Valley Bay Synchro Access
Bähbit ösüş
Element kartasy ⓘ
Şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Junior Muodostelma | Jemi | 68.38 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) | 2026/2027 |
Öňki kategoriýalardan şahsy iň öňde
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer | Möwsüm |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 71.57 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) | 2018/2019 |
| Junior | Erkin çüzgü | 125.63 | Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN) | 2024/2025 |
| Junior | Jemi | 193.68 | Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN) | 2023/2024 |
| Junior ISU | Qysqa programma | 70.80 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Junior ISU | Erkin çüzgü | 121.12 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Junior ISU | Jemi | 191.92 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Junior Sm | Qysqa programma | 71.28 | ML SM2026 (Turku/FIN) | 2025/2026 |
| Junior Sm | Erkin çüzgü | 120.03 | SynchroTour 2026 Free Skating (Espoo/FIN) | 2025/2026 |
| Junior Sm | Jemi | 190.16 | ML SM-sarjojen 2. vk (Tampere / TapTL/FIN) | 2025/2026 |
Iň öňde netijeler 2026/2027
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior Muodostelma | Qysqa programma | 68.38 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) |
| Junior Muodostelma | Jemi | 68.38 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) |
Iň öňde netijeler 2025/2026
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 70.44 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 119.75 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) |
| Junior | Jemi | 190.19 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) |
| Junior Sm | Qysqa programma | 71.28 | ML SM2026 (Turku/FIN) |
| Junior Sm | Erkin çüzgü | 120.03 | SynchroTour 2026 Free Skating (Espoo/FIN) |
| Junior Sm | Jemi | 190.16 | ML SM-sarjojen 2. vk (Tampere / TapTL/FIN) |
Öňki möwsümleriň iň öňde giren bähbitleri
Iň öňde netijeler 2024/2025
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 65.67 | ML SM sarjojen 2vk (Tampere / TapTL/FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 125.63 | Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN) |
| Junior | Jemi | 189.00 | SMJunioreiden 3vk (Helsinki/FIN) |
Iň öňde netijeler 2023/2024
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 70.20 | Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 123.48 | Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN) |
| Junior | Jemi | 193.68 | Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN) |
| Junior ISU | Qysqa programma | 70.80 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Erkin çüzgü | 121.12 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Jemi | 191.92 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
Iň öňde netijeler 2022/2023
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 67.79 | Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 117.04 | Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN) |
| Junior | Jemi | 184.83 | Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN) |
Iň öňde netijeler 2021/2022
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 66.36 | mlkans2lk (Espoo/FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 111.43 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN) |
| Junior | Jemi | 176.11 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN) |
Iň öňde netijeler 2020/2021
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 63.90 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 87.69 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) |
| Junior | Jemi | 151.59 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) |
Iň öňde netijeler 2019/2020
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 66.66 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Erkin çüzgü | 117.38 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Jemi | 184.04 | 4th Lumière Cup (NED) |
Iň öňde netijeler 2018/2019
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 71.57 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 107.34 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) |
| Junior | Jemi | 177.52 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) |
Iň öňde netijeler 2017/2018
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 57.44 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 90.58 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN) |
