Clara MORANDI Access
Napredovanje rezultatov
Zemljevid elementov ⓘ
Osebni rekord
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Steel B2 2006-06.2014 Girls | Skupni | 7.46 | Ice Trophy 2026 (Biel/SUI) | 2025/2026 |
Osebni rekordi iz prejšnjih kategorij
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star Older | Skupni | 9.07 | AmbassadorenCup (Zuchwil/SUI) | 2024/2025 |
| Chrom (3. Stern) 2006-2011 | Skupni | 5.84 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) | 2022/2023 |
| Chrom (3. Stern) 2006-2012 | Skupni | 6.01 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) | 2023/2024 |
| Chrom (3. Stern) Girls | Skupni | 4.96 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) | 2021/2022 |
| Chrome | Skupni | 4.42 | Coupe Tramelan 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Chrome Ainées | Skupni | 5.89 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Chrome C | Skupni | 5.44 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2023/2024 |
| Chrome Girls | Skupni | 4.80 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2022/2023 |
| Eisen (1. Stern) Older Girls | Skupni | 5.40 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) | 2019/2020 |
| Nickel (2. Stern) Girls | Skupni | 3.95 | 1. virtuelle Ice-Trophy (SUI) | 2020/2021 |
| Steel Bd | Skupni | 8.50 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2024/2025 |
Najboljši rezultati 2025/2026
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Steel B2 2006-06.2014 Girls | Prosti program | 7.46 | Ice Trophy 2026 (Biel/SUI) |
| Steel B2 2006-06.2014 Girls | Skupni | 7.46 | Ice Trophy 2026 (Biel/SUI) |
Najboljši rezultati iz prejšnjih sezon
Najboljši rezultati 2024/2025
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| 3. Star Older | Prosti program | 9.07 | AmbassadorenCup (Zuchwil/SUI) |
| 3. Star Older | Skupni | 9.07 | AmbassadorenCup (Zuchwil/SUI) |
| Steel Bd | Prosti program | 8.50 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Steel Bd | Skupni | 8.50 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
Najboljši rezultati 2023/2024
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Chrom (3. Stern) 2006-2012 | Prosti program | 6.01 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) |
| Chrom (3. Stern) 2006-2012 | Skupni | 6.01 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) |
| Chrome Ainées | Prosti program | 5.66 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Chrome Ainées | Skupni | 5.66 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Chrome C | Prosti program | 5.44 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Chrome C | Skupni | 5.44 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
Najboljši rezultati 2022/2023
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Chrom (3. Stern) 2006-2011 | Prosti program | 5.84 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Chrom (3. Stern) 2006-2011 | Skupni | 5.84 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Chrome Ainées | Prosti program | 5.89 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Chrome Ainées | Skupni | 5.89 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Chrome Girls | Prosti program | 4.80 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Chrome Girls | Skupni | 4.80 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
Najboljši rezultati 2021/2022
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Chrom (3. Stern) Girls | Prosti program | 4.96 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) |
| Chrom (3. Stern) Girls | Skupni | 4.96 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) |
| Chrome | LIBRE | 4.42 | Coupe Tramelan 2021 (SUI) |
| Chrome | Skupni | 4.42 | Coupe Tramelan 2021 (SUI) |
Najboljši rezultati 2020/2021
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Nickel (2. Stern) Girls | Prosti program | 3.95 | 1. virtuelle Ice-Trophy (SUI) |
| Nickel (2. Stern) Girls | Skupni | 3.95 | 1. virtuelle Ice-Trophy (SUI) |
Najboljši rezultati 2019/2020
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Eisen (1. Stern) Older Girls | Prosti program | 5.40 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Eisen (1. Stern) Older Girls | Skupni | 5.40 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
Sezona 2025/2026
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2026 | Ice Trophy 2026 Biel/SUI |
Steel B2 2006-06.2014 Girls | 10 | 7.46 |
Free Skating 10 (7.46)
|
Rezultati iz prejšnjih sezon
Sezona 2024/2025
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | AmbassadorenCup Zuchwil/SUI |
3. Star Older | 11 | 9.07 |
Free Skating 11 (9.07)
|
| 01–02.03.2025 | Ice Trophy 2025 Biel/SUI |
Steel B 2006-06.2012 Girls | UMIK | ||
| 07–08.12.2024 | 10ème Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Steel Bd | 8 | 8.50 |
Free Skating 8 (8.50)
|
Sezona 2023/2024
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.02.2024 | Ice Trophy 2024 Biel/SUI |
Chrom (3. Stern) 2006-2012 | 9 | 6.01 |
Free Skating 9 (6.01)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Chrome Ainées | 11 | 5.66 |
Free Skating 11 (5.66)
|
| 09–10.12.2023 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Chrome C | 2 | 5.44 |
Free Skating 2 (5.44)
|
Sezona 2022/2023
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.02.2023 | Ice Trophy 2023 Biel/SUI |
Chrom (3. Stern) 2006-2011 | 8 | 5.84 |
Free Skating 8 (5.84)
|
| 20–22.01.2023 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Chrome Ainées | 11 | 5.89 |
Free Skating 11 (5.89)
|
| 10–11.12.2022 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Chrome Girls | 6 | 4.80 |
Free Skating 6 (4.80)
|
Sezona 2021/2022
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–27.02.2022 | 25. Internationale Ice-Trophy SUI |
Chrom (3. Stern) Girls | 10 | 4.96 |
Free Skating 10 (4.96)
|
| 11–12.12.2021 | Coupe Tramelan 2021 SUI |
Chrome | 7 | 4.42 |
Libre 7 (4.42)
|
Sezona 2020/2021
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2021 | 1. virtuelle Ice-Trophy SUI |
Nickel (2. Stern) Girls | 7 | 3.95 |
Free Skating 7 (3.95)
|
Sezona 2019/2020
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | 24. Int. Ice-Trophy SUI |
Eisen (1. Stern) Older Girls | 4 | 5.40 |
Free Skating 4 (5.40)
|