Ronja TOBLER Access
Bähbit ösüş
Element kartasy ⓘ
Şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Qysqa programma | 35.17 | Swiss Cup St. Gallen (St. Gallen/SUI) | 2025/2026 |
| Adv. Novice U16 Girls | Erkin çüzgü | 57.93 | Swiss Cup St. Gallen (St. Gallen/SUI) | 2025/2026 |
| Adv. Novice U16 Girls | Jemi | 93.10 | Swiss Cup St. Gallen (St. Gallen/SUI) | 2025/2026 |
Öňki kategoriýalardan şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| 2 Star | Jemi | 10.74 | 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) | 2018/2019 |
| 2 Star Girls | Jemi | 9.89 | 10. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) | 2018/2019 |
| 4 Star | Jemi | 16.63 | 18. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) | 2019/2020 |
| 4 Star Girls | Jemi | 16.16 | 11. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Qysqa programma | 30.29 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Erkin çüzgü | 49.36 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Jemi | 79.65 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls U15 | Erkin çüzgü | 53.11 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Girls U16 | Qysqa programma | 32.15 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls U16 | Erkin çüzgü | 56.83 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls U16 | Jemi | 88.98 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U15 | Qysqa programma | 28.01 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 | Erkin çüzgü | 46.92 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 | Jemi | 74.93 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Qysqa programma | 27.43 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Jemi | 74.66 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Breitensport III A) Women | Jemi | 55.42 | Frauenfelder Meisterschaft 2026 (Frauenfeld/SUI) | 2025/2026 |
| Inter-Bronze Younger Girls | Jemi | 22.99 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Jugend Girls | Qysqa programma | 23.41 | Montalin Cup (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend Girls | Erkin çüzgü | 45.64 | Montalin Cup (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend Girls | Jemi | 69.05 | Montalin Cup (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Qysqa programma | 25.16 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Erkin çüzgü | 45.98 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Jemi | 71.02 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Mini Girls | Qysqa programma | 21.89 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Erkin çüzgü | 37.99 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Jemi | 59.88 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Qysqa programma | 20.92 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Erkin çüzgü | 39.03 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Jemi | 59.95 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Qysqa programma | 19.56 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Erkin çüzgü | 31.32 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Qysqa programma | 24.84 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Erkin çüzgü | 42.02 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Jemi | 66.86 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Qysqa programma | 26.11 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Erkin çüzgü | 43.38 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Jemi | 69.49 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
Iň öňde netijeler 2025/2026
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Qysqa programma | 35.17 | Swiss Cup St. Gallen (St. Gallen/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Erkin çüzgü | 57.93 | Swiss Cup St. Gallen (St. Gallen/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Jemi | 93.10 | Swiss Cup St. Gallen (St. Gallen/SUI) |
| Advanced Novice Girls U16 | Qysqa programma | 32.15 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice Girls U16 | Erkin çüzgü | 56.83 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice Girls U16 | Jemi | 88.98 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Breitensport III A) Women | Erkin çüzgü | 55.42 | Frauenfelder Meisterschaft 2026 (Frauenfeld/SUI) |
| Breitensport III A) Women | Jemi | 55.42 | Frauenfelder Meisterschaft 2026 (Frauenfeld/SUI) |
Öňki möwsümleriň iň öňde giren bähbitleri
Iň öňde netijeler 2024/2025
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Qysqa programma | 30.80 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Erkin çüzgü | 54.50 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Jemi | 82.60 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Qysqa programma | 30.29 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Erkin çüzgü | 49.36 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Jemi | 79.65 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Girls U16 | Erkin çüzgü | 53.68 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) |
