Luana BADER Access
Bähbit ösüş
Element kartasy ⓘ
Şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport II 2005-2012 Girls | Jemi | 46.12 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) | 2025/2026 |
Öňki kategoriýalardan şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| 2. Star Girls | Jemi | 10.68 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls A | Qysqa programma | 26.11 | Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Girls A | Erkin çüzgü | 44.75 | Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Girls A | Jemi | 70.86 | Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U16 Girls | Qysqa programma | 23.79 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Girls | Erkin çüzgü | 45.47 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Girls | Jemi | 69.26 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Bronze Girls 2011-2013 | Jemi | 28.26 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Juvenile Girls | Qysqa programma | 23.93 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile Girls | Erkin çüzgü | 44.70 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile Girls | Jemi | 68.63 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U13 | Qysqa programma | 22.60 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 | Erkin çüzgü | 42.25 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 | Jemi | 63.17 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Qysqa programma | 25.30 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Erkin çüzgü | 48.01 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Jemi | 72.93 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U14 Girls | Qysqa programma | 26.28 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls | Erkin çüzgü | 49.08 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls | Jemi | 74.77 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Qysqa programma | 27.08 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Erkin çüzgü | 45.36 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Jemi | 72.44 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Qysqa programma | 25.34 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Erkin çüzgü | 42.55 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Jemi | 67.89 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juveniles U14 Girls | Qysqa programma | 23.29 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Juveniles U14 Girls | Erkin çüzgü | 46.72 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Juveniles U14 Girls | Jemi | 70.01 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Mini U12 | Qysqa programma | 26.74 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 | Erkin çüzgü | 41.49 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 | Jemi | 68.23 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Qysqa programma | 26.99 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Erkin çüzgü | 43.13 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Jemi | 69.42 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
Iň öňde netijeler 2025/2026
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Girls | Qysqa programma | 23.79 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Erkin çüzgü | 45.47 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Jemi | 69.26 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Breitensport II 2005-2012 Girls | Erkin çüzgü | 46.12 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) |
| Breitensport II 2005-2012 Girls | Jemi | 46.12 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) |
Öňki möwsümleriň iň öňde giren bähbitleri
Iň öňde netijeler 2024/2025
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Qysqa programma | 23.93 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile Girls | Erkin çüzgü | 44.70 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile Girls | Jemi | 68.63 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Qysqa programma | 26.28 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Erkin çüzgü | 49.08 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Jemi | 74.77 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Qysqa programma | 27.08 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Erkin çüzgü | 45.36 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Jemi | 72.44 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Qysqa programma | 25.34 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Erkin çüzgü | 42.55 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Jemi | 67.89 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juveniles U14 Girls | Qysqa programma | 23.29 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Juveniles U14 Girls | Erkin çüzgü | 46.72 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Juveniles U14 Girls | Jemi | 70.01 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
Iň öňde netijeler 2023/2024
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls A | Qysqa programma | 26.11 | Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER) |
| Advanced Novice Girls A | Erkin çüzgü | 44.75 | Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER) |
| Advanced Novice Girls A | Jemi | 70.86 | Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER) |
