Giulia MAN Access
Bähbit ösüş
Element kartasy ⓘ
Şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Solo Dance Junior Women RD+FD | Ritm biñe | 44.04 | IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) | 2025/2026 |
| Solo Dance Junior Women RD+FD | Erkin biñe | 67.65 | IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) | 2025/2026 |
| Solo Dance Junior Women RD+FD | Jemi | 111.69 | IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) | 2025/2026 |
Öňki kategoriýalardan şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Qysqa programma | 21.38 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Erkin çüzgü | 44.29 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Jemi | 65.67 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) | 2022/2023 |
| Bronze Girls Younger | Jemi | 24.92 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet A2 | Jemi | 24.92 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet Girls Younger | Jemi | 27.79 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet U14 | Qysqa programma | 27.54 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U14 | Erkin çüzgü | 48.29 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U14 | Jemi | 75.83 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U14 | Qysqa programma | 27.35 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U14 | Erkin çüzgü | 51.17 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadetti/Novice U15 | Qysqa programma | 25.89 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Cadetti/Novice U15 | Erkin çüzgü | 44.19 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Cadetti/Novice U15 | Jemi | 70.08 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Debutant B Younger | Jemi | 12.37 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2014/2015 |
| Futurum Girls 2 | Jemi | 18.80 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Girls U15 | Qysqa programma | 25.41 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Girls U15 | Erkin çüzgü | 47.27 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Girls U15 | Jemi | 72.68 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend C1 Girls | Jemi | 17.62 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend U15 Girls | Jemi | 42.56 | ARGE ALP 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Junior RD+FD Solo Ice Dance | Ritm biñe | 42.29 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) | 2025/2026 |
| Junior RD+FD Solo Ice Dance | Erkin biñe | 70.63 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) | 2025/2026 |
| Junior RD+FD Solo Ice Dance | Jemi | 112.92 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) | 2025/2026 |
| Junior Solo Ice Dance | Jemi | 67.96 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
| Junior Women | Qysqa programma | 34.13 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) | 2023/2024 |
| Junior Women | Erkin çüzgü | 62.64 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) | 2023/2024 |
| Junior Women | Jemi | 96.77 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) | 2023/2024 |
| Mini Girls | Qysqa programma | 26.53 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls | Erkin çüzgü | 47.02 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls | Jemi | 71.53 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Qysqa programma | 23.70 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Erkin çüzgü | 44.98 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Jemi | 65.80 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 Girls | Qysqa programma | 22.14 | Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Girls | Erkin çüzgü | 36.73 | Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Girls | Jemi | 58.37 | Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Qysqa programma | 22.88 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Erkin çüzgü | 34.56 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Jemi | 57.44 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Qysqa programma | 20.50 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Erkin çüzgü | 34.59 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Jemi | 55.09 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Women | Qysqa programma | 34.74 | Montalin Cup (Chur/SUI) | 2024/2025 |
| Mixed Age Women | Erkin çüzgü | 63.13 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Mixed Age Women | Jemi | 96.76 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Nachwuchs Girls U14 | Qysqa programma | 27.53 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U14 | Erkin çüzgü | 51.49 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U14 | Jemi | 79.02 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Novice U15 Girls | Qysqa programma | 30.13 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U15 Girls | Erkin çüzgü | 48.38 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U15 Girls | Jemi | 75.63 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U15 M?dchen | Qysqa programma | 30.13 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) | 2022/2023 |
| Show III Ab Inter-Silver Women | Jemi | 23.01 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Show Kateg. III Women | Jemi | 24.20 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) | 2022/2023 |
| Show Women Kat. III | Jemi | 21.56 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) | 2023/2024 |
