Hana CERMAKOVA aktiw däl Access
2007-09-12
Bähbit ösüş
Element kartasy ⓘ
Şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Junior – Women | Qysqa programma | 37.05resmi däl | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) | 2021/2022 |
| Junior – Women | Erkin çüzgü | 70.23resmi däl | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) | 2021/2022 |
| Junior – Women | Jemi | 107.28resmi däl | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) | 2021/2022 |
Öňki kategoriýalardan şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Hopefuls Girls 10 | Jemi | 40.75resmi däl | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2018 (Ružomberok/SVK) | 2017/2018 |
| Hopefuls Girls 10 | Jemi | 45.69resmi däl | 36. Velka Cena Ziliny (SVK) | 2017/2018 |
| Hopefuls Girls 7 | Jemi | 25.96resmi däl | Velka Cena Trencina 2015 (SVK) | 2014/2015 |
| Hopefuls Girls 7 | Jemi | 21.33resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2015 (Púchov/SVK) | 2014/2015 |
| Hopefuls Girls 8 | Jemi | 30.27resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) | 2015/2016 |
| Hopefuls Girls 8 | Jemi | 29.47resmi däl | Velka Cena Puchova 2015 (SVK) | 2015/2016 |
| Hopefuls Girls 9 | Jemi | 34.04resmi däl | 54. Grand Prix SNP (SVK) | 2016/2017 |
| Hopefuls Girls 9 | Jemi | 40.93resmi däl | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) | 2016/2017 |
| Intermediate Novice Girls | Jemi | 44.22resmi däl | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| Intermediate Novice Girls - 2° Group | Jemi | 39.80resmi däl | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Junior Women | Qysqa programma | 35.64resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) | 2021/2022 |
| Junior Women | Erkin çüzgü | 69.05resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) | 2021/2022 |
| Junior Women | Jemi | 104.69resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) | 2021/2022 |
| Juvenile Girls 10 | Jemi | 41.34resmi däl | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) | 2017/2018 |
| Juvenile Girls 9 | Jemi | 37.70resmi däl | 58. Grand Prix Bratislava 2016 (SVK) | 2016/2017 |
| Older Girls | Qysqa programma | 33.37resmi däl | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) | 2020/2021 |
| Older Girls | Erkin çüzgü | 57.48resmi däl | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) | 2020/2021 |
| Older Girls | Jemi | 90.85resmi däl | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) | 2020/2021 |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Jemi | 26.50resmi däl | Tirnavia Edea Ice Cup 2015 (SVK) | 2015/2016 |
| Pre-Novice Girls | Jemi | 49.22resmi däl | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) | 2018/2019 |
| Pre-Novices Girls | Jemi | 55.58resmi däl | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) | 2019/2020 |
| Younger Girls | Jemi | 57.70resmi däl | 13. Velka Cena Ruzomberka 2020 (SVK) | 2019/2020 |
| Younger Girls | Jemi | 57.28resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2020 (Bratislava/SVK) | 2019/2020 |
Öňki möwsümleriň iň öňde giren bähbitleri
Iň öňde netijeler 2021/2022
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Qysqa programma | 35.64resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) |
| Junior Women | Erkin çüzgü | 69.05resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) |
| Junior Women | Jemi | 104.69resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) |
| Junior – Women | Qysqa programma | 37.05resmi däl | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) |
| Junior – Women | Erkin çüzgü | 70.23resmi däl | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) |
| Junior – Women | Jemi | 107.28resmi däl | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) |