| Junior | Jemi | 148.02 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN) |
Iň öňde netijeler 2016/2017
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 44.18 | ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 80.10 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN) |
| Junior | Jemi | 124.12 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN) |
Iň öňde netijeler 2015/2016
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 40.04 | ML SM-sarjojen 2.vk. 5.-6.12.15 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 77.68 | ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 (FIN) |
| Junior | Jemi | 115.48 | ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 (FIN) |
Iň öňde netijeler 2014/2015
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 47.06 | ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 97.02 | ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 (FIN) |
| Junior | Jemi | 144.08 | ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 (FIN) |
Iň öňde netijeler 2013/2014
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 51.88 | 20° Spring Cup (ITA) |
| Junior | Erkin çüzgü | 101.38 | 20° Spring Cup (ITA) |
| Junior | Jemi | 153.26 | 20° Spring Cup (ITA) |
Iň öňde netijeler 2012/2013
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 40.31 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 74.04 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 (FIN) |
| Junior | Jemi | 104.36 | SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN) |
Iň öňde netijeler 2011/2012
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 40.23 | ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 85.18 | ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN) |
| Junior | Jemi | 125.41 | ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN) |
Iň öňde netijeler 2010/2011
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 44.59 | ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 77.51 | ML SM-sarjojen 2 vk. 7.-9.1.2011 (FIN) |
| Junior | Jemi | 121.80 | ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN) |
Iň öňde netijeler 2009/2010
| Kategoriýa | Bölüm | Bähbit | Näçe gelen ýer |
|---|---|---|---|
| Junior | Qysqa programma | 56.47 | Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN) |
| Junior | Erkin çüzgü | 83.42 | Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN) |
| Junior | Jemi | 139.89 | Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN) |
Möwsüm 2026/2027
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.10.2026 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP Vantaa/FIN |
Junior Muodostelma | 2 | 68.38 |
Short Program 2 (68.38)
|
Möwsüm 2025/2026
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2026 | ML SM2026 Nat. 4 Turku/FIN |
Junior Sm | 4 | 187.88 |
Short Program 4 (71.28) Free Skating 4 (116.60)
|
| 16.02.2026 | SynchroTour 2026 Free Skating Espoo/FIN |
Junior Sm | 2 | 120.03 |
Free Skating 2 (120.03)
|
| 17.01.2026 | ML PK-Aluemestaruus 2026 Espoo/FIN |
Junior | 2 | 68.75 |
Short Program 2 (68.75)
|
| 06–07.12.2025 | ML SM-sarjojen 2. vk Tampere / TapTL/FIN |
Junior Sm | 1 | 190.16 |
Short Program 1 (70.31) Free Skating 2 (119.85)
|
| 08–09.11.2025 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu Vantaa / EVT & TTK/FIN |
Junior | 1 | 190.19 |
Short Program 3 (70.44) Free Skating 2 (119.75)
|
| 05.10.2025 | ML Synchro Tour lyhytohjelmakilpailu Helsinki/FIN |
Junior | 2 | 62.01 |
Short Program 2 (62.01)
|
Öňki möwsümleriň netijeleri
Möwsüm Unknown season
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| ML SM-sarjojen 2.vk. 9.-10.12.2017 FIN |
Junior | 5 | 130.53 |
Short Program 6 (46.70) Free Skating 5 (83.83)
|
Möwsüm 2024/2025
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.03.2025 | Muodostelmaluistelun SM2025 🏅 Nat. 3 Helsinki / HL/FIN |
Junior | 3 | 188.29 |
Short Program 5 (62.66) Free Skating 1 (125.63)
|
| 11–12.01.2025 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 Helsinki/FIN |
Junior | 2 | 189.00 |
Short Program 2 (64.92) Free Skating 1 (124.08)
|
| 11–12.01.2025 | SMJunioreiden 3vk Helsinki/FIN |
Junior | 2 | 189.00 |
Short Program 3 (64.92) Free Skating 1 (124.08)
|
| 07–08.12.2024 | ML SM sarjojen 2vk Tampere / TapTL/FIN |
Junior | 2 | 186.19 |
Short Program 3 (65.67) Free Skating 2 (120.52)
|
| 18.11.2024 | SynchroTour 2024 Vapaaohjelma Helsinki/FIN |
Junior | 2 | 116.33 |
Free Skating 2 (116.33)
|
