Crystallice Access
Poängutveckling
Elementkarta ⓘ
Personbästa
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid | Säsong |
|---|---|---|---|---|
| Senior B | Total | 75.13 | Ice Crystal Trophy 2024 (Ghent/BEL) | 2023/2024 |
Personliga bästa från tidigare kategorier
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid | Säsong |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age | Total | 38.50 | Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL) | 2015/2016 |
| Senior | Total | 82.19 | Ice Crystal Trophy 2023 (Ghent/BEL) | 2022/2023 |
Bästa poäng 2025/2026
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Senior B | Fristående | 70.04 | Ice Crystal Trophy 2026 (Gent/BEL) |
| Senior B | Total | 70.04 | Ice Crystal Trophy 2026 (Gent/BEL) |
Bästa poäng från tidigare säsonger
Bästa poäng 2024/2025
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Senior B | Fristående | 67.57 | Ice Chrystal Trophy 2025 (Gent/BEL) |
| Senior B | Total | 67.57 | Ice Chrystal Trophy 2025 (Gent/BEL) |
Bästa poäng 2023/2024
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Senior B | Fristående | 75.13 | Ice Crystal Trophy 2024 (Ghent/BEL) |
| Senior B | Total | 75.13 | Ice Crystal Trophy 2024 (Ghent/BEL) |
Bästa poäng 2022/2023
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Senior | Fristående | 82.19 | Ice Crystal Trophy 2023 (Ghent/BEL) |
| Senior | Total | 82.19 | Ice Crystal Trophy 2023 (Ghent/BEL) |
Bästa poäng 2021/2022
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Senior B | Fristående | 67.77 | Ice Crystal Trophy 2022 (BEL) |
| Senior B | Total | 67.77 | Ice Crystal Trophy 2022 (BEL) |
Bästa poäng 2019/2020
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Fristående | 38.06 | 4th Lumière Cup Interclub (NED) |
| Mixed Age | Total | 38.06 | 4th Lumière Cup Interclub (NED) |
Bästa poäng 2017/2018
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Fristående | 26.03 | Winter Cup 2017 (BEL) |
| Mixed Age | Total | 26.03 | Winter Cup 2017 (BEL) |
Bästa poäng 2016/2017
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Fristående | 22.63 | Winter Cup 2016 (BEL) |
| Mixed Age | Total | 22.63 | Winter Cup 2016 (BEL) |
Bästa poäng 2015/2016
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Fristående | 38.50 | Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL) |
| Mixed Age | Total | 38.50 | Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL) |
Bästa poäng 2014/2015
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Fristående | 37.22 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2015 (BEL) |
| Mixed Age | Total | 37.22 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2015 (BEL) |
Bästa poäng 2012/2013
| Kategori | Segment | Poäng | Uppnått vid |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Fristående | 26.37 | WINTER CUP 2012 (BEL) |
| Mixed Age | Total | 26.37 | WINTER CUP 2012 (BEL) |
Säsong 2025/2026
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–01.04.2026 | Ice Crystal Trophy 2026 Gent/BEL |
Senior B | 3 | 70.04 |
Free Skating 3 (70.04)
|
Resultat från tidigare säsonger
Säsong 2024/2025
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2025 | Ice Chrystal Trophy 2025 🏅 Nat. 3 Gent/BEL |
Senior B | 3 | 67.57 |
Free Skating 3 (67.57)
|
| 23.02.2025 | Interclub Lumiere Cup 2025 Eindhoven/NED |
Senior B | 2 | 49.94 |
Free Skating 2 (49.94)
|
Säsong 2023/2024
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2024 | Ice Crystal Trophy 2024 🏅 Nat. 3 Ghent/BEL |
Senior B | 3 | 75.13 |
Free Skating 3 (75.13)
|
Säsong 2022/2023
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2023 | Ice Crystal Trophy 2023 🏅 Nat. 2 Ghent/BEL |
Senior | 2 | 82.19 |
Free Skating 2 (82.19)
|
Säsong 2021/2022
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2022 | Ice Crystal Trophy 2022 🏅 Nat. 2 BEL |
Senior B | 2 | 67.77 |
Free Skating 2 (67.77)
|
Säsong 2019/2020
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | 4th Lumière Cup Interclub NED |
Mixed Age | 8 | 38.06 |
Free Skating 8 (38.06)
|
Säsong 2017/2018
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2018 | Kempen Trophy Synchro 2018 BEL |
Mixed Age | 3 | 33.99 |
Free Skating 3 (33.99)
|
| 24–25.11.2017 | Winter Cup 2017 BEL |
Mixed Age | 7 | 26.03 |
Free Skating 7 (26.03)
|
Säsong 2016/2017
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Kempen Trophy Synchro 2017 BEL |
Mixed Age | 5 | 28.24 |
Free Skating 5 (28.24)
|
| 24–27.11.2016 | Winter Cup 2016 BEL |
Mixed Age | 4 | 22.63 |
Free Skating 4 (22.63)
|
Säsong 2015/2016
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.03.2016 | Kempen Trophy Synchro 2016 BEL |
Mixed Age | 3 | 38.50 |
Free Skating 3 (38.50)
|
| 27–28.11.2015 | Winter Cup 2015 BEL |
Mixed Age | 2 | 30.04 |
Free Skating 2 (30.04)
|
Säsong 2014/2015
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.04.2015 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2015 BEL |
Mixed Age | 4 | 37.22 |
Free Skating 4 (37.22)
|
| 28–29.11.2014 | Winter Cup 2014 BEL |
Mixed Age | 2 | 26.70 |
Free Skating 2 (26.70)
|
Säsong 2012/2013
| Datum | Tävling | Kategori | Placering | Poäng | Segment |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2013 | KEMPEN TROPHY SYNCHRO 2013 BEL |
Mixed Age | 8 | 25.80 |
Free Skating 8 (25.80)
|
| 30.11–01.12.2012 | WINTER CUP 2012 BEL |
Mixed Age | 4 | 26.37 |
Free Skating 4 (26.37)
|