Diamond EDGES Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Toplam | 82.33 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN) | 2021/2022 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Toplam | 57.71 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Advanced Novice | Toplam | 74.33 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) | |
| Novice | Toplam | 63.06 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) | 2018/2019 |
| Novice | Toplam | 93.60 | Leon Lurje Trophy 2013 (SWE) | 2012/2013 |
| Sm-Novice L1 | Toplam | 80.60 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice L2 | Toplam | 71.91 | ML SM sarjojen 2vk (Tampere / TapTL/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Lohko 1 | Toplam | 44.44 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN) | 2012/2013 |
| Sm-Novice Lohko 2 | Toplam | 76.65 | ML SM 2vk (Helsinki/FIN) | 2023/2024 |
| Sys Advanced Novice | Toplam | 67.89 | MLT Advanced Novice (Turku/FIN) | 2021/2022 |
En İyi Puanlar 2025/2026
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 77.59 | Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 77.59 | Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN) |
| Sm-Novice L1 | Serbest Paten | 80.60 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) |
| Sm-Novice L1 | Toplam | 80.60 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2024/2025
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 75.06 | Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 75.06 | Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice L2 | Serbest Paten | 71.91 | ML SM sarjojen 2vk (Tampere / TapTL/FIN) |
| Sm-Novice L2 | Toplam | 71.91 | ML SM sarjojen 2vk (Tampere / TapTL/FIN) |
En İyi Puanlar 2023/2024
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 72.22 | Pikkujoulukilpailut 2023 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 72.22 | Pikkujoulukilpailut 2023 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Serbest Paten | 76.65 | ML SM 2vk (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Toplam | 76.65 | ML SM 2vk (Helsinki/FIN) |
En İyi Puanlar 2022/2023
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 71.34 | Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 71.34 | Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice L2 | Serbest Paten | 57.76 | mlsm2vk (Espoo / HL/FIN) |
| Sm-Novice L2 | Toplam | 57.76 | mlsm2vk (Espoo / HL/FIN) |
En İyi Puanlar 2021/2022
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 82.33 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 82.33 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice L1 | Serbest Paten | 70.02 | mlsm2vk (Espoo/FIN) |
| Sm-Novice L1 | Toplam | 70.02 | mlsm2vk (Espoo/FIN) |
| Sys Advanced Novice | Serbest Paten | 67.89 | MLT Advanced Novice (Turku/FIN) |
| Sys Advanced Novice | Toplam | 67.89 | MLT Advanced Novice (Turku/FIN) |
En İyi Puanlar 2020/2021
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice L1 | Serbest Paten | 74.81 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) |
| Sm-Novice L1 | Toplam | 74.81 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) |
En İyi Puanlar 2019/2020
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 70.95 | Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 (FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 64.24 | ML aluemestaruuskilpailut 18.1.2020 (FIN) |
| Sm-Novice L1 | Serbest Paten | 70.23 | ML SM-sarjat 1.valinta 2.-3.11.2019 (FIN) |
| Sm-Novice L1 | Toplam | 70.23 | ML SM-sarjat 1.valinta 2.-3.11.2019 (FIN) |
En İyi Puanlar 2018/2019
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Serbest Paten | 64.59 | SPRING CUP 2019 (ITA) |
| Advanced Novice | Toplam | 64.59 | SPRING CUP 2019 (ITA) |
| Novice | Serbest Paten | 63.06 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) |