| Juvenile U13 | Qysqa programma | 22.60 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Juvenile U13 | Erkin çüzgü | 42.25 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Juvenile U13 | Jemi | 63.17 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Qysqa programma | 25.30 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Erkin çüzgü | 48.01 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Jemi | 72.93 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
Iň öňde netijeler 2022/2023
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Mini U12 | Qysqa programma | 26.74 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 | Erkin çüzgü | 41.49 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 | Jemi | 68.23 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 Girls | Qysqa programma | 26.99 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Mini U12 Girls | Erkin çüzgü | 43.13 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Mini U12 Girls | Jemi | 69.42 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
Iň öňde netijeler 2021/2022
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls 2011-2013 | Erkin çüzgü | 28.26 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Bronze Girls 2011-2013 | Jemi | 28.26 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
Iň öňde netijeler 2019/2020
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| 2. Star Girls | Erkin çüzgü | 10.68 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| 2. Star Girls | Jemi | 10.68 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
Möwsüm 2025/2026
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.04.2026 | ESCZ Spring-Trophy 26 Oerlikon/SUI |
Breitensport II 2005-2012 Girls | 1 | 46.12 |
Free Skating 1 (46.12)
|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 23 | 69.26 |
Short Program 30 (23.79) Free Skating 21 (45.47)
|
Öňki möwsümleriň netijeleri
Möwsüm 2024/2025
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 1 | 10 | 72.44 |
Short Program 6 (27.08) Free Skating 12 (45.36)
|
| 10–12.01.2025 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Juvenile Girls | 20 | 68.63 |
Short Program 21 (23.93) Free Skating 20 (44.70)
|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Juvenile U14 Group 2 Girls | 15 | 67.89 |
Short Program 15 (25.34) Free Skating 15 (42.55)
|
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Juvenile U14 Girls | 26 | 66.82 |
Short Program 20 (24.07) Free Skating 26 (42.75)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Juvenile U14 Girls | 7 | 74.77 |
Short Program 6 (25.69) Free Skating 7 (49.08)
|
| 04–06.10.2024 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Juveniles U14 Girls | 7 | 70.01 |
Short Program 17 (23.29) Free Skating 6 (46.72)
|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Juvenile U14 Girls | 16 | 71.99 |
Short Program 12 (26.28) Free Skating 21 (45.71)
|
Möwsüm 2023/2024
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.02.2024 | Heiko Fischer Pokal 2024 Stuttgart/GER |
Advanced Novice Girls A | 11 | 70.86 |
Short Program 10 (26.11) Free Skating 16 (44.75)
|
| 16–18.02.2024 | CS24 Young Novice e Juvenile Nat. 27 LUGANO/SUI |
Juvenile U13 | 27 | 63.17 |
Short Program 28 (22.60) Free Skating 26 (40.57)
|
| 26–28.01.2024 | Trophée Romand 2024 Chaux-de-Fonds/SUI |
Juvenile U13 Girls | 9 | 72.93 |
Short Program 12 (24.92) Free Skating 10 (48.01)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Juvenile U13 Girls | 7 | 69.12 |
Short Program 9 (23.42) Free Skating 5 (45.70)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Juvenile U13 Girls | 13 | 71.59 |
Short Program 17 (24.42) Free Skating 11 (47.17)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Juvenile U13 | 9 | 61.50 |
Short Program 12 (19.25) Free Skating 8 (42.25)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Juvenile U13 Girls | 13 | 63.64 |
Short Program 17 (21.04) Free Skating 11 (42.60)
|
| 06–08.10.2023 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
Juvenile U13 Girls | 5 | 72.30 |
Short Program 4 (25.30) Free Skating 5 (47.00)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Juvenile U13 Girls | 13 | 66.35 |
Short Program 11 (24.15) Free Skating 14 (42.20)
|
Möwsüm 2022/2023
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 27 Bellinzona/SUI |
Mini U12 | 27 | 68.23 |
Short Program 17 (26.74) Free Skating 28 (41.49)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Mini U12 Girls | 15 | 69.42 |
Short Program 10 (26.99) Free Skating 17 (42.43)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Mini U12 Girls | 17 | 62.83 |
Short Program 22 (21.98) Free Skating 16 (40.85)
|
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Mini U12 Girls | 11 | 63.54 |
Short Program 11 (22.72) Free Skating 11 (40.82)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mini U12 Girls | 16 | 63.51 |
Short Program 21 (20.38) Free Skating 13 (43.13)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Mini U12 | 13 | 58.13 |
Short Program 17 (20.74) Free Skating 12 (37.39)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Mini U12 Girls | 32 | 49.14 |
Short Program 28 (19.10) Free Skating 32 (30.04)
|
Möwsüm 2021/2022
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2021 | 8. Klotener Advents Cup SUI |
Bronze A Girls | |||
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Bronze Girls 2011-2013 | 2 | 28.26 |
Free Skating 2 (28.26)
|
Möwsüm 2019/2020
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2019 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
2. Star Girls | 6 | 10.68 |
Free Skating 6 (10.68)
|