| Advanced Novice Girls U16 | Jemi | 53.68 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) |
Iň öňde netijeler 2023/2024
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls U15 | Erkin çüzgü | 53.11 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) |
| Advanced Novice U15 | Qysqa programma | 28.01 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 | Erkin çüzgü | 46.92 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 | Jemi | 74.93 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Qysqa programma | 27.43 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Jemi | 74.66 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
Iň öňde netijeler 2022/2023
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Qysqa programma | 23.41 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Jugend Girls | Erkin çüzgü | 45.64 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Jugend Girls | Jemi | 69.05 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Qysqa programma | 25.16 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Erkin çüzgü | 45.98 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Jemi | 71.02 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Speranze U13 | Qysqa programma | 24.84 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Speranze U13 | Erkin çüzgü | 42.02 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Speranze U13 | Jemi | 66.86 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Qysqa programma | 26.11 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Erkin çüzgü | 43.38 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Jemi | 69.49 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
Iň öňde netijeler 2021/2022
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Jugend U13 Girls | Erkin çüzgü | 41.49 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Jemi | 41.49 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Mini Girls | Qysqa programma | 21.89 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Mini Girls | Erkin çüzgü | 37.99 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Mini Girls | Jemi | 59.88 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Qysqa programma | 20.92 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Girls | Erkin çüzgü | 39.03 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Girls | Jemi | 59.95 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Minis U12 | Qysqa programma | 19.56 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Minis U12 | Erkin çüzgü | 31.32 | 56ème Championnat romand (SUI) |
Iň öňde netijeler 2020/2021
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Younger Girls | Erkin çüzgü | 22.99 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| Inter-Bronze Younger Girls | Jemi | 22.99 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Iň öňde netijeler 2019/2020
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| 4 Star | Erkin çüzgü | 16.63 | 18. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) |
| 4 Star | Jemi | 16.63 | 18. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) |
| 4 Star Girls | Erkin çüzgü | 16.16 | 11. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) |
| 4 Star Girls | Jemi | 16.16 | 11. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) |
Iň öňde netijeler 2018/2019
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| 2 Star | Erkin çüzgü | 10.74 | 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) |
| 2 Star | Jemi | 10.74 | 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) |
| 2 Star Girls | Erkin çüzgü | 9.89 | 10. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) |
| 2 Star Girls | Jemi | 9.89 | 10. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) |
Möwsüm 2025/2026
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.04.2026 | Saentiscup Herisau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 1 | 57.09 |
Free Skating 1 (57.09)
|
| 01.03.2026 | Frauenfelder Meisterschaft 2026 Frauenfeld/SUI |
Breitensport III A) Women | 1 | 55.42 |
Free Skating 1 (55.42)
|
| 21.02.2026 | OEV Meisterschaft 2026 Wil/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 1 | 56.65 |
Free Skating 1 (56.65)
|
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 2 | 91.93 |
Short Program 2 (35.16) Free Skating 5 (56.77)
|
| 28–30.11.2025 | Swiss Cup St. Gallen St. Gallen/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 2 | 93.10 |
Short Program 2 (35.17) Free Skating 3 (57.93)
|
| 22–23.11.2025 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Advanced Novice Girls U16 | 2 | 88.98 |
Short Program 2 (32.15) Free Skating 2 (56.83)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 8 | 82.93 |
Short Program 7 (27.74) Free Skating 8 (55.19)
|
| 10–12.10.2025 | Ticino Cup 2025 Bellinzona/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 3 | 82.60 |
