Sini RANTONEN neaktiven Access
Napredovanje rezultatov
Zemljevid elementov ⓘ
Osebni rekord
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Kratki program | 28.25 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) | 2021/2022 |
| Junior | Prosti program | 44.90 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) | 2021/2022 |
| Junior | Skupni | 73.15 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) | 2021/2022 |
Osebni rekordi iz prejšnjih kategorij
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Kratki program | 29.59 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Prosti program | 52.87 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Skupni | 82.46 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) | 2020/2021 |
| Novice B, Girls | Skupni | 26.62 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Skupni | 31.93 | Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Novice Hopeafinaali | Skupni | 34.74 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) | 2018/2019 |
| Novice Ikäryhmä 1 | Skupni | 37.77 | 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN) | 2018/2019 |
| Novice R1 | Skupni | 35.32 | 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN) | 2018/2019 |
| Sm-Novice Girls | Kratki program | 22.74 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls | Prosti program | 36.96 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls | Skupni | 59.70 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
Najboljši rezultati iz prejšnjih sezon
Najboljši rezultati 2021/2022
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Junior | Kratki program | 28.25 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) |
| Junior | Prosti program | 44.90 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) |
| Junior | Skupni | 73.15 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) |
Najboljši rezultati 2020/2021
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Kratki program | 29.59 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) |
| Junior Women | Prosti program | 52.87 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) |
| Junior Women | Skupni | 82.46 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) |
Najboljši rezultati 2019/2020
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Kratki program | 22.74 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Prosti program | 36.96 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Skupni | 59.70 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) |
Najboljši rezultati 2018/2019
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Novice Hopeafinaali | Prosti program | 34.74 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) |
| Novice Hopeafinaali | Skupni | 34.74 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) |
| Novice Ikäryhmä 1 | Prosti program | 37.77 | 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN) |
| Novice Ikäryhmä 1 | Skupni | 37.77 | 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN) |
| Novice R1 | Prosti program | 35.32 | 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN) |
| Novice R1 | Skupni | 35.32 | 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN) |
Najboljši rezultati 2017/2018
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Novice B, Girls | Prosti program | 26.62 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
| Novice B, Girls | Skupni | 26.62 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
| Novice Girls | Prosti program | 31.93 | Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN) |
| Novice Girls | Skupni | 31.93 | Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN) |
Rezultati iz prejšnjih sezon
Sezona 2021/2022
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.11.2021 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. FIN |
Junior | 17 | 73.15 |
Short Program 15 (28.25) Free Skating 19 (44.90)
|
Sezona 2020/2021
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.11.2020 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 FIN |
Junior Women | 19 | 82.46 |
Short Program 15 (29.59) Free Skating 21 (52.87)
|
| 03–04.10.2020 | AKTIA TROPHY 2020 FIN |
Junior Women | 20 | 76.88 |
Short Program 18 (28.59) Free Skating 21 (48.29)
|
Sezona 2019/2020
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.12.2019 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 FIN |
Sm-Novice Girls | 34 | 59.70 |
Short Program 33 (22.74) Free Skating 34 (36.96)
|
Sezona 2018/2019
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 FIN |
Novice Hopeafinaali | 10 | 34.74 |
Free Skating 10 (34.74)
|
| 03.12.2018 | 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 FIN |
Novice R1 | 14 | 35.32 |
Free Skating 14 (35.32)
|
| 24–25.11.2018 | 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 FIN |
Novice Ikäryhmä 1 | 6 | 37.77 |
Free Skating 6 (37.77)
|
Sezona 2017/2018
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2018 | Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 FIN |
Novice Girls | 21 | 31.93 |
Free Skating 21 (31.93)
|
| 05–07.01.2018 | Froggie Cup Interclub 2018 FIN |
Novice B, Girls | 29 | 26.62 |
Free Skating 29 (26.62)
|
| 02.12.2017 | Noviisien 3L 1. vk 2.12.2017 FIN |
Novice Girls | 25 | 29.56 |
Free Skating 25 (29.56)
|