| Novice | Toplam | 63.06 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) |
| Sm-Novice L2 | Serbest Paten | 61.21 | ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN) |
| Sm-Novice L2 | Toplam | 61.21 | ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Serbest Paten | 62.17 | ML SM-sarjat 1.VK (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Toplam | 62.17 | ML SM-sarjat 1.VK (FIN) |
En İyi Puanlar 2017/2018
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 52.92 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 52.92 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Serbest Paten | 51.75 | ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Toplam | 51.75 | ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN) |
En İyi Puanlar 2016/2017
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Serbest Paten | 57.71 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Advanced Novice | Toplam | 57.71 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Novice | Serbest Paten | 59.21 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN) |
| Novice | Toplam | 59.21 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Serbest Paten | 51.15 | ML SM-sarjat 1.vk. 5.-6.11.2016 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Toplam | 51.15 | ML SM-sarjat 1.vk. 5.-6.11.2016 (FIN) |
En İyi Puanlar 2015/2016
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 51.38 | ML SM-sarjojen 2.vk. 5.-6.12.15 (FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 51.38 | ML SM-sarjojen 2.vk. 5.-6.12.15 (FIN) |
En İyi Puanlar 2014/2015
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice | Serbest Paten | 43.73 | ML SM 2015 -kilpailut (FIN) |
| Novice | Toplam | 43.73 | ML SM 2015 -kilpailut (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Serbest Paten | 44.71 | ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Toplam | 44.71 | ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 (FIN) |
En İyi Puanlar 2013/2014
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice | Serbest Paten | 42.45 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Novice | Toplam | 83.04 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Sm-Novice | Serbest Paten | 45.97 | ML SM 2014 22.-23.2.2014 (FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 45.97 | ML SM 2014 22.-23.2.2014 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Serbest Paten | 47.78 | ML 2. SM-sarjojen valinta 6.-8.12.2013 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Toplam | 47.78 | ML 2. SM-sarjojen valinta 6.-8.12.2013 (FIN) |
En İyi Puanlar 2012/2013
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice | Serbest Paten | 49.07 | Leon Lurje Trophy 2013 (SWE) |
| Novice | Toplam | 93.60 | Leon Lurje Trophy 2013 (SWE) |
| Sm-Novice | Serbest Paten | 40.26 | SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 40.26 | SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Serbest Paten | 44.44 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Toplam | 44.44 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN) |
En İyi Puanlar 2011/2012
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Serbest Paten | 38.62 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN) |
| Sm-Novice | Toplam | 38.62 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Serbest Paten | 33.15 | ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Toplam | 33.15 | ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN) |
Sezon 2025/2026
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2026 | ML SM2026 Nat. 6 Turku/FIN |
Sm Novice | 6 | 77.20 |
Free Skating 6 (77.20)
|
| 14–15.02.2026 | Tiksi Ice Club 2026 TIkkurila/FIN |
Sm-Novice | 5 | 77.59 |
Free Skating 5 (77.59)
|
| 06–07.12.2025 | ML SM-sarjojen 2. vk Tampere / TapTL/FIN |
