Lou DUCROT neaktiven Access
Napredovanje rezultatov
Zemljevid elementov ⓘ
Osebni rekord
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Obvezni ples | 15.55 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Prosti ples | 18.26 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Skupni | 33.81 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
Osebni rekordi iz prejšnjih kategorij
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Solos Cristal Poussin Imposee | Skupni | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.69 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 4.15 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Skupni | 12.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prébonze Plus | Obvezni ples | 17.91 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Prosti ples | 21.26 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Skupni | 39.17 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
Najboljši rezultati iz prejšnjih sezon
Najboljši rezultati 2013/2014
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Obvezni ples | 15.55 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Prosti ples | 18.26 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Skupni | 33.81 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Obvezni ples | 17.91 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Prosti ples | 21.26 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Skupni | 39.17 | CIR Villard de Lans (FRA) |
Najboljši rezultati 2011/2012
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.69 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 4.15 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Skupni | 12.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
Najboljši rezultati 2010/2011
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Solos Cristal Poussin Imposee | Obvezni ples | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Cristal Poussin Imposee | Skupni | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
Rezultati iz prejšnjih sezon
Sezona 2013/2014
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Prébronze Plus z Mav SOLO | 15 | 33.81 |
Compulsory Dance 14 (15.55) Free Dance 16 (18.26)
|
| 25–26.01.2014 | CIR Villard de Lans FRA |
Solos Prébonze Plus z Mav SOLO | 6 | 39.17 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 3 (17.91) Free Dance 9 (21.26)
|
Sezona 2011/2012
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 FRA |
Solos Preliminaire Niveau 2 z Mav SOLO | 8 | 12.84 |
Danse Imposée 1 8 (8.69) Danse Imposée 2 8 (4.15)
|
Sezona 2010/2011
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais FRA |
Solos Cristal Poussin Imposee z Mav SOLO | 6 | 7.94 |
Compulsory Dance 6 (7.94)
|