Mariia MARKOVA aktiw däl Access
Bähbit ösüş
Element kartasy ⓘ
Şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Seniors Women | Qysqa programma | 38.69 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) | 2024/2025 |
| Seniors Women | Erkin çüzgü | 75.64 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2023/2024 |
| Seniors Women | Jemi | 112.15 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2023/2024 |
Öňki kategoriýalardan şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls B | Qysqa programma | 26.56 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls B | Erkin çüzgü | 45.70 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls B | Jemi | 72.26 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) | 2019/2020 |
| Bronze | Jemi | 31.64 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Bronze A Girls | Erkin çüzgü | 23.87 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) | 2016/2017 |
| Bronze Girls Middle | Jemi | 26.72 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Bs Da Bronze Younger | Jemi | 29.56 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet A2 Girls | Jemi | 22.90 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet Girls Younger | Jemi | 28.47 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U15 | Qysqa programma | 28.20 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U15 | Erkin çüzgü | 53.57 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U15 | Jemi | 81.77 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 | Qysqa programma | 27.91 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 | Erkin çüzgü | 54.39 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Qysqa programma | 26.72 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Erkin çüzgü | 48.78 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Chicks I Girls | Jemi | 16.69 | 26. SPORTLAND TROPHY (HUN) | 2014/2015 |
| Da Bs Bronze Younger | Jemi | 29.11 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Debutant A Younger | Jemi | 12.04 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Espoirs U13 Girls | Qysqa programma | 26.81 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Erkin çüzgü | 47.56 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Futurum | Jemi | 14.59 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2014/2015 |
| Inter-Bronze Girls Younger | Jemi | 22.23 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Interbronce Girls Younger | Jemi | 20.99 | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Jugend B1 Girls | Jemi | 22.65 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Qysqa programma | 24.50 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Erkin çüzgü | 45.52 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Jemi | 70.02 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Qysqa programma | 26.02 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Erkin çüzgü | 45.49 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Jemi | 71.51 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior | Qysqa programma | 33.59 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Erkin çüzgü | 62.87 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Jemi | 96.46 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Qysqa programma | 34.95 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Erkin çüzgü | 69.83 | StadtZchMeisterschaft23 (Zürich Oerlikon/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Jemi | 100.20 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Mini Girls U12 | Qysqa programma | 25.94 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Erkin çüzgü | 45.40 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Jemi | 71.34 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Qysqa programma | 25.96 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Erkin çüzgü | 46.28 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Jemi | 72.24 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Qysqa programma | 25.22 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Erkin çüzgü | 45.99 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Jemi | 71.21 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Qysqa programma | 26.40 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Erkin çüzgü | 49.46 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Jemi | 75.86 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Minimes Girls | Erkin çüzgü | 33.40 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Minis | Qysqa programma | 27.58 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Minis | Erkin çüzgü | 44.80 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Minis Girls | Qysqa programma | 27.06 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Minis Girls | Erkin çüzgü | 39.68 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs Girls U15 | Qysqa programma | 30.30 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U15 | Erkin çüzgü | 56.01 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U15 | Jemi | 86.31 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Sev Mini Girls | Qysqa programma | 24.21 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Erkin çüzgü | 44.30 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Jemi | 68.51 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Qysqa programma | 24.93 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Erkin çüzgü | 47.34 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Jemi | 72.27 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Qysqa programma | 26.31 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Erkin çüzgü | 45.07 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Jemi | 71.38 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| U14 Nachwuchs Women | Qysqa programma | 25.10 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Erkin çüzgü | 45.21 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Jemi | 70.31 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
