fsresults

Mathys CASSERT inaktiv

FRA FRA · CHARL (14/15–22/23)

Personbästa

KategoriSegmentPoängUppnått vidSäsong
D3 Jun/Sen Men Total 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) 2022/2023
Personliga bästa från tidigare kategorier
KategoriSegmentPoängUppnått vidSäsong
Criterium Novices Boys Total 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA) 2021/2022
D3 Avenir Men Total 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) 2015/2016
D3 Minime Men Total 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Novice Boys Total 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA) 2019/2020
D3 Novices Boys Total 29.23 selection france club nord est (FRA) 2021/2022
N3 Minime Men Total 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) 2017/2018
N3 Novices Boys Total 33.36 France Clubs (FRA) 2021/2022
N3-Minimes Garçons Total 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
Bästa poäng från tidigare säsonger

Bästa poäng 2022/2023

KategoriSegmentPoängUppnått vid
D3 Jun/Sen Men Fristående 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)
D3 Jun/Sen Men Total 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)

Bästa poäng 2021/2022

KategoriSegmentPoängUppnått vid
Criterium Novices Boys Fristående 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
Criterium Novices Boys Total 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
D3 Novices Boys Fristående 29.23 selection france club nord est (FRA)
D3 Novices Boys Total 29.23 selection france club nord est (FRA)
N3 Novices Boys Fristående 33.36 France Clubs (FRA)
N3 Novices Boys Total 33.36 France Clubs (FRA)

Bästa poäng 2019/2020

KategoriSegmentPoängUppnått vid
D3 Novice Boys Fristående 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)
D3 Novice Boys Total 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)

Bästa poäng 2018/2019

KategoriSegmentPoängUppnått vid
D3 Minime Men Fristående 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
D3 Minime Men Total 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
N3 Minime Men Fristående 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N3 Minime Men Total 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)

Bästa poäng 2017/2018

KategoriSegmentPoängUppnått vid
N3 Minime Men Fristående 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3 Minime Men Total 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Fristående 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Total 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Bästa poäng 2015/2016

KategoriSegmentPoängUppnått vid
D3 Avenir Men Fristående 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)
D3 Avenir Men Total 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)

Bästa poäng 2014/2015

KategoriSegmentPoängUppnått vid
D3 Avenir Men Fristående 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)
D3 Avenir Men Total 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)