| 02–03.11.2024 | ML SM-sarjojen 1vk Jyväskylä / JyTLS/FIN |
Junior | 3 | 175.11 |
Short Program 2 (65.57) Free Skating 5 (109.54)
|
| 13.10.2024 | SynchroTour 2024 Lyhytohjelma Helsinki/FIN |
Junior | 1 | 64.15 |
Short Program 1 (64.15)
|
Möwsüm 2023/2024
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.02.2024 | Muodostelmaluistelun SM2024 🥇 Nat. champion Turku / Kaari/FIN |
Junior | 1 | 193.68 |
Short Program 2 (70.20) Free Skating 1 (123.48)
|
| 13.01.2024 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu Vantaa/FIN |
Junior | 1 | 64.38 |
Short Program 1 (64.38)
|
| 16–17.12.2023 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Junior ISU | 2 | 191.92 |
Short Program 1 (70.80) Free Skating 2 (121.12)
|
| 09–10.12.2023 | ML SM 2vk Helsinki/FIN |
Junior | 1 | 187.27 |
Short Program 2 (69.59) Free Skating 1 (117.68)
|
| 27.11.2023 | Synchro Tour vapaaohjelma kilpailu Helsinki / HL/FIN |
Junior | 1 | 118.98 |
Free Skating 1 (118.98)
|
| 04–05.11.2023 | MLSM 1vk Helsinki/FIN |
Junior | 1 | 185.96 |
Short Program 1 (68.68) Free Skating 1 (117.28)
|
Möwsüm 2022/2023
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.02.2023 | Muodostelmaluistelun SM 2023 🏅 Nat. 3 Helsinki/FIN |
Junior | 3 | 184.83 |
Short Program 4 (67.79) Free Skating 3 (117.04)
|
| 04–05.02.2023 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk Turku/FIN |
Junior | 4 | 175.67 |
Short Program 4 (62.57) Free Skating 3 (113.10)
|
| 06.01.2023 | Aluemestaruus 2023 HELSINKI/FIN |
Junior | 3 | 59.53 |
Short Program 3 (59.53)
|
| 03–04.12.2022 | mlsm2vk Espoo / HL/FIN |
Junior | 6 | 150.26 |
Short Program 7 (51.60) Free Skating 6 (98.66)
|
| 05–06.11.2022 | Muodostelmaluistelu SM-sarjat 1.valintakilpailu Lahti/FIN |
Junior | 3 | 163.95 |
Short Program 3 (60.51) Free Skating 4 (103.44)
|
Möwsüm 2021/2022
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2022 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 Nat. 4 Tampere/FIN |
Junior | 4 | 176.11 |
Short Program 4 (64.68) Free Skating 5 (111.43)
|
| 29–30.01.2022 | mlkans2lk Espoo/FIN |
Junior | 4 | 175.41 |
Short Program 3 (66.36) Free Skating 4 (109.05)
|
| 11–12.12.2021 | mlsm2vk 🏅 Nat. 3 Espoo/FIN |
Junior | 3 | 171.52 |
Short Program 3 (62.12) Free Skating 3 (109.40)
|
| 27.11.2021 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 FIN |
Junior | 2 | 101.01 |
Free Skating 2 (101.01)
|
| 06–07.11.2021 | mlsm1vk 🏅 Nat. 3 Helsinki/FIN |
Junior | 3 | 167.25 |
Short Program 4 (60.76) Free Skating 3 (106.49)
|
Möwsüm 2020/2021
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.11.2020 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 FIN |
Junior | 4 | 151.59 |
Short Program 3 (63.90) Free Skating 6 (87.69)
|
Möwsüm 2019/2020
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.02–01.03.2020 | Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 Nat. 5 FIN |
Junior | 5 | 173.33 |
Short Program 5 (65.87) Free Skating 5 (107.46)
|
| 08–09.02.2020 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 FIN |
Junior | 5 | 174.31 |
Short Program 4 (61.35) Free Skating 5 (112.96)
|
| 11.01.2020 | Mainio Aluemestis 11.1.2020 FIN |
Junior | 3 | 59.68 |
Short Program 3 (59.68)
|
| 12–15.12.2019 | 4th Lumière Cup NED |
Junior | 2 | 184.04 |
Short Program 3 (66.66) Free Skating 2 (117.38)
|
| 07–08.12.2019 | ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 FIN |
Junior | 4 | 163.24 |
Short Program 4 (60.44) Free Skating 4 (102.80)
|
| 02–03.11.2019 | ML SM-sarjat 1.valinta 2.-3.11.2019 FIN |
Junior | 4 | 163.11 |
Short Program 4 (57.71) Free Skating 4 (105.40)
|
Möwsüm 2018/2019
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2019 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku 🏅 Nat. 3 FIN |
Junior | 3 | 177.52 |
Short Program 4 (71.57) Free Skating 2 (105.95)
|
| 09–10.02.2019 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 FIN |
Junior | 4 | 172.99 |
Short Program 4 (65.65) Free Skating 2 (107.34)
|
| 12.01.2019 | ML Helsingin alueen mestaruuskilpailu FIN |
Junior | 3 | 63.08 |
Short Program 3 (63.08)
|
| 08–09.12.2018 | ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 FIN |
Junior | 3 | 163.79 |
Short Program 4 (63.68) Free Skating 2 (100.11)
|
| 01.12.2018 | Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 FIN |
Junior | 2 | 89.77 |
Free Skating 2 (89.77)
|
| 27–28.10.2018 | ML SM-sarjat 1.VK FIN |
Junior | 5 | 146.19 |
Short Program 5 (56.63) Free Skating 5 (89.56)
|
Möwsüm 2017/2018
