Lou DUCROT neaktivan Access
Napredak rezultata
Mapa elemenata ⓘ
Lični rekord
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Obavezni dans | 15.55 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Slobodni dans | 18.26 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Ukupno | 33.81 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
Lični rekordi iz ranijih kategorija
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Solos Cristal Poussin Imposee | Ukupno | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.69 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 4.15 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Ukupno | 12.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prébonze Plus | Obavezni dans | 17.91 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Slobodni dans | 21.26 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Ukupno | 39.17 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
Najbolji rezultati iz ranijih sezona
Najbolji rezultati 2013/2014
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Obavezni dans | 15.55 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Slobodni dans | 18.26 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Ukupno | 33.81 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Obavezni dans | 17.91 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Slobodni dans | 21.26 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Ukupno | 39.17 | CIR Villard de Lans (FRA) |
Najbolji rezultati 2011/2012
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.69 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 4.15 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Ukupno | 12.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 (FRA) |
Najbolji rezultati 2010/2011
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Solos Cristal Poussin Imposee | Obavezni dans | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Cristal Poussin Imposee | Ukupno | 7.94 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
Rezultati iz ranijih sezona
Sezona 2013/2014
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Prébronze Plus sa Mav SOLO | 15 | 33.81 |
Compulsory Dance 14 (15.55) Free Dance 16 (18.26)
|
| 25–26.01.2014 | CIR Villard de Lans FRA |
Solos Prébonze Plus sa Mav SOLO | 6 | 39.17 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 3 (17.91) Free Dance 9 (21.26)
|
Sezona 2011/2012
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL SUD EST- J1 2012 FRA |
Solos Preliminaire Niveau 2 sa Mav SOLO | 8 | 12.84 |
Danse Imposée 1 8 (8.69) Danse Imposée 2 8 (4.15)
|
Sezona 2010/2011
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais FRA |
Solos Cristal Poussin Imposee sa Mav SOLO | 6 | 7.94 |
Compulsory Dance 6 (7.94)
|