Britney DEHANDSCHUTTER pasif Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Novice A Girls | Toplam | 31.27 | Interclub Heist op den Berg 2014 (BEL) | 2013/2014 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Novice A Girls Group 1 | Toplam | 28.86 | SKATE CHALLENGE 2014 (BEL) | |
| Novice A Girls Group 2 | Toplam | 28.41 | Limant Cup 2014 B-comp (BEL) | 2014/2015 |
| Novice B Girls | Toplam | 30.47 | AKR SKATE CHALLENGE 2015 (BEL) | 2014/2015 |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2023/2024
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice A Girls | Serbest Paten | 30.16 | Vlaams Kampioenschap 2014 (Deurne/BEL) |
| Novice A Girls | Toplam | 30.16 | Vlaams Kampioenschap 2014 (Deurne/BEL) |
En İyi Puanlar 2015/2016
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice A Girls | Serbest Paten | 29.26 | BEKER VAN HEIST (BEL) |
| Novice A Girls | Toplam | 29.26 | BEKER VAN HEIST (BEL) |
En İyi Puanlar 2014/2015
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice A Girls | Serbest Paten | 27.70 | Belgian Championships 2015 (Lommel/BEL) |
| Novice A Girls | Toplam | 27.70 | Belgian Championships 2015 (Lommel/BEL) |
| Novice A Girls Group 1 | Serbest Paten | 24.86 | RIVIERENCUP 2015 (BEL) |
| Novice A Girls Group 1 | Toplam | 24.86 | RIVIERENCUP 2015 (BEL) |
| Novice A Girls Group 2 | Serbest Paten | 28.41 | Limant Cup 2014 B-comp (BEL) |
| Novice A Girls Group 2 | Toplam | 28.41 | Limant Cup 2014 B-comp (BEL) |
| Novice B Girls | Serbest Paten | 30.47 | AKR SKATE CHALLENGE 2015 (BEL) |
| Novice B Girls | Toplam | 30.47 | AKR SKATE CHALLENGE 2015 (BEL) |
En İyi Puanlar 2013/2014
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice A Girls | Serbest Paten | 31.27 | Interclub Heist op den Berg 2014 (BEL) |
| Novice A Girls | Toplam | 31.27 | Interclub Heist op den Berg 2014 (BEL) |
| Novice A Girls Group 2 | Serbest Paten | 27.20 | ANTARCTICA CUP 2013 (BEL) |
| Novice A Girls Group 2 | Toplam | 27.20 | ANTARCTICA CUP 2013 (BEL) |
En İyi Puanlar 2012/2013
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice A Girls | Serbest Paten | 26.54 | INTERCLUB HEIST OP DEN BERG 2013 (BEL) |
| Novice A Girls | Toplam | 26.54 | INTERCLUB HEIST OP DEN BERG 2013 (BEL) |
| Novice A Girls Group 1 | Serbest Paten | 22.65 | ANTARCTICA CUP 2012 (BEL) |
| Novice A Girls Group 1 | Toplam | 22.65 | ANTARCTICA CUP 2012 (BEL) |
| Novice A Girls Group 2 | Serbest Paten | 21.24 | BEKER VAN LEUVEN 2013 (BEL) |
| Novice A Girls Group 2 | Toplam | 21.24 | BEKER VAN LEUVEN 2013 (BEL) |
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon Unknown season
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| VLAAMS KAMPIOENSCHAP 2015 BEL |
Novice A Girls | 3 | 30.27 |
Free Skating 3 (30.27)
|
|
| BEKER VAN LEUVEN 2014 BEL |
Novice A Girls Group 2 | 1 | 27.09 |
Free Skating 1 (27.09)
|
|
| SKATE CHALLENGE 2014 BEL |
Novice A Girls Group 1 | 1 | 28.86 |
Free Skating 1 (28.86)
|
Sezon 2023/2024
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.03.2024 | Vlaams Kampioenschap 2014 Deurne/BEL |
Novice A Girls | 3 | 30.16 |
Free Skating 3 (30.16)
|
Sezon 2015/2016
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.11.2015 | BEKER VAN HEIST BEL |
Novice A Girls | 1 | 29.26 |
Free Skating 1 (29.26)
|
Sezon 2014/2015
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2015 | AKR SKATE CHALLENGE 2015 BEL |
Novice B Girls | 1 | 30.47 |
Free Skating 1 (30.47)
|
| 11.04.2015 | ANTARCTICA CUP 2015 BEL |
Novice B Girls | 2 | 28.50 |
Free Skating 2 (28.50)
|
| 07.02.2015 | RIVIERENCUP 2015 BEL |
Novice A Girls Group 1 | 2 | 24.86 |
Free Skating 2 (24.86)
|
| 21–22.11.2014 | Belgian Championships 2015 Lommel/BEL |
Novice A Girls | 7 | 27.70 |
Free Skating 7 (27.70)
|
| 08.11.2014 | Limant Cup 2014 B-comp BEL |
Novice A Girls Group 2 | 1 | 28.41 |
Free Skating 1 (28.41)
|
Sezon 2013/2014
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2014 | Interclub Heist op den Berg 2014 BEL |
Novice A Girls | 1 | 31.27 |
Free Skating 1 (31.27)
|
| 02.11.2013 | LIMANT CUP 2013 BEL |
Novice A Girls | 2 | 26.88 |
Free Skating 2 (26.88)
|
| 19.10.2013 | ANTARCTICA CUP 2013 BEL |
Novice A Girls Group 2 | 1 | 27.20 |
Free Skating 1 (27.20)
|
Sezon 2012/2013
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2013 | BEKER VAN LEUVEN 2013 BEL |
Novice A Girls Group 2 | 12 | 21.24 |
Free Skating 12 (21.24)
|
| 12.01.2013 | INTERCLUB HEIST OP DEN BERG 2013 BEL |
Novice A Girls | 1 | 26.54 |
Free Skating 1 (26.54)
|
| 20.10.2012 | ANTARCTICA CUP 2012 BEL |
Novice A Girls Group 1 | 5 | 22.65 |
Free Skating 5 (22.65)
|