Andrei TANASE pasif Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Kısa Program | 25.94 | Romanian National Championships Seniors and Juniors - Christmas Magic Cup 2019 (Otopeni/ROU) | 2019/2020 |
| Junior Men | Serbest Paten | 55.30 | Romanian National Championships Seniors and Juniors - Christmas Magic Cup 2019 (Otopeni/ROU) | 2019/2020 |
| Junior Men | Toplam | 81.24 | Romanian National Championships Seniors and Juniors - Christmas Magic Cup 2019 (Otopeni/ROU) | 2019/2020 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Kısa Program | 24.16 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J (ROU) | 2015/2016 |
| Advanced Novice Boys | Serbest Paten | 42.48 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J (ROU) | 2015/2016 |
| Advanced Novice Boys | Toplam | 24.16 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J (ROU) | 2015/2016 |
| Basic Novice B Boys | Toplam | 33.14 | CUPA ROMANIEI 2016 (ROU) | 2015/2016 |
| FS Junior Men | Kısa Program | 25.51 | 10. Santa Claus Cup 2016_ ISU (HUN) | 2016/2017 |
| FS Junior Men | Serbest Paten | 52.21 | 10. Santa Claus Cup 2016_ ISU (HUN) | 2016/2017 |
| FS Junior Men | Toplam | 77.72 | 10. Santa Claus Cup 2016_ ISU (HUN) | 2016/2017 |
| Junior Men | Kısa Program | 29.82 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) | 2017/2018 |
| Junior Men | Serbest Paten | 57.99 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) | 2017/2018 |
| Junior Men | Toplam | 87.81 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) | 2017/2018 |
| Senior Men | Kısa Program | 26.82 | Romanian National Senior Championships 2018 (Otopeni/ROU) | 2018/2019 |
| Senior Men | Serbest Paten | 60.26 | Romanian National Senior Championships 2018 (Otopeni/ROU) | 2018/2019 |
| Senior Men | Toplam | 87.08 | Romanian National Senior Championships 2018 (Otopeni/ROU) | 2018/2019 |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2019/2020
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Kısa Program | 25.94 | Romanian National Championships Seniors and Juniors - Christmas Magic Cup 2019 (Otopeni/ROU) |
| Junior Men | Serbest Paten | 55.30 | Romanian National Championships Seniors and Juniors - Christmas Magic Cup 2019 (Otopeni/ROU) |
| Junior Men | Toplam | 81.24 | Romanian National Championships Seniors and Juniors - Christmas Magic Cup 2019 (Otopeni/ROU) |
En İyi Puanlar 2018/2019
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Kısa Program | 27.60 | CN JUNIORI 2019 (ROU) |
| Junior Men | Serbest Paten | 46.29 | CN JUNIORI 2019 (ROU) |
| Junior Men | Toplam | 73.89 | CN JUNIORI 2019 (ROU) |
| Senior Men | Kısa Program | 26.82 | Romanian National Senior Championships 2018 (Otopeni/ROU) |
| Senior Men | Serbest Paten | 60.26 | Romanian National Senior Championships 2018 (Otopeni/ROU) |
| Senior Men | Toplam | 87.08 | Romanian National Senior Championships 2018 (Otopeni/ROU) |
En İyi Puanlar 2017/2018
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Kısa Program | 29.82 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) |
| Junior Men | Serbest Paten | 57.99 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) |
| Junior Men | Toplam | 87.81 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) |
En İyi Puanlar 2016/2017
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| FS Junior Men | Kısa Program | 25.51 | 10. Santa Claus Cup 2016_ ISU (HUN) |
| FS Junior Men | Serbest Paten | 52.21 | 10. Santa Claus Cup 2016_ ISU (HUN) |
| FS Junior Men | Toplam | 77.72 | 10. Santa Claus Cup 2016_ ISU (HUN) |
En İyi Puanlar 2015/2016
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Kısa Program | 24.16 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J (ROU) |
| Advanced Novice Boys | Serbest Paten | 42.48 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J (ROU) |
| Advanced Novice Boys | Toplam | 24.16 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J (ROU) |
| Basic Novice B Boys | Serbest Paten | 33.14 | CUPA ROMANIEI 2016 (ROU) |
| Basic Novice B Boys | Toplam | 33.14 | CUPA ROMANIEI 2016 (ROU) |
| Junior Men | Kısa Program | 26.67 | CAMPIONAT NATIONAL JUNIORI - CUPA FRP (ROU) |
| Junior Men | Serbest Paten | 56.08 | CAMPIONAT NATIONAL JUNIORI - CUPA FRP (ROU) |
| Junior Men | Toplam | 82.75 | CAMPIONAT NATIONAL JUNIORI - CUPA FRP (ROU) |
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon 2019/2020
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.12.2019 | Romanian National Championships Seniors and Juniors - Christmas Magic Cup 2019 🥇 Nat. champion Otopeni/ROU |
Junior Men | 1 | 81.24 |
Short Program 1 (25.94) Free Skating 1 (55.30)
|
Sezon 2018/2019
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–12.01.2019 | CN JUNIORI 2019 🥇 Nat. champion ROU |
Junior Men | 1 | 73.89 |
Short Program 1 (27.60) Free Skating 1 (46.29)
|
| 25–28.10.2018 | Romanian National Senior Championships 2018 🥇 Nat. champion Otopeni/ROU |
Senior Men | 1 | 87.08 |
Short Program 1 (26.82) Free Skating 1 (60.26)
|
Sezon 2017/2018
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–07.01.2018 | 2nd EduSport Trophy Târgu Secuiesc/ROU |
Junior Men | 2 | 87.81 |
Short Program 2 (29.82) Free Skating 2 (57.99)
|
Sezon 2016/2017
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–11.12.2016 | 10. Santa Claus Cup 2016_ ISU HUN |
FS Junior Men | 11 | 77.72 |
Short Program 11 (25.51) Free Skating 11 (52.21)
|
Sezon 2015/2016
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.04.2016 | ISU World Development Trophy 2016 POL |
Basic Novice B Boys | 6 | 30.76 |
Free Skating 6 (30.76)
|
| 18–20.03.2016 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J 🥇 Nat. champion ROU |
Advanced Novice Boys | 1 | 24.16 |
Short Program 1 (24.16) Free Skating 1 (42.48)
|
| 26–28.02.2016 | CAMPIONAT NATIONAL JUNIORI - CUPA FRP 🏅 Nat. 2 ROU |
Junior Men | 2 | 82.75 |
Short Program 2 (26.67) Free Skating 2 (56.08)
|
| 19–23.01.2016 | CUPA ROMANIEI 2016 ROU |
Basic Novice B Boys | 1 | 33.14 |
Free Skating 1 (33.14)
|