Team ILLUMINETTES neaktivan Access
Napredak rezultata
Mapa elemenata ⓘ
Lični rekord
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Junior B | Ukupno | 63.91 | Interclub Lumiere Cup 2024 (Eindhoven/NED) | 2023/2024 |
Lični rekordi iz ranijih kategorija
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| ISU Junior | Kratak program | 29.75 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) | 2018/2019 |
| ISU Junior | Slobodno klizanje | 62.03 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) | 2023/2024 |
| ISU Junior | Ukupno | 89.15 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) | 2023/2024 |
| Junior | Kratak program | 33.62 | Lumière Cup 2018 (NED) | 2018/2019 |
| Junior | Kratak program | 19.10 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Slobodno klizanje | 61.99 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) | |
| Junior | Slobodno klizanje | 38.29 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Ukupno | 57.39 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Ukupno | 90.14 | Lumière Cup 2018 (NED) | 2018/2019 |
| Junior A | Kratak program | 23.18 | Winter Cup 2015 (BEL) | 2015/2016 |
| Junior A | Slobodno klizanje | 48.58 | Winter Cup 2015 (BEL) | 2015/2016 |
| Junior A | Ukupno | 71.76 | Winter Cup 2015 (BEL) | 2015/2016 |
| Junior ISU | Kratak program | 32.17 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Junior ISU | Slobodno klizanje | 65.62 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Junior ISU | Ukupno | 97.79 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
Najbolji rezultati iz ranijih sezona
Najbolji rezultati 2023/2024
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Kratak program | 27.12 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| ISU Junior | Slobodno klizanje | 62.03 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| ISU Junior | Ukupno | 89.15 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| Junior B | Slobodno klizanje | 63.91 | Interclub Lumiere Cup 2024 (Eindhoven/NED) |
| Junior B | Ukupno | 63.91 | Interclub Lumiere Cup 2024 (Eindhoven/NED) |
| Junior ISU | Kratak program | 32.17 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Slobodno klizanje | 65.62 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Ukupno | 97.79 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
Najbolji rezultati 2019/2020
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior | Kratak program | 20.83 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Slobodno klizanje | 56.81 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Ukupno | 77.64 | 4th Lumière Cup (NED) |
Najbolji rezultati 2018/2019
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Kratak program | 29.75 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| ISU Junior | Slobodno klizanje | 50.74 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| ISU Junior | Ukupno | 80.49 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| Junior | Kratak program | 33.62 | Lumière Cup 2018 (NED) |
| Junior | Slobodno klizanje | 56.52 | Lumière Cup 2018 (NED) |
| Junior | Ukupno | 90.14 | Lumière Cup 2018 (NED) |
Najbolji rezultati 2017/2018
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior | Kratak program | 31.68 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Junior | Slobodno klizanje | 58.62 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Junior | Ukupno | 87.67 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
Najbolji rezultati 2016/2017
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior | Kratak program | 23.22 | Lumière Cup 2017 (NED) |
| Junior | Kratak program | 19.10 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Slobodno klizanje | 42.98 | Lumière Cup 2017 (NED) |
| Junior | Slobodno klizanje | 38.29 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Ukupno | 57.39 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Ukupno | 66.20 | Lumière Cup 2017 (NED) |
| Junior B | Slobodno klizanje | 47.03 | Winter Cup 2016 (BEL) |
| Junior B | Ukupno | 47.03 | Winter Cup 2016 (BEL) |
Najbolji rezultati 2015/2016
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior A | Kratak program | 23.18 | Winter Cup 2015 (BEL) |
| Junior A | Slobodno klizanje | 48.58 | Winter Cup 2015 (BEL) |
| Junior A | Ukupno | 71.76 | Winter Cup 2015 (BEL) |
Rezultati iz ranijih sezona
Sezona Unknown season
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| Britannia Cup 2020 Nottingham/GBR |
Junior sa Team Illuminettes | 9 | 88.43 |
Short Program 9 (26.44) Free Skating 9 (61.99)
|
Sezona 2023/2024
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2024 | Interclub 8th Hevelius Cup 2024 Gdansk/POL |
Junior B | 1 | 61.38 |
Free Skating 1 (61.38)
|
| 19–20.01.2024 | Mozart Cup 2024 Salzburg/AUT |
ISU Junior | 11 | 89.15 |
Short Program 12 (27.12) Free Skating 11 (62.03)
|
| 14.01.2024 | Interclub Lumiere Cup 2024 Eindhoven/NED |
Junior B | 4 | 63.91 |
Free Skating 4 (63.91)
|
| 16–17.12.2023 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Junior ISU | 12 | 97.79 |
Short Program 12 (32.17) Free Skating 12 (65.62)
|
Sezona 2019/2020
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | 4th Lumière Cup NED |
Junior | 13 | 77.64 |
Short Program 13 (20.83) Free Skating 13 (56.81)
|
Sezona 2018/2019
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.01.2019 | ISU Mozartcup 2019 AUT |
ISU Junior | 12 | 80.49 |
Short Program 12 (29.75) Free Skating 12 (50.74)
|
| 13–15.12.2018 | Lumière Cup 2018 NED |
Junior | 6 | 90.14 |
Short Program 5 (33.62) Free Skating 5 (56.52)
|
Sezona 2017/2018
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–04.03.2018 | Budapest Cup 2018 - ISU HUN |
Junior | 5 | 86.66 |
Short Program 5 (31.68) Free Skating 7 (54.98)
|
| 10–11.02.2018 | 2nd Hevelius Cup 2018 POL |
Junior | 2 | 87.67 |
Short Program 2 (29.05) Free Skating 2 (58.62)
|
Sezona 2016/2017
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2017 | Lumière Cup 2017 NED |
Junior | 2 | 66.20 |
Short Program 2 (23.22) Free Skating 2 (42.98)
|
| 19–22.01.2017 | 7th MOZART CUP 2017 AUT |
Junior | 12 | 57.39 |
Short Program 12 (19.10) Free Skating 12 (38.29)
|
| 24–27.11.2016 | Winter Cup 2016 BEL |
Junior B | 1 | 47.03 |
Free Skating 1 (47.03)
|
Sezona 2015/2016
| Datum | Događaj | Kategorija | Mesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.11.2015 | Winter Cup 2015 BEL |
Junior A | 2 | 71.76 |
Short Program 2 (23.18) Free Skating 2 (48.58)
|