Sm Novice L1 | 3 | 68.43 |
Free Skating 3 (68.43)
|
| 08–09.11.2025 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu Vantaa / EVT & TTK/FIN |
Sm-Novice L1 | 3 | 80.60 |
Free Skating 3 (80.60)
|
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon Unknown season
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| ML SM-sarjojen 2.vk. 9.-10.12.2017 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 3 | 45.72 |
Free Skating 3 (45.72)
|
|
| Britannia Cup 2020 Nottingham/GBR |
Advanced Novice ile Diamond Edges | 1 | 74.33 |
Free Skating 1 (74.33)
|
Sezon 2024/2025
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.03.2025 | Muodostelmaluistelun SM2025 Nat. 5 Helsinki / HL/FIN |
Sm-Novice | 5 | 75.06 |
Free Skating 5 (75.06)
|
| 15–16.02.2025 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Sm-Novice | 3 | 72.67 |
Free Skating 3 (72.67)
|
| 07–08.12.2024 | ML SM sarjojen 2vk Tampere / TapTL/FIN |
Sm-Novice L2 | 3 | 71.91 |
Free Skating 3 (71.91)
|
| 30.11.2024 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 Vantaa/FIN |
Sm-Novice | 7 | 58.90 |
Free Skating 7 (58.90)
|
| 02–03.11.2024 | ML SM-sarjojen 1vk Jyväskylä / JyTLS/FIN |
Sm-Novice L2 | 4 | 57.64 |
Free Skating 4 (57.64)
|
Sezon 2023/2024
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.02.2024 | Muodostelmaluistelun SM2024 Nat. 8 Turku / Kaari/FIN |
Sm-Novice | 8 | 65.87 |
Free Skating 8 (65.87)
|
| 09–10.12.2023 | ML SM 2vk Helsinki/FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 3 | 76.65 |
Free Skating 3 (76.65)
|
| 25.11.2023 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Sm-Novice | 4 | 72.22 |
Free Skating 4 (72.22)
|
| 04–05.11.2023 | MLSM 1vk Helsinki/FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 2 | 73.01 |
Free Skating 2 (73.01)
|
Sezon 2022/2023
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.02.2023 | Muodostelmaluistelun SM 2023 Nat. 8 Helsinki/FIN |
Sm-Novice | 8 | 71.34 |
Free Skating 8 (71.34)
|
| 11–12.02.2023 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Sm-Novice | 4 | 67.43 |
Free Skating 4 (67.43)
|
| 10.12.2022 | ISU Competition <Country> 2022 Vantaa/FIN |
Sm-Novice | 6 | 62.76 |
Free Skating 6 (62.76)
|
| 03–04.12.2022 | mlsm2vk Espoo / HL/FIN |
Sm-Novice L2 | 5 | 57.76 |
Free Skating 5 (57.76)
|
| 05–06.11.2022 | Muodostelmaluistelu SM-sarjat 1.valintakilpailu Lahti/FIN |
Sm-Novice | 4 | 59.32 |
Free Skating 4 (59.32)
|
Sezon 2021/2022
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2022 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 Nat. 4 Tampere/FIN |
Sm-Novice | 4 | 82.33 |
Free Skating 4 (82.33)
|
| 12.02.2022 | ML Kutsukilpailut Turku/FIN |
Sm-Novice | 4 | 61.05 |
Free Skating 4 (61.05)
|
| 22.01.2022 | MLT Advanced Novice Turku/FIN |
Sys Advanced Novice | 7 | 67.89 |
Free Skating 7 (67.89)
|
| 11–12.12.2021 | mlsm2vk 🏅 Nat. 3 Espoo/FIN |
Sm-Novice L1 | 3 | 70.02 |
Free Skating 3 (70.02)
|
| 27.11.2021 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 FIN |
Sm-Novice | 4 | 66.29 |
Free Skating 4 (66.29)
|
| 06–07.11.2021 | mlsm1vk 🏅 Nat. 3 Helsinki/FIN |
Sm-Novice L1 | 3 |
Free Skating 3 (66.53)
|
Sezon 2020/2021
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.11.2020 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 FIN |
Sm-Novice L1 | 3 | 74.81 |
Free Skating 3 (74.81)
|
Sezon 2019/2020
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.02–01.03.2020 | Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 Nationals FIN |
Sm-Novice |
Free Skating 7 (70.95)
|
||
| 18.01.2020 | ML aluemestaruuskilpailut 18.1.2020 FIN |
Sm-Novice | 1 | 64.24 |
Free Skating 1 (64.24)
|
| 07–08.12.2019 | ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 FIN |
Sm-Novice L1 | 3 | 67.76 |
Free Skating 3 (67.76)
|
| 02–03.11.2019 | ML SM-sarjat 1.valinta 2.-3.11.2019 FIN |