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2018 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 Nat. 4 FIN |
Junior | 4 | 148.02 |
Short Program 3 (57.44) Free Skating 5 (90.58)
|
| 04–05.11.2017 | ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 FIN |
Junior | 5 | 130.85 |
Short Program 5 (49.62) Free Skating 5 (81.23)
|
Möwsüm 2016/2017
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.02.2017 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 Nat. 7 FIN |
Junior | 7 | 124.12 |
Short Program 7 (44.02) Free Skating 7 (80.10)
|
| 03.12.2016 | ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 FIN |
Junior | 5 | 118.42 |
Short Program 6 (44.18) Free Skating 7 (74.24)
|
| 05–06.11.2016 | ML SM-sarjat 1.vk. 5.-6.11.2016 FIN |
Junior | 6 | 117.08 |
Short Program 8 (43.31) Free Skating 6 (73.77)
|
Möwsüm 2015/2016
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.02.2016 | ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 Nat. 10 FIN |
Junior | 10 | 115.48 |
Short Program 11 (37.80) Free Skating 9 (77.68)
|
| 05–06.12.2015 | ML SM-sarjojen 2.vk. 5.-6.12.15 FIN |
Junior | 11 | 104.76 |
Short Program 8 (40.04) Free Skating 11 (64.72)
|
| 07–08.11.2015 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2015 FIN |
Junior |
Möwsüm 2014/2015
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2015 | ML SM 2015 -kilpailut Nat. 5 FIN |
Junior | 5 | 140.82 |
Short Program 6 (47.02) Free Skating 5 (93.80)
|
| 13–14.12.2014 | ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 FIN |
Junior | 3 | 144.08 |
Short Program 5 (47.06) Free Skating 3 (97.02)
|
| 08–09.11.2014 | ML SM-sarjojen 1.vk. 8.-9.11.2014 FIN |
Junior | 6 | 125.62 |
Short Program 6 (44.50) Free Skating 6 (81.12)
|
Möwsüm 2013/2014
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.02.2014 | ML SM 2014 22.-23.2.2014 Nat. 6 FIN |
Junior | 6 | 132.04 |
Short Program 5 (45.44) Free Skating 6 (86.60)
|
| 15–16.02.2014 | 20° Spring Cup ITA |
Junior | 1 | 153.26 |
Short Program 1 (51.88) Free Skating 1 (101.38)
|
| 06–08.12.2013 | ML 2. SM-sarjojen valinta 6.-8.12.2013 FIN |
Junior | 7 | 127.18 |
Short Program 7 (45.70) Free Skating 8 (81.48)
|
| 08–10.11.2013 | ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 FIN |
Junior | 5 | 134.54 |
Short Program 3 (51.00) Free Skating 6 (83.54)
|
Möwsüm 2012/2013
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.02.2013 | SM-kilpailut 23.-24.2.2013 Nat. 8 FIN |
Junior | 8 | 104.36 |
Short Program 8 (37.62) Free Skating 9 (66.74)
|
| 07–09.12.2012 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 FIN |
Junior | 8 | 103.53 |
Short Program 6 (40.31) Free Skating 10 (63.22)
|
| 09–11.11.2012 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 FIN |
Junior |
Short Program 7 (38.42) Free Skating 7 (74.04)
|
Möwsüm 2011/2012
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–26.02.2012 | ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 Nat. 5 FIN |
Junior | 5 | 125.41 |
Short Program 6 (40.23) Free Skating 5 (85.18)
|
| 06–08.01.2012 | ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 FIN |
Junior | 6 | 115.34 |
Short Program 6 (38.15) Free Skating 6 (77.19)
|
| 11–13.11.2011 | ML SM-sarjojen 1. vk. 11.-13.11.2011 FIN |
Junior | 6 | 105.34 |
Short Program 8 (32.32) Free Skating 6 (73.02)
|
Möwsüm 2010/2011
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.03.2011 | ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 Nat. 8 FIN |
Junior | 8 | 121.80 |
Short Program 7 (44.59) Free Skating 9 (77.21)
|
| 07–09.01.2011 | ML SM-sarjojen 2 vk. 7.-9.1.2011 FIN |
Junior |
Short Program 7 (41.80) Free Skating 8 (77.51)
|
||
| 12–14.11.2010 | ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 FIN |
Junior | 7 | 110.93 |
Short Program 8 (38.51) Free Skating 7 (72.42)
|
Möwsüm 2009/2010
| Sene | Ýaryş | Kategoriýa | Orun | Baller | Bölekler |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.02.2010 | Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 Nat. 9 FIN |
Junior | 9 | 139.89 |
Short Program 7 (56.47) Free Skating 9 (83.42)
|
| 28–30.01.2010 | Finlandia Cup 2010 FIN |
Junior | 8 | 123.05 |
Short Program 8 (46.37) Free Skating 8 (76.68)
|
| 11–13.12.2009 | ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 FIN |
Junior | 9 | 126.98 |
Short Program 8 (50.15) Free Skating 9 (76.83)
|
| 06–08.11.2009 | ML SM-Sen, -Jun, -Nov 1.vk. 6.-8.11.2009 FIN |
Junior | 8 | 125.20 |
Short Program 8 (52.22) Free Skating 9 (72.98)
|