| Speranze U13 | Qysqa programma | 27.92 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze U13 | Erkin çüzgü | 44.90 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze U13 | Jemi | 72.82 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U11 Girls | Jemi | 36.64 | ARGE ALP 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| U12, Mini | Qysqa programma | 21.35 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U12, Mini | Erkin çüzgü | 39.16 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U12, Mini | Jemi | 60.51 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Qysqa programma | 28.47 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U13 Jugend Women | Erkin çüzgü | 46.35 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U13 Jugend Women | Jemi | 74.82 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Youngster 1 | Jemi | 27.08 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Youngster Girls Younger | Jemi | 20.86 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
Iň öňde netijeler 2025/2026
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior RD+FD Solo Ice Dance | Ritm biñe | 42.29 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) |
| Junior RD+FD Solo Ice Dance | Erkin biñe | 70.63 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) |
| Junior RD+FD Solo Ice Dance | Jemi | 112.92 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) |
| Junior Solo Ice Dance | Erkin biñe | 64.60 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Junior Solo Ice Dance | Jemi | 64.60 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Solo Dance Junior Women RD+FD | Ritm biñe | 44.04 | IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) |
| Solo Dance Junior Women RD+FD | Erkin biñe | 67.65 | IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) |
| Solo Dance Junior Women RD+FD | Jemi | 111.69 | IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) |
Öňki möwsümleriň iň öňde giren bähbitleri
Iň öňde netijeler 2024/2025
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Qysqa programma | 34.74 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Mixed Age Women | Erkin çüzgü | 59.53 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Mixed Age Women | Jemi | 89.95 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
Iň öňde netijeler 2023/2024
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Solo Ice Dance | Erkin biñe | 67.96 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Junior Solo Ice Dance | Jemi | 67.96 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Junior Women | Qysqa programma | 34.13 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) |
| Junior Women | Erkin çüzgü | 62.64 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) |
| Junior Women | Jemi | 96.77 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) |
| Mixed Age Women | Qysqa programma | 33.63 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Mixed Age Women | Erkin çüzgü | 63.13 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Mixed Age Women | Jemi | 96.76 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Show Women Kat. III | Erkin çüzgü | 21.56 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
| Show Women Kat. III | Jemi | 21.56 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
Iň öňde netijeler 2022/2023
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Qysqa programma | 21.38 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Erkin çüzgü | 44.29 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Jemi | 65.67 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Cadetti/Novice U15 | Qysqa programma | 25.89 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Cadetti/Novice U15 | Erkin çüzgü | 44.19 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Cadetti/Novice U15 | Jemi | 70.08 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Girls U15 | Qysqa programma | 25.41 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Girls U15 | Erkin çüzgü | 47.27 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Girls U15 | Jemi | 72.68 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Novice U15 Girls | Qysqa programma | 30.13 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Novice U15 Girls | Erkin çüzgü | 48.38 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Novice U15 Girls | Jemi | 75.63 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Novice U15 M?dchen | Qysqa programma | 30.13 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Show III Ab Inter-Silver Women | SHOW | 23.01 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Show III Ab Inter-Silver Women | Jemi | 23.01 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Show Kateg. III Women | SHOW | 24.20 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
| Show Kateg. III Women | Jemi | 24.20 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
Iň öňde netijeler 2021/2022
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Qysqa programma | 27.54 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Erkin çüzgü | 48.29 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Jemi | 75.83 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadets U14 | Qysqa programma | 27.35 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U14 | Erkin çüzgü | 51.17 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Jugend U15 Girls | Erkin çüzgü | 42.56 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Jugend U15 Girls | Jemi | 42.56 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Qysqa programma | 27.53 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Erkin çüzgü | 51.49 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Jemi | 79.02 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2020/2021
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Speranze U13 | Qysqa programma | 27.92 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Erkin çüzgü | 44.90 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Jemi | 72.82 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Qysqa programma | 28.47 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Erkin çüzgü | 46.35 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Jemi | 74.82 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2019/2020
