnjih kategorij
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Hors-Concours Girls | Skupni | 44.54 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U16 Girls | Kratki program | 26.65 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Girls | Prosti program | 41.59 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Girls | Skupni | 68.24 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze Girls | Prosti program | 20.77 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Minimes Arp Girls | Skupni | 28.68 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) | 2019/2020 |
| Poussins Arp | Prosti program | 20.82 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Poussins Girls | Prosti program | 18.29 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
Najboljši rezultati iz prejšnjih sezon
Najboljši rezultati 2024/2025
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Kratki program | 25.64 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Prosti program | 47.10 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Skupni | 72.74 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Kratki program | 26.65 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Prosti program | 41.59 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Skupni | 68.24 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
Najboljši rezultati 2023/2024
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Hors-Concours Girls | Prosti program | 44.54 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) |
| Advanced Novice Hors-Concours Girls | Skupni | 44.54 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) |
Najboljši rezultati 2019/2020
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Minimes Arp Girls | Prosti program | 28.68 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Minimes Arp Girls | Skupni | 28.68 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
Najboljši rezultati 2018/2019
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls | Prosti program | 20.77 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
Najboljši rezultati 2017/2018
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Poussins Arp | Prosti program | 20.82 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Poussins Girls | Prosti program | 18.29 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
Rezultati iz prejšnjih sezon
Sezona 2024/2025
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2025 | SMAdvanced2025 Nat. 38 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 38 | 61.21 |
Short Program 30 (23.52) Free Skating 39 (37.69)
|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 29 | 68.24 |
Short Program 15 (26.65) Free Skating 35 (41.59)
|
| 10–12.01.2025 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Advanced Novice Girls | UMIK | ||
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | UMIK | ||
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 6 | 72.74 |
Short Program 7 (25.64) Free Skating 5 (47.10)
|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 8 | 64.93 |
Short Program 7 (24.81) Free Skating 16 (40.12)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 28 | 56.66 |
Short Program 35 (16.10) Free Skating 23 (40.56)
|
| 18–20.10.2024 | Coupe du Rhône 2024, Monthey Monthey/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 17 | 60.28 |
Short Program 18 (21.25) Free Skating 16 (39.03)
|
Sezona 2023/2024
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2024 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne Thônex/SUI |
Advanced Novice Hors-Concours Girls | 1 | 44.54 |
Free Skating 1 (44.54)
|
Sezona 2021/2022
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Jugend U13 Girls | UMIK |
Sezona 2019/2020
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | 24. Int. Ice-Trophy SUI |
Minimes Arp Girls | 6 | 28.68 |
Free Skating 6 (28.68)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Minimes Arp Girls |
Free Skating 1 (28.57)
|
Sezona 2018/2019
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Inter-Bronze Girls |
Free Skating 3 (20.77)
|
Sezona 2017/2018
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Poussins Arp |
Free Skating 3 (20.82)
|
||
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Poussins Girls |
Free Skating 6 (18.29)
|