Öňki möwsümleriň iň öňde giren bähbitleri
Iň öňde netijeler 2024/2025
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Seniors Women | Qysqa programma | 38.69 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Seniors Women | Erkin çüzgü | 74.62 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Seniors Women | Jemi | 111.57 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
Iň öňde netijeler 2023/2024
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Qysqa programma | 34.06 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| Junior Women | Erkin çüzgü | 64.56 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| Junior Women | Jemi | 98.62 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| Seniors Women | Qysqa programma | 36.51 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Seniors Women | Erkin çüzgü | 75.64 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Seniors Women | Jemi | 112.15 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
Iň öňde netijeler 2022/2023
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 33.59 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Erkin çüzgü | 62.87 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Jemi | 96.46 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior Women | Qysqa programma | 34.95 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Junior Women | Erkin çüzgü | 69.83 | StadtZchMeisterschaft23 (Zürich Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Jemi | 100.20 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
Iň öňde netijeler 2021/2022
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Qysqa programma | 28.20 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U15 | Erkin çüzgü | 53.57 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U15 | Jemi | 81.77 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadets U15 | Qysqa programma | 27.91 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 | Erkin çüzgü | 54.39 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Qysqa programma | 26.72 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Erkin çüzgü | 48.78 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Qysqa programma | 30.30 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Erkin çüzgü | 56.01 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Jemi | 86.31 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2020/2021
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| U14 Nachwuchs Women | Qysqa programma | 25.10 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Erkin çüzgü | 45.21 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Jemi | 70.31 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2019/2020
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls B | Qysqa programma | 26.56 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) |
| Advanced Novice Girls B | Erkin çüzgü | 45.70 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) |
| Advanced Novice Girls B | Jemi | 72.26 | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) |
| Espoirs U13 Girls | Qysqa programma | 26.81 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Erkin çüzgü | 47.56 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Qysqa programma | 24.50 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Erkin çüzgü | 45.52 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Jemi | 70.02 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Qysqa programma | 26.02 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Erkin çüzgü | 45.49 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Jemi | 71.51 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Qysqa programma | 26.31 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Erkin çüzgü | 45.07 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Jemi | 71.38 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2018/2019
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Mini Girls U12 | Qysqa programma | 25.94 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Erkin çüzgü | 45.40 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Jemi | 71.34 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Sev Women | Qysqa programma | 25.96 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Sev Women | Erkin çüzgü | 46.28 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Sev Women | Jemi | 72.24 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini U12 | Qysqa programma | 25.22 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Erkin çüzgü | 45.99 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Jemi | 71.21 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini Women | Qysqa programma | 26.40 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Erkin çüzgü | 49.46 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Jemi | 75.86 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Minis Girls | Qysqa programma | 27.06 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Minis Girls | Erkin çüzgü | 39.68 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Qysqa programma | 24.21 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Erkin çüzgü | 44.30 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Jemi | 68.51 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Qysqa programma | 24.93 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Erkin çüzgü | 47.34 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Jemi | 72.27 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2017/2018