Short Program 5 (27.51) Free Skating 2 (55.09)
|
Öňki möwsümleriň netijeleri
Möwsüm 2024/2025
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2025 | Saentiscup Herisau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 1 | 54.50 |
Free Skating 1 (54.50)
|
| 23.02.2025 | OEV Meisterschaft 2025 Glarus/SUI |
Advanced Novice Girls U16 | 2 | 53.68 |
Free Skating 2 (53.68)
|
| 15–16.02.2025 | SMAdvanced2025 Nat. 12 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 12 | 79.77 |
Short Program 12 (28.70) Free Skating 14 (51.07)
|
| 10–12.01.2025 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Advanced Novice Girls | 4 | 79.65 |
Short Program 3 (30.29) Free Skating 7 (49.36)
|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 8 | 81.53 |
Short Program 10 (28.52) Free Skating 5 (53.01)
|
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 5 | 82.60 |
Short Program 2 (30.80) Free Skating 6 (51.80)
|
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 2 | 80.16 |
Short Program 5 (26.47) Free Skating 1 (53.69)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 4 | 81.10 |
Short Program 3 (28.40) Free Skating 5 (52.70)
|
Möwsüm 2023/2024
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2024 | Saentiscup2024 Herisau/SUI |
Advanced Novice Girls U15 | 1 | 47.92 |
Free Skating 1 (47.92)
|
| 25.02.2024 | OEV-Meisterschaft 2024 Herisau/SUI |
Advanced Novice Girls U15 | 2 | 53.11 |
Free Skating 2 (53.11)
|
| 10–11.02.2024 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil Nat. 23 Wil/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 23 | 74.66 |
Short Program 22 (27.43) Free Skating 25 (47.23)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 16 | 67.56 |
Short Program 23 (21.54) Free Skating 13 (46.02)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 18 | 72.07 |
Short Program 19 (26.47) Free Skating 21 (45.60)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Advanced Novice U15 | 10 | 74.93 |
Short Program 5 (28.01) Free Skating 11 (46.92)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 23 | 71.22 |
Short Program 22 (24.57) Free Skating 21 (46.65)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 14 | 69.61 |
Short Program 7 (26.54) Free Skating 17 (43.07)
|
Möwsüm 2022/2023
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2023 | Säntiscup 2023 Herisau/SUI |
Jugend U13 Girls | 1 | 45.98 |
Free Skating 1 (45.98)
|
| 26.02.2023 | OEV Meisterschaft 2023 Rapperswil/SUI |
Jugend U13 Girls | 3 | 45.38 |
Free Skating 3 (45.38)
|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 11 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Girls | 11 | 69.49 |
Short Program 11 (26.11) Free Skating 12 (43.38)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Jugend U13 Girls | 7 | 71.02 |
Short Program 7 (25.16) Free Skating 7 (45.86)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Speranze U13 | 6 | 66.86 |
Short Program 7 (24.84) Free Skating 5 (42.02)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Novice U14 Girls | Çykarylýar | ||
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Jugend U13 Girls | 15 | 62.35 |
Short Program 21 (21.20) Free Skating 14 (41.15)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Speranze U13 | 9 | 64.14 |
Short Program 10 (24.30) Free Skating 10 (39.84)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Jugend Girls | 5 | 69.05 |
Short Program 5 (23.41) Free Skating 6 (45.64)
|
Möwsüm 2021/2022
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2022 | ARGE ALP 2022 SUI |
Jugend U13 Girls | 18 | 41.49 |
Free Skating 18 (41.49)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Minis U12 |
Short Program 40 (19.56) Free Skating 41 (31.32)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Mini Girls | 31 | 54.63 |
Short Program 31 (18.12) Free Skating 29 (36.51)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Mini Girls | 15 | 59.88 |
Short Program 17 (21.89) Free Skating 13 (37.99)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Girls | 18 | 59.95 |
Short Program 22 (20.92) Free Skating 16 (39.03)
|
Möwsüm 2020/2021
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
Inter-Bronze Younger Girls | 2 | 22.99 |
Free Skating 2 (22.99)
|
Möwsüm 2019/2020
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2020 | 11. Frauenfelder Meisterschaft SUI |
4 Star Girls | 3 | 16.16 |
Free Skating 3 (16.16)
|
| 05.01.2020 | 18. Thurgauer Dreikönigslauf SUI |
4 Star | 4 | 16.63 |
Free Skating 4 (16.63)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
4. Star Girls | 10 | 14.44 |
Free Skating 10 (14.44)
|
Möwsüm 2018/2019
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2019 | 10. Frauenfelder Meisterschaft SUI |
2 Star Girls | 3 | 9.89 |
Free Skating 3 (9.89)
|
| 06.01.2019 | 17. Thurgauer Dreikönigslauf SUI |
2 Star | 3 | 10.74 |
Free Skating 3 (10.74)
|