| Older Girls | Qysqa programma | 31.05resmi däl | Velka cena Liptova 2022 (Liptovsky Mikulas/SVK) |
| Older Girls | Erkin çüzgü | 50.50resmi däl | 12. Zilinska pirueta Memorial manzelov Novakovcov (Zilina/SVK) |
| Older Girls | Jemi | 77.41resmi däl | 12. Zilinska pirueta Memorial manzelov Novakovcov (Zilina/SVK) |
Iň öňde netijeler 2020/2021
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Older Girls | Qysqa programma | 33.37resmi däl | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) |
| Older Girls | Erkin çüzgü | 57.48resmi däl | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) |
| Older Girls | Jemi | 90.85resmi däl | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) |
Iň öňde netijeler 2019/2020
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Erkin çüzgü | 44.22resmi däl | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| Intermediate Novice Girls | Jemi | 44.22resmi däl | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| Pre-Novices Girls | Erkin çüzgü | 55.58resmi däl | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
| Pre-Novices Girls | Jemi | 55.58resmi däl | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
| Younger Girls | Erkin çüzgü | 57.70resmi däl | 13. Velka Cena Ruzomberka 2020 (SVK) |
| Younger Girls | Erkin çüzgü | 57.28resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2020 (Bratislava/SVK) |
| Younger Girls | Jemi | 57.28resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2020 (Bratislava/SVK) |
| Younger Girls | Jemi | 57.70resmi däl | 13. Velka Cena Ruzomberka 2020 (SVK) |
Iň öňde netijeler 2018/2019
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls - 2° Group | Erkin çüzgü | 39.80resmi däl | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Intermediate Novice Girls - 2° Group | Jemi | 39.80resmi däl | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Pre-Novice Girls | Erkin çüzgü | 49.22resmi däl | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) |
| Pre-Novice Girls | Jemi | 49.22resmi däl | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) |
| Pre-Novices Girls | Erkin çüzgü | 48.16resmi däl | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) |
| Pre-Novices Girls | Jemi | 48.16resmi däl | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) |
| Younger Girls | Erkin çüzgü | 53.21resmi däl | 10. Novomestsky Pohar Fedory Kalencikovej (SVK) |
| Younger Girls | Erkin çüzgü | 50.79resmi däl | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2019 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Younger Girls | Jemi | 53.21resmi däl | 10. Novomestsky Pohar Fedory Kalencikovej (SVK) |
| Younger Girls | Jemi | 50.79resmi däl | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2019 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
Iň öňde netijeler 2017/2018
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Girls 10 | Erkin çüzgü | 40.75resmi däl | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2018 (Ružomberok/SVK) |
| Hopefuls Girls 10 | Erkin çüzgü | 45.69resmi däl | 36. Velka Cena Ziliny (SVK) |
| Hopefuls Girls 10 | Jemi | 45.69resmi däl | 36. Velka Cena Ziliny (SVK) |
| Hopefuls Girls 10 | Jemi | 40.75resmi däl | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2018 (Ružomberok/SVK) |
| Juvenile Girls 10 | Erkin çüzgü | 41.34resmi däl | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Juvenile Girls 10 | Jemi | 41.34resmi däl | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
Iň öňde netijeler 2016/2017
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Girls 9 | Erkin çüzgü | 34.04resmi däl | 54. Grand Prix SNP (SVK) |
| Hopefuls Girls 9 | Erkin çüzgü | 40.93resmi däl | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Hopefuls Girls 9 | Jemi | 40.93resmi däl | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Hopefuls Girls 9 | Jemi | 34.04resmi däl | 54. Grand Prix SNP (SVK) |
