fsresults

OEZUY neaktiven

FRA FRA · NANTE (13/14–23/24)

Osebni rekord

KategorijaDelRezultatDosežen naSezona
D1 Junior Men Skupni 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) 2023/2024
Osebni rekordi iz prejšnjih kategorij
KategorijaDelRezultatDosežen naSezona
Avenir Men Skupni 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA) 2014/2015
Cdf Junior Men Skupni 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) 2022/2023
Cdf Minime B Men Skupni 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) 2017/2018
Critérium Minime Men Skupni 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA) 2015/2016
D2 Junior Men Skupni 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA) 2021/2022
D2-Novices Boys Skupni 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Avenir Men Skupni 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) 2013/2014
D3 Minime Men Skupni 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) 2016/2017
Division 3 Avenir Garçons Skupni 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA) 2013/2014
Junior Men Kratki program 46.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Junior Men Prosti program 91.00 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Junior Men Skupni 137.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) 2023/2024
Minime Men Skupni 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA) 2016/2017
N2 Junior Men Skupni 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA) 2022/2023
N2 Minime Men Skupni 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA) 2017/2018
N2 Novice Boys Skupni 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA) 2019/2020
N2 Novices Boys Skupni 42.08 Tournois de France C8 (FRA) 2019/2020
N2 Novices Garcons Skupni 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA) 2019/2020
N2-Minimes Garçons Skupni 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
N3 Avenir Men Skupni 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA) 2014/2015
N3 Minime Men Skupni 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA) 2016/2017
Novice B Boys Skupni 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) 2018/2019
Tdfb4 N2 Novices Boys Skupni 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) 2018/2019
Najboljši rezultati iz prejšnjih sezon

Najboljši rezultati 2023/2024

KategorijaDelRezultatDosežen na
D1 Junior Men Prosti program 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA)
D1 Junior Men Skupni 87.15 SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA)
Junior Men Kratki program 46.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)
Junior Men Prosti program 91.00 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)
Junior Men Skupni 137.28 Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA)

Najboljši rezultati 2022/2023

KategorijaDelRezultatDosežen na
Cdf Junior Men Prosti program 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA)
Cdf Junior Men Skupni 72.40 FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA)
N2 Junior Men Prosti program 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA)
N2 Junior Men Skupni 78.75 TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA)

Najboljši rezultati 2021/2022

KategorijaDelRezultatDosežen na
Cdf Junior Men Prosti program 66.52 Coupe de France 2022 (FRA)
Cdf Junior Men Skupni 66.52 Coupe de France 2022 (FRA)
D2 Junior Men Prosti program 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA)
D2 Junior Men Skupni 63.15 SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA)
N2 Junior Men Prosti program 73.14 France Clubs (FRA)
N2 Junior Men Skupni 73.14 France Clubs (FRA)

Najboljši rezultati 2020/2021

KategorijaDelRezultatDosežen na
N2 Junior Men Prosti program 64.97 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)
N2 Junior Men Skupni 64.97 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)

Najboljši rezultati 2019/2020

KategorijaDelRezultatDosežen na
N2 Novice Boys Prosti program 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA)
N2 Novice Boys Skupni 44.46 TDF B4 Amiens 2019 (FRA)
N2 Novices Boys Prosti program 42.08 Tournois de France C8 (FRA)
N2 Novices Boys Skupni 42.08 Tournois de France C8 (FRA)
N2 Novices Garcons Prosti program 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA)
N2 Novices Garcons Skupni 44.83 TDF DE ROUEN 2019 (FRA)

Najboljši rezultati 2018/2019

KategorijaDelRezultatDosežen na
D2-Novices Boys Prosti program 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA)
D2-Novices Boys Skupni 47.41 Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA)
N2 Novice Boys Prosti program 39.06 TDFGARGES2019 (FRA)
N2 Novice Boys Skupni 39.06 TDFGARGES2019 (FRA)
N2 Novices Boys Prosti program 36.68 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)
N2 Novices Boys Skupni 36.68 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)
Novice B Boys Prosti program 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA)
Novice B Boys Skupni 41.09 Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA)
Tdfb4 N2 Novices Boys Prosti program 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA)
Tdfb4 N2 Novices Boys Skupni 35.08 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA)

Najboljši rezultati 2017/2018

KategorijaDelRezultatDosežen na
Cdf Minime B Men Prosti program 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA)
Cdf Minime B Men Skupni 40.15 Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA)
N2 Minime Men Prosti program 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA)
N2 Minime Men Skupni 47.03 INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA)
N2-Minimes Garçons Prosti program 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N2-Minimes Garçons Skupni 45.45 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Najboljši rezultati 2016/2017

KategorijaDelRezultatDosežen na
D3 Minime Men Prosti program 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA)
D3 Minime Men Skupni 29.55 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA)
Minime Men Prosti program 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA)
Minime Men Skupni 29.12 Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA)
N3 Minime Men Prosti program 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA)
N3 Minime Men Skupni 33.10 TdF Romorantin Janvier 2017 (FRA)

Najboljši rezultati 2015/2016

KategorijaDelRezultatDosežen na
Critérium Minime Men Prosti program 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA)
Critérium Minime Men Skupni 27.56 Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA)
D3 Minime Men Prosti program 22.63 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA)
D3 Minime Men Skupni 22.63 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA)
N3 Minime Men Prosti program 26.79 Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA)
N3 Minime Men Skupni 26.79 Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA)

Najboljši rezultati 2014/2015

KategorijaDelRezultatDosežen na
Avenir Men Prosti program 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA)
Avenir Men Skupni 28.62 CRITERIUM NATIONAL (FRA)
D3 Avenir Men Prosti program 17.23 Championnat de France des Clubs (FRA)
D3 Avenir Men Skupni 17.23 Championnat de France des Clubs (FRA)
N3 Avenir Men Prosti program 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA)
N3 Avenir Men Skupni 17.98 TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (FRA)

Najboljši rezultati 2013/2014

KategorijaDelRezultatDosežen na
D3 Avenir Men Prosti program 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA)
D3 Avenir Men Skupni 19.57 Championnat de France des Clubs 2014 (FRA)
Division 3 Avenir Garçons Prosti program 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA)
Division 3 Avenir Garçons Skupni 16.49 Selection France Club Sud Ouest et Trophée de l'An (FRA)