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Bronze | Erkin çüzgü | 31.64 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Bronze | Jemi | 31.64 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Bronze Girls Middle | Erkin çüzgü | 26.72 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Bronze Girls Middle | Jemi | 26.72 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Younger | Erkin çüzgü | 29.56 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Younger | Jemi | 29.56 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Mini U12 | Qysqa programma | 24.75 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Erkin çüzgü | 43.86 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Jemi | 68.61 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Minimes Girls | Erkin çüzgü | 33.40 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Minis | Qysqa programma | 27.58 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Minis | Erkin çüzgü | 44.80 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2016/2017
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Bronze A Girls | Erkin çüzgü | 23.87 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Erkin çüzgü | 28.47 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Jemi | 28.47 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Da Bs Bronze Younger | Erkin çüzgü | 29.11 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Da Bs Bronze Younger | Jemi | 29.11 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Jugend B1 Girls | Erkin çüzgü | 22.65 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend B1 Girls | Jemi | 22.65 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2015/2016
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Cadet A2 Girls | Erkin çüzgü | 22.90 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Cadet A2 Girls | Jemi | 22.90 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Erkin çüzgü | 22.23 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Jemi | 22.23 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Erkin çüzgü | 20.99 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Jemi | 20.99 | Eulachcup 2015 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2014/2015
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Chicks I Girls | Erkin çüzgü | 16.69 | 26. SPORTLAND TROPHY (HUN) |
| Chicks I Girls | Jemi | 16.69 | 26. SPORTLAND TROPHY (HUN) |
| Futurum | Erkin çüzgü | 14.59 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Futurum | Jemi | 14.59 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Iň öňde netijeler 2013/2014
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Debutant A Younger | Erkin çüzgü | 12.04 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
| Debutant A Younger | Jemi | 12.04 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
Öňki möwsümleriň netijeleri
Möwsüm 2024/2025
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Seniors Women | 2 | 103.26 |
Short Program 2 (36.17) Free Skating 2 (67.09)
|
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Seniors Women | 5 | 103.62 |
Short Program 5 (38.69) Free Skating 5 (64.93)
|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Seniors Women | 3 | 111.57 |
Short Program 4 (36.95) Free Skating 3 (74.62)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Seniors Women | 5 | 97.91 |
Short Program 4 (35.02) Free Skating 5 (62.89)
|
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Seniors Women | 4 | 104.32 |
Short Program 5 (35.82) Free Skating 4 (68.50)
|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Seniors Women | 6 | 93.95 |
Short Program 4 (33.73) Free Skating 7 (60.22)
|
Möwsüm 2023/2024
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.02.2024 | 12° Trofeo Fiemme On Ice Cavalese/ITA |
Junior Women | 6 | 62.04 |
Free Skating 6 (62.04)
|
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
Seniors Women | 4 | 106.62 |
Short Program 5 (34.35) Free Skating 3 (72.27)
|
| 17–19.11.2023 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Seniors Women | 3 | 112.15 |
Short Program 3 (36.51) Free Skating 3 (75.64)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Seniors Women | 3 | 105.06 |
Short Program 6 (33.44) Free Skating 3 (71.62)
|
| 06–08.10.2023 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
Junior Women | 5 | 98.62 |
Short Program 7 (34.06) Free Skating 5 (64.56)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 11 | 93.49 |
Short Program 17 (32.41) Free Skating 10 (61.08)
|
Möwsüm 2022/2023
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2023 | StadtZchMeisterschaft23 Zürich Oerlikon/SUI |
Junior Women | 2 | 69.83 |
Free Skating 2 (69.83)
|
| 21–22.01.2023 | SM Junioren - Mixed Age Nat. 17 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 17 | 98.44 |
Short Program 17 (32.84) Free Skating 16 (65.60)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Junior Women | 12 | 100.20 |
Short Program 12 (34.95) Free Skating 13 (65.25)
|