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Qysqa programma | 26.53 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Mini Girls | Erkin çüzgü | 47.02 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Mini Girls | Jemi | 71.53 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Mini U12 | Qysqa programma | 22.58 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Mini U12 | Erkin çüzgü | 44.98 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Mini U12 | Jemi | 65.80 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| U12, Mini | Qysqa programma | 21.35 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U12, Mini | Erkin çüzgü | 39.16 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U12, Mini | Jemi | 60.51 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2018/2019
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Mini U12 | Qysqa programma | 23.70 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Erkin çüzgü | 35.27 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Jemi | 58.97 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Qysqa programma | 22.14 | Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Erkin çüzgü | 36.73 | Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Jemi | 58.37 | Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Qysqa programma | 22.88 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Erkin çüzgü | 34.56 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Jemi | 57.44 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Qysqa programma | 20.50 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Erkin çüzgü | 34.59 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Jemi | 55.09 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| U11 Girls | Erkin çüzgü | 36.64 | ARGE ALP 2019 (SUI) |
| U11 Girls | Jemi | 36.64 | ARGE ALP 2019 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2017/2018
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls Younger | Erkin çüzgü | 24.92 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| Bronze Girls Younger | Jemi | 24.92 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Erkin çüzgü | 27.79 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Jemi | 27.79 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Youngster 1 | Erkin çüzgü | 27.08 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Youngster 1 | Jemi | 27.08 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
Iň öňde netijeler 2016/2017
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Cadet A2 | Erkin çüzgü | 24.92 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Cadet A2 | Jemi | 24.92 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Jugend C1 Girls | Erkin çüzgü | 17.62 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend C1 Girls | Jemi | 17.62 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Youngster Girls Younger | Erkin çüzgü | 20.86 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Youngster Girls Younger | Jemi | 20.86 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2015/2016
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Futurum Girls 2 | Erkin çüzgü | 18.80 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Futurum Girls 2 | Jemi | 18.80 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2014/2015
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Debutant B Younger | Erkin çüzgü | 12.37 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Debutant B Younger | Jemi | 12.37 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Möwsüm 2025/2026
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2026 | IceDance Biascarena Cup 2026 Biasca/SUI |
Solo Dance Junior Women RD+FD | 4 | 111.69 |
Rhythm Dance 4 (44.04) Free Dance 5 (67.65)
|
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Junior Solo Ice Dance | 4 | 64.60 |
Free Dance 4 (64.60)
|
| 15–16.11.2025 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 Biasca/SUI |
Junior RD+FD Solo Ice Dance | 5 | 112.92 |
Rhythm Dance 5 (42.29) Free Dance 5 (70.63)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Mixed Age Women | Çykarylýar |
Öňki möwsümleriň netijeleri
Möwsüm 2024/2025
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | OEV Meisterschaft 2025 Glarus/SUI |
Mixed Age Women | Çykarylýar | ||
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Mixed Age Women | Çykarylýar | ||
| 22–24.11.2024 | Vogellisis-Cup Adelboden/SUI |
Mixed Age Women | Çykarylýar | ||
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 86.39 |
Short Program 10 (26.86) Free Skating 4 (59.53)
|
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Mixed Age Women | 4 | 86.40 |
Short Program 1 (34.74) Free Skating 4 (51.66)
|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Mixed Age Women | 4 | 89.95 |
Short Program 2 (32.83) Free Skating 5 (57.12)
|
Möwsüm 2023/2024
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.03.2024 | Arge Alp 2024 Pinzolo/ITA |
Junior Women | 23 | 96.77 |
Short Program 22 (34.13) Free Skating 22 (62.64)
|
| 02–03.03.2024 | Bündnermeisterschaft Lenzerheide/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 54.22 |
Free Skating 1 (53.89)
|
| 02–03.03.2024 | Bündnermeisterschaft Lenzerheide/SUI |
Show Women Kat. III | 1 | 21.56 |
Free Skating 1 (21.56)
|
| 26–28.01.2024 | Trophée Romand 2024 Chaux-de-Fonds/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 89.70 |
Short Program 6 (31.65) Free Skating 6 (58.05)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Junior Solo Ice Dance | 2 | 67.96 |
