Sofiane BEN SALEM neaktiven Access
Napredovanje rezultatov
Zemljevid elementov ⓘ
Osebni rekord
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Nachwuchs U16 Boys | Kratki program | 24.63 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U16 Boys | Prosti program | 43.26 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U16 Boys | Skupni | 67.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
Osebni rekordi iz prejšnjih kategorij
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Cadets U16 Boys | Kratki program | 24.68 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadets U16 Boys | Prosti program | 40.41 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Novice Arp B G | Prosti program | 31.91 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Novice Arp Boys | Prosti program | 31.04 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Nachwuchs Boys | Kratki program | 24.67 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs Boys | Prosti program | 36.25 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs Boys | Skupni | 60.92 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Kratki program | 23.15 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Prosti program | 37.66 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Skupni | 60.81 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
Najboljši rezultati iz prejšnjih sezon
Najboljši rezultati 2018/2019
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Cadets U16 Boys | Kratki program | 24.68 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Cadets U16 Boys | Prosti program | 40.41 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Kratki program | 24.63 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Prosti program | 43.26 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Skupni | 67.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Boys | Kratki program | 24.67 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Boys | Prosti program | 36.25 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Boys | Skupni | 60.92 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Kratki program | 23.15 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Prosti program | 37.66 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Skupni | 60.81 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Najboljši rezultati 2017/2018
| Kategorija | Del | Rezultat | Dosežen na |
|---|---|---|---|
| Novice Arp B G | Prosti program | 31.91 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Novice Arp Boys | Prosti program | 31.04 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
Rezultati iz prejšnjih sezon
Sezona 2018/2019
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.01.2019 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 Nat. 7 SUI |
Nachwuchs U16 Boys | 7 | 67.89 |
Short Program 7 (24.63) Free Skating 7 (43.26)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Nachwuchs Boys | 5 | 60.92 |
Short Program 5 (24.67) Free Skating 5 (36.25)
|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Cadets U16 Boys |
Free Skating 1 (40.41) Short Program 1 (24.68)
|
||
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Nachwuchs U16 Men | 3 | 60.81 |
Short Program 3 (23.15) Free Skating 3 (37.66)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Cadets U16 Boys |
Free Skating 4 (38.85) Short Program 4 (19.03)
|
Sezona 2017/2018
| Datum | Dogodek | Kategorija | Mesto | Točke | Delni rezultati |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Novice Arp B G |
Free Skating 1 (31.91)
|
||
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Novice Arp Boys |
Free Skating 1 (31.04)
|