| 02–04.12.2022 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Junior Women | 8 | 97.96 |
Short Program 8 (33.65) Free Skating 8 (64.31)
|
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 9 | 93.70 |
Short Program 8 (31.89) Free Skating 7 (61.81)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Junior | 12 | 96.46 |
Short Program 15 (33.59) Free Skating 12 (62.87)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 13 | 81.02 |
Short Program 12 (30.35) Free Skating 13 (50.67)
|
Möwsüm 2021/2022
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.02.2022 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 Nat. 5 SUI |
Nachwuchs Girls U15 | 5 | 86.31 |
Short Program 5 (30.30) Free Skating 5 (56.01)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Cadets U15 |
Free Skating 1 (54.39) Short Program 4 (27.91)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 5 | 82.90 |
Short Program 4 (29.71) Free Skating 5 (53.19)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 7 | 75.81 |
Short Program 7 (27.07) Free Skating 6 (48.74)
|
| 15–17.10.2021 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Cadets U15 Girls |
Short Program 6 (26.72) Free Skating 6 (48.78)
|
||
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Cadet U15 | 6 | 81.77 |
Short Program 5 (28.20) Free Skating 4 (53.57)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 11 | 67.85 |
Short Program 13 (24.65) Free Skating 12 (43.20)
|
Möwsüm 2020/2021
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 10 | 70.31 |
Short Program 10 (25.10) Free Skating 10 (45.21)
|
Möwsüm 2019/2020
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.02.2020 | Heiko Fischer Trophy 2020 GER |
Advanced Novice Girls B | 10 | 72.26 |
Short Program 11 (26.56) Free Skating 11 (45.70)
|
| 24–26.01.2020 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 Nat. 15 SUI |
Speranze U13 | 15 | 71.38 |
Short Program 17 (26.31) Free Skating 15 (45.07)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Espoirs U13 Girls |
Free Skating 9 (47.56) Short Program 12 (25.64)
|
||
| 29.11–01.12.2019 | 26ème Coupe d'Erguël SUI |
Espoirs U13 Girls |
Free Skating 2 (46.55) Short Program 2 (26.81)
|
||
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Jugend U13 Girls | 7 | 71.51 |
Short Program 6 (26.02) Free Skating 6 (45.49)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Speranze U13 | 9 | 67.75 |
Short Program 8 (23.75) Free Skating 9 (44.00)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Jugend Girls | 8 | 70.02 |
Short Program 8 (24.50) Free Skating 8 (45.52)
|
Möwsüm 2018/2019
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–27.01.2019 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend Nat. 21 SUI |
Mini Girls U12 | 21 | 71.34 |
Short Program 23 (25.94) Free Skating 19 (45.40)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mini Girls | 19 | 68.51 |
Short Program 25 (24.21) Free Skating 16 (44.30)
|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Minis Girls |
Short Program 6 (27.06) Free Skating 8 (39.68)
|
||
| 23–25.11.2018 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 SUI |
Mini Sev Women | 6 | 72.24 |
Short Program 8 (25.96) Free Skating 6 (46.28)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Mini U12 Women | 6 | 72.27 |
Short Program 13 (24.93) Free Skating 3 (47.34)
|
| 20–21.10.2018 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Mini U12 | 8 | 71.21 |
Short Program resega 12 (25.22) Free Skating reseghina 8 (45.99)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Mini Women | 4 | 75.86 |
Short Program 3 (26.40) Free Skating 5 (49.46)
|
Möwsüm 2017/2018
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.01.2018 | SM JUGEND UND MINI 2018 Nat. 16 SUI |
Mini U12 | 16 | 68.61 |
Short Program 18 (24.75) Free Skating 12 (43.86)
|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Minis |
Free Skating 3 (44.80) Short Program 2 (27.58)
|
||
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Bronze Younger | 2 | 29.56 |
Free Skating 2 (29.56)
|
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Minimes Girls |
Free Skating 1 (33.40)
|
||
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Bronze | 1 | 31.64 |
Free Skating 1 (31.64)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Bronze Girls Middle | 3 | 26.72 |
Free Skating 3 (26.72)
|
Möwsüm 2016/2017
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Cadet Girls Younger | 3 | 28.47 |
Free Skating 3 (28.47)
|
| 02–04.12.2016 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre SUI |
Bronze A Girls |
Free Skating 3 (23.87)
|
||
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Da Bs Bronze Younger | 1 | 29.11 |
Free Skating 1 (29.11)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Jugend B1 Girls | 7 | 22.65 |
Free Skating 7 (22.65)
|
Möwsüm 2015/2016
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Cadet A2 Girls | 3 | 22.90 |
Free Skating 3 (22.90)
|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
Inter-Bronze Girls Younger | 5 | 22.23 |
Free Skating 5 (22.23)
|
| 05–07.11.2015 | Eulachcup 2015 SUI |
Interbronce Girls Younger | 5 | 20.99 |
Free Skating 5 (20.99)
|
Möwsüm 2014/2015
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Futurum | 1 | 14.59 |
Free Skating 1 (14.59)
|
| 12–15.03.2015 | 26. SPORTLAND TROPHY HUN |
Chicks I Girls | 25 | 16.69 |
Free Skating 25 (16.69)
|
Möwsüm 2013/2014
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2014 | 29. Säntiscup 2014 SUI |
Debutant A Younger | 4 | 12.04 |
Free Skating 4 (12.04)
|