Sm-Novice L1 | 3 | 70.23 |
Free Skating 3 (70.23)
|
Sezon 2018/2019
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2019 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku 🏅 Nat. 3 FIN |
Novice | 3 | 63.06 |
Free Skating 3 (63.06)
|
| 15–17.02.2019 | SPRING CUP 2019 ITA |
Advanced Novice | 2 | 64.59 |
Free Skating 2 (64.59)
|
| 08–09.12.2018 | ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 FIN |
Sm-Novice L2 | 2 | 61.21 |
Free Skating 2 (61.21)
|
| 27–28.10.2018 | ML SM-sarjat 1.VK FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 2 | 62.17 |
Free Skating 2 (62.17)
|
Sezon 2017/2018
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2018 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 Nat. 4 FIN |
Sm-Novice | 4 | 52.92 |
Free Skating 4 (52.92)
|
| 04–05.11.2017 | ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 2 | 51.75 |
Free Skating 2 (51.75)
|
Sezon 2016/2017
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.02.2017 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 Nat. 4 FIN |
Novice | 4 | 59.21 |
Free Skating 4 (59.21)
|
| 19–22.01.2017 | 7th MOZART CUP 2017 AUT |
Advanced Novice | 2 | 57.71 |
Free Skating 2 (57.71)
|
| 03.12.2016 | ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 2 | 50.53 |
Free Skating 2 (50.53)
|
| 05–06.11.2016 | ML SM-sarjat 1.vk. 5.-6.11.2016 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 2 | 51.15 |
Free Skating 2 (51.15)
|
Sezon 2015/2016
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.02.2016 | ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 Nat. 6 FIN |
Sm-Novice | 6 | 50.98 |
Free Skating 6 (50.98)
|
| 21–24.01.2016 | 6th MOZART CUP 2016 AUT |
Advanced Novices | |||
| 05–06.12.2015 | ML SM-sarjojen 2.vk. 5.-6.12.15 FIN |
Sm-Novice | 5 | 51.38 |
Free Skating 5 (51.38)
|
| 07–08.11.2015 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2015 FIN |
Sm-Novice |
Sezon 2014/2015
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2015 | ML SM 2015 -kilpailut Nat. 11 FIN |
Novice | 11 | 43.73 |
Free Skating 11 (43.73)
|
| 13–14.12.2014 | ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 4 | 44.71 |
Free Skating 4 (44.71)
|
| 08–09.11.2014 | ML SM-sarjojen 1.vk. 8.-9.11.2014 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 3 | 41.46 |
Free Skating 3 (41.46)
|
Sezon 2013/2014
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.02.2014 | ML SM 2014 22.-23.2.2014 Nat. 10 FIN |
Sm-Novice | 10 | 45.97 |
Free Skating 10 (45.97)
|
| 17–19.01.2014 | Leon Lurje Trophy 2014 SWE |
Novice | 6 | 83.04 |
Free Skating Day 1 8 (40.59) Free Skating Day 2 6 (42.45)
|
| 06–08.12.2013 | ML 2. SM-sarjojen valinta 6.-8.12.2013 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 5 | 47.78 |
Free Skating 5 (47.78)
|
| 08–10.11.2013 | ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 5 | 39.81 |
Free Skating 5 (39.81)
|
Sezon 2012/2013
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.02.2013 | SM-kilpailut 23.-24.2.2013 Nat. 10 FIN |
Sm-Novice | 10 | 40.26 |
Free Skating 10 (40.26)
|
| 26–27.01.2013 | Leon Lurje Trophy 2013 SWE |
Novice | 1 | 93.60 |
Free Skating 1 1 (44.53) Free Skating 2 1 (49.07)
|
| 07–09.12.2012 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 6 | 44.44 |
Free Skating 6 (44.44)
|
| 09–11.11.2012 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 |
Free Skating 7 (36.90)
|
Sezon 2011/2012
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.03.2012 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 FIN |
Sm-Novice | 1 | 38.62 |
Free Skating 1 (38.62)
|
| 06–08.01.2012 | ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 9 | 33.15 |
Free Skating 9 (33.15)
|
| 11–13.11.2011 | ML SM-sarjojen 1. vk. 11.-13.11.2011 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 10 | 27.65 |
Free Skating 10 (27.65)
|