| Juvenile Girls 9 | Erkin çüzgü | 37.70resmi däl | 58. Grand Prix Bratislava 2016 (SVK) |
| Juvenile Girls 9 | Jemi | 37.70resmi däl | 58. Grand Prix Bratislava 2016 (SVK) |
Iň öňde netijeler 2015/2016
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Girls 8 | Erkin çüzgü | 29.47resmi däl | Velka Cena Puchova 2015 (SVK) |
| Hopefuls Girls 8 | Erkin çüzgü | 30.27resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) |
| Hopefuls Girls 8 | Jemi | 29.47resmi däl | Velka Cena Puchova 2015 (SVK) |
| Hopefuls Girls 8 | Jemi | 30.27resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Erkin çüzgü | 26.50resmi däl | Tirnavia Edea Ice Cup 2015 (SVK) |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Jemi | 26.50resmi däl | Tirnavia Edea Ice Cup 2015 (SVK) |
Iň öňde netijeler 2014/2015
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Girls 7 | Erkin çüzgü | 21.33resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2015 (Púchov/SVK) |
| Hopefuls Girls 7 | Erkin çüzgü | 25.96resmi däl | Velka Cena Trencina 2015 (SVK) |
| Hopefuls Girls 7 | Jemi | 25.96resmi däl | Velka Cena Trencina 2015 (SVK) |
| Hopefuls Girls 7 | Jemi | 21.33resmi däl | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2015 (Púchov/SVK) |
Öňki möwsümleriň netijeleri
Möwsüm 2021/2022
Möwsüm 2020/2021
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–12.12.2020 | 39. Velka cena Ziliny 2020 SVK |
Older Girls | 1 | 90.85 |
Short Program 1 (33.37) Free Skating 1 (57.48)
|
Möwsüm 2019/2020
Möwsüm 2018/2019
Möwsüm 2017/2018
Möwsüm 2016/2017
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2017 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 🥇 Nat. champion Nové Mesto nad Váhom/SVK |
Hopefuls Girls 9 | 1 | 40.93 |
Free Skating 1 (40.93)
|
| 18–19.02.2017 | Velka Cena Ruzomberka 2017 SVK |
Hopefuls Girls 9 | 2 | 35.49 |
Free Skating 2 (35.49)
|
| 11–12.02.2017 | 8. Zilinska piruetka SVK |
Hopefuls Girls 9 | 1 | 40.37 |
Free Skating 1 (40.37)
|
| 14–15.01.2017 | 8. NMV Pohar F. Kalencikovej SVK |
Hopefuls Girls 9 | 2 | 38.76 |
Free Skating 2 (38.76)
|
| 07–08.01.2017 | 1st Figure Skating Challenge Puchov 2017 SVK |
Hopefuls Girls 9 | 1 | 36.75 |
Free Skating 1 (36.75)
|
| 16–18.12.2016 | 58. Grand Prix Bratislava 2016 SVK |
Juvenile Girls 9 | 2 | 37.70 |
Free Skating 2 (37.70)
|
| 26.11.2016 | 4. Velka Cena Puchova 2016 SVK |
Hopefuls Girls 9 | 1 | 41.00 |
Free Skating 1 (41.00)
|
| 18–20.11.2016 | 54. Grand Prix SNP SVK |
Hopefuls Girls 9 | 2 | 34.04 |
Free Skating 2 (34.04)
|
| 03–06.11.2016 | Tirnavia Edeia Ice Cup SVK |
Juvenile Girls 9 | 8 | 26.76 |
Free Skating 8 (26.76)
|
Möwsüm 2015/2016
Möwsüm 2014/2015
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2015 | 34. Velka cena Ziliny 2015 SVK |
Hopefuls Girls 7 | 4 | 20.45 |
Free Skating 4 (20.45)
|
| 14–15.03.2015 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2015 Nat. 5 Púchov/SVK |
Hopefuls Girls 7 | 5 | 21.33 |
Free Skating 5 (21.33)
|
| 28.02.2015 | Kosicka korculka 2015 SVK |
Hopefuls Girls 7 | 2 | 20.16 |
Free Skating 2 (20.16)
|
| 14–15.02.2015 | Velka Cena Trencina 2015 SVK |
Hopefuls Girls 7 | 1 | 25.96 |
Free Skating 1 (25.96)
|
| 06–07.02.2015 | Velka Cena Zvolena 2015 SVK |
Hopefuls Girls 7 | 3 | 18.67 |
Free Skating 3 (18.67)
|
| 24–25.01.2015 | Zilinska piruetka SVK |
Hopefuls Girls 7 | 3 | 22.83 |
Free Skating 3 (22.83)
|
| 17.01.2015 | Povazska Piruetka-Megawaste Cup 2015 SVK |
Hopefuls Girls 7 | 3 | 23.29 |
Free Skating 3 (23.29)
|
| 10–11.01.2015 | 6. Novomestsky Pohar 2015 SVK |
Hopefuls Girls 7 | 1 | 25.10 |
Free Skating 1 (25.10)
|
| 27–28.12.2014 | Velka cena Nitry 2014 SVK |
Hopefuls Girls 7 | 3 | 21.30 |
Free Skating 3 (21.30)
|