Free Dance 2 (67.96)
|
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
Mixed Age Women | 5 | 89.39 |
Short Program 11 (27.60) Free Skating 4 (61.79)
|
| 24–26.11.2023 | EVBN-Cup Grindelwald/SUI |
Mixed Age Women | 7 | 83.26 |
Short Program 6 (30.80) Free Skating 8 (52.46)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Mixed Age Women | 2 | 96.76 |
Short Program 2 (33.63) Free Skating 2 (63.13)
|
Möwsüm 2022/2023
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | Bündner Meisterschaft 2023 Chur/SUI |
Novice U15 Girls | 2 | 48.38 |
Free Skating 2 (48.38)
|
| 04–05.03.2023 | Bündner Meisterschaft 2023 Chur/SUI |
Show III Ab Inter-Silver Women | 1 | 23.01 |
Show 1 (23.01)
|
| 10–12.02.2023 | SM Novice 23 Nat. 25 Heuried/SUI |
Girls U15 | 25 | 72.68 |
Short Program 23 (25.41) Free Skating 21 (47.27)
|
| 28.01.2023 | Glärnisch-Cup 2023 Glarus/SUI |
Novice U15 Girls | 2 | 42.22 |
Free Skating 2 (42.22)
|
| 28.01.2023 | Glärnisch-Cup 2023 Glarus/SUI |
Show Kateg. III Women | 2 | 24.20 |
Show 2 (24.20)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Novice U15 Girls | 7 | 72.74 |
Short Program 7 (24.80) Free Skating 7 (47.94)
|
| 25–27.11.2022 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 EVBN / Grindelwald / SUI/SUI |
Novice U15 M?dchen |
Short Program 3 (30.13)
|
||
| 25–27.11.2022 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 EVBN / Grindelwald / SUI/SUI |
Novice U15 Girls | 5 | 75.63 |
Short Program 3 (30.13) Free Skating 6 (45.50)
|
| 18–20.11.2022 | 26. Eiscup Innsbruck/AUT |
Advanced Novice Girls | 23 | 65.67 |
Short Program 25 (21.38) Free Skating 22 (44.29)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Novice U15 Girls | 5 | 74.23 |
Short Program 5 (28.44) Free Skating 7 (45.79)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Cadetti/Novice U15 | 7 | 70.08 |
Short Program 10 (25.89) Free Skating 6 (44.19)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Novice U15 Girls | 5 | 66.19 |
Short Program 3 (28.66) Free Skating 9 (37.53)
|
Möwsüm 2021/2022
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2022 | ARGE ALP 2022 SUI |
Jugend U15 Girls | 20 | 42.56 |
Free Skating 20 (42.56)
|
| 11–13.02.2022 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 Nat. 15 SUI |
Nachwuchs Girls U14 | 15 | 79.02 |
Short Program 15 (27.53) Free Skating 14 (51.49)
|
| 29.01.2022 | Glärnisch Cup 2022 SUI |
Show Programm Kat. I | Çykarylýar | ||
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Cadets U14 |
Free Skating 10 (51.17) Short Program 12 (27.35)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 19 | 70.42 |
Short Program 20 (24.49) Free Skating 17 (45.93)
|
| 03–05.12.2021 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 10 | 70.06 |
Short Program 10 (26.63) Free Skating 10 (43.43)
|
| 20–21.11.2021 | LUGANO CUP 21 SUI |
Cadet U14 | 6 | 69.06 |
Short Program 5 (25.60) Free Skating 6 (43.46)
|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Cadet U14 | 11 | 75.83 |
Short Program 12 (27.54) Free Skating 10 (48.29)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 19 | 68.88 |
Short Program 18 (24.60) Free Skating 20 (44.28)
|
Möwsüm 2020/2021
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U13 Jugend Women | 5 | 74.82 |
Short Program 4 (28.47) Free Skating 8 (46.35)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Speranze U13 | 4 | 72.82 |
Short Program 3 (27.92) Free Skating 5 (44.90)
|
Möwsüm 2019/2020
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–26.01.2020 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 Nat. 26 SUI |
Mini U12 | 26 | 65.61 |
Short Program 33 (22.58) Free Skating 24 (43.03)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Mini Girls | 8 | 71.53 |
Short Program 8 (26.53) Free Skating 8 (45.00)
|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Mini Girls | 4 | 71.30 |
Short Program 9 (24.28) Free Skating 4 (47.02)
|
| 25–27.10.2019 | Montalin Cup 2019 SUI |
U12, Mini | 16 | 60.51 |
Short Program 18 (21.35) Free Skating 14 (39.16)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Mini U12 | 10 | 65.80 |
Short Program 12 (20.82) Free Skating 7 (44.98)
|
Möwsüm 2018/2019
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | ARGE ALP 2019 SUI |
U11 Girls | 18 | 36.64 |
Free Skating 18 (36.64)
|
| 09–10.03.2019 | Bündnermeisterschaft 2019 SUI |
Mini U12 Girls | 3 | 58.37 |
Short Program 3 (22.14) Free Skating 3 (36.73)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | 22 | 55.09 |
Short Program 23 (20.50) Free Skating 22 (34.59)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Sev Girls | 31 | 57.44 |
Short Program 23 (22.88) Free Skating 36 (34.56)
|
| 05–07.10.2018 | TICINO CUP 2018 SUI |
Mini U12 | 20 | 58.97 |
Short Program 15 (23.70) Free Skating 22 (35.27)
|
Möwsüm 2017/2018
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Youngster 1 | 5 | 27.08 |
Free Skating 5 (27.08)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Cadet Girls Younger | 6 | 27.79 |
Free Skating 6 (27.79)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
Bronze Girls Younger | 11 | 24.92 |
Free Skating 11 (24.92)
|
Möwsüm 2016/2017
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Cadet A2 | 2 | 24.92 |
Free Skating 2 (24.92)
|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Youngster Girls Younger | 4 | 20.86 |
Free Skating 4 (20.86)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Jugend C1 Girls | 13 | 17.62 |
Free Skating 13 (17.62)
|
Möwsüm 2015/2016
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Futurum Girls 2 | 2 | 18.80 |
Free Skating 2 (18.80)
|
Möwsüm 2014/2015
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Debutant B Younger | 4 | 12.37 |
Free Skating 4 (12.37)
|