Team MIRUM Access
Bähbit ösüş
Element kartasy ⓘ
Şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 31.94 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) | 2022/2023 |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 68.92 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) | 2022/2023 |
| Junior Synchronized | Jemi | 100.86 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) | 2022/2023 |
Öňki kategoriýalardan şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 36.24 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| Junior | Qysqa programma | 26.21 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Erkin çüzgü | 46.15 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Erkin çüzgü | 70.58 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| Junior | Jemi | 72.36 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Jemi | 106.82 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| Junior ISU Synchronized | Qysqa programma | 31.08 | OPEN MADRID 23 (ESP) | 2023/2024 |
| Junior ISU Synchronized | Erkin çüzgü | 39.88 | OPEN MADRID 23 (ESP) | 2023/2024 |
| Junior ISU Synchronized | Jemi | 70.96 | OPEN MADRID 23 (ESP) | 2023/2024 |
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 35.30 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) | 2018/2019 |
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 29.97 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 26.27 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) | 2017/2018 |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 45.92 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) | 2017/2018 |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 65.10 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) | 2018/2019 |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 58.03 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Synchronized | Jemi | 26.27 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) | 2017/2018 |
| Junior Synchronized | Jemi | 88.00 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Synchronized | Jemi | 100.40 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) | 2018/2019 |
Iň öňde netijeler 2025/2026
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 23.39 | 2025 CTO MADRID ABSOLUTO (ESP) |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 59.84 | 2025 CTO MADRID ABSOLUTO (ESP) |
| Junior Synchronized | Jemi | 83.23 | 2025 CTO MADRID ABSOLUTO (ESP) |
Öňki möwsümleriň iň öňde giren bähbitleri
Iň öňde netijeler 2024/2025
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 27.67 | 2024 OPEN MADRID (ESP) |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 52.42 | 2024 OPEN MADRID (ESP) |
| Junior Synchronized | Jemi | 80.09 | 2024 OPEN MADRID (ESP) |
Iň öňde netijeler 2023/2024
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 36.24 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) |
| Junior | Erkin çüzgü | 70.58 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) |
| Junior | Jemi | 106.82 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) |
| Junior ISU Synchronized | Qysqa programma | 31.08 | OPEN MADRID 23 (ESP) |
| Junior ISU Synchronized | Erkin çüzgü | 39.88 | OPEN MADRID 23 (ESP) |
| Junior ISU Synchronized | Jemi | 70.96 | OPEN MADRID 23 (ESP) |
Iň öňde netijeler 2022/2023
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 31.94 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 68.92 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) |
| Junior Synchronized | Jemi | 100.86 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) |
Iň öňde netijeler 2021/2022
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 22.90 | Spanish Championships 2021 (Jaca/ESP) |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 57.58 | Spanish Championships 2021 (Jaca/ESP) |
| Junior Synchronized | Jemi | 80.48 | Spanish Championships 2021 (Jaca/ESP) |
Iň öňde netijeler 2019/2020
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 19.16 | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 53.16 | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Synchronized | Jemi | 68.40 | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
Iň öňde netijeler 2018/2019
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 35.30 | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Junior | Erkin çüzgü | 61.05 | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Junior | Jemi | 96.35 | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 35.30 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 65.10 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) |
| Junior Synchronized | Jemi | 100.40 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) |
Iň öňde netijeler 2017/2018
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 28.78 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Junior | Erkin çüzgü | 47.28 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Junior | Jemi | 76.06 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 26.27 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 45.92 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Junior Synchronized | Jemi | 26.27 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
Iň öňde netijeler 2016/2017
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 26.21 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Erkin çüzgü | 46.15 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Jemi | 72.36 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior Synchronized | Qysqa programma | 29.97 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Junior Synchronized | Erkin çüzgü | 58.03 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Junior Synchronized | Jemi | 88.00 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
Iň öňde netijeler 2015/2016
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 21.39 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Erkin çüzgü | 51.69 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Jemi | 73.08 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
Iň öňde netijeler 2014/2015
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 19.73 | Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU (SWE) |
| Junior | Erkin çüzgü | 42.33 | Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU (SWE) |
| Junior | Jemi | 62.06 | Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU (SWE) |
Möwsüm 2025/2026
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.11.2025 | 2025 CTO MADRID ABSOLUTO ESP |
Junior Synchronized | 1 | 83.23 |
Short Program 1 (23.39) Free Skating 1 (59.84)
|
Öňki möwsümleriň netijeleri
Möwsüm 2024/2025
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11–01.12.2024 | 2024 OPEN MADRID ESP |
Junior Synchronized | 1 | 80.09 |
Short Program 1 (27.67) Free Skating 1 (52.42)
|
Möwsüm 2023/2024
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.02.2024 | FRENCH CUP 2024 ROUEN/FRA |
Junior | 10 | 106.82 |
Short Program 10 (36.24) Free Skating 10 (70.58)
|
| 02–03.12.2023 | OPEN MADRID 23 ESP |
Junior ISU Synchronized | 1 | 70.96 |
Short Program 1 (31.08) Free Skating 1 (39.88)
|
Möwsüm 2022/2023
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.12.2022 | Campeonato de Madrid Valdemoro/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 100.86 |
Short Program 1 (31.94) Free Skating 1 (68.92)
|
Möwsüm 2021/2022
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–19.12.2021 | Spanish Championships 2021 🥇 Nat. champion Jaca/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 80.48 |
Short Program 1 (22.90) Free Skating 1 (57.58)
|
Möwsüm 2019/2020
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.12.2019 | Spanish Championships 2019 🥇 Nat. champion San Sebastián/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 68.40 |
Short Program 1 (19.16) Free Skating 1 (53.16)
|
Möwsüm 2018/2019
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.12.2018 | Spanish Championships 2018 🥇 Nat. champion Logroño/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 100.40 |
Short Program 1 (35.30) Free Skating 1 (65.10)
|
| 19–21.10.2018 | Autumn Cup 2018 FRA |
Junior | 2 | 96.35 |
Short Program 2 (35.30) Free Skating 2 (61.05)
|
Möwsüm 2017/2018
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.02.2018 | Spring Cup 2018 ITA |
Junior | 9 | 76.06 |
Short Program 8 (28.78) Free Skating 11 (47.28)
|
| 15.12.2017–17.12.2018 | Spanish Senior Championships 2017 🥇 Nat. champion Jaca/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 26.27 |
Short Program 1 (26.27) Free Skating 1 (45.92)
|
| 03–05.11.2017 | AUTUMN CUP 2017 ESP |
Junior | 2 | 71.51 |
Short Program 2 (24.87) Free Skating 2 (46.64)
|
Möwsüm 2016/2017
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–22.01.2017 | 7th MOZART CUP 2017 AUT |
Junior | 11 | 72.36 |
Short Program 11 (26.21) Free Skating 11 (46.15)
|
| 16–18.12.2016 | Spanish Championships 2016 🥇 Nat. champion Vielha/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 88.00 |
Short Program 1 (29.97) Free Skating 1 (58.03)
|
Möwsüm 2015/2016
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.01.2016 | Leon Lurje Trophy 2016 SWE |
Junior | 8 | 73.08 |
Short Program 8 (21.39) Free Skating 8 (51.69)
|
Möwsüm 2014/2015
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.01.2015 | Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU SWE |
Junior | 9 | 62.06 |
Short Program 9 (19.73) Free Skating 9 (42.33)
|