Ice Smiles Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Novice | Toplam | 53.04 | Finlandia Cup 2008 (FIN) | 2007/2008 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| ISU Novice Lohko 2 | Toplam | 27.53 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) | 2025/2026 |
| Novice ISU | Toplam | 25.28 | Kataja Synchro 2026 (Joensuu / JoKa/FIN) | 2025/2026 |
| Novice L1 Mupi | Toplam | 36.50 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Novice Mupi | Toplam | 48.41 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN) | 2021/2022 |
| Novice Mupi L2 | Toplam | 54.81 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) | 2025/2026 |
| Noviisit-kultafinaali | Toplam | 54.10 | Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 (FIN) | 2007/2008 |
En İyi Puanlar 2025/2026
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| ISU Novice Lohko 2 | Serbest Paten | 27.53 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) |
| ISU Novice Lohko 2 | Toplam | 27.53 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) |
| Novice | Serbest Paten | 32.39 | ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Novice | Toplam | 32.39 | ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Novice ISU | Serbest Paten | 25.28 | Kataja Synchro 2026 (Joensuu / JoKa/FIN) |
| Novice ISU | Toplam | 25.28 | Kataja Synchro 2026 (Joensuu / JoKa/FIN) |
| Novice Mupi L2 | Serbest Paten | 54.81 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Novice Mupi L2 | Toplam | 54.81 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2021/2022
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice L1 Mupi | Serbest Paten | 36.50 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) |
| Novice L1 Mupi | Toplam | 36.50 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) |
| Novice Mupi | Serbest Paten | 48.41 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN) |
| Novice Mupi | Toplam | 48.41 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN) |
En İyi Puanlar 2007/2008
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice | Serbest Paten | 53.04 | Finlandia Cup 2008 (FIN) |
| Novice | Toplam | 53.04 | Finlandia Cup 2008 (FIN) |
| Noviisit-kultafinaali | Toplam | 54.10 | Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 (FIN) |
Sezon 2025/2026
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2026 | ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Novice | 18 | 32.39 |
Free Skating 18 (32.39)
|
| 31.01–01.02.2026 | ML Kans 2K ISU Lahti/FIN |
ISU Novice Lohko 2 | 10 | 27.53 |
Free Skating 10 (27.53)
|
| 10.01.2026–10.01.2006 | Kataja Synchro 2026 Joensuu / JoKa/FIN |
Novice ISU | 5 | 25.28 |
Free Skating 5 (25.28)
|
| 29.11.2025 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) Kouvola / KKJT/FIN |
Novice Mupi L2 | 6 | 54.81 |
Free Skating 6 (54.81)
|
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon 2021/2022
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2022 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 FIN |
Novice Mupi | 15 | 48.41 |
Free Skating 15 (48.41)
|
| 29–30.01.2022 | MLkans2vkNov FIN |
Novice L1 Mupi | Çekildi | ||
| 20–21.11.2021 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 FIN |
Novice L1 Mupi | 8 | 36.50 |
Free Skating 8 (36.50)
|
Sezon 2007/2008
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2008 | Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 FIN |
Noviisit-kultafinaali | 6 | 54.10 | |
| 20.01.2008 | ML 2. valintakilpailu 20.01.2008 FIN |
Novice | 3 | 52.81 |
Free Skating 3 (52.81)
|
| 10–12.01.2008 | Finlandia Cup 2008 FIN |
Novice | 6 | 53.04 |
Free Skating 6 (53.04)
|
| 13.11.2007 | Nov min aik sen jun 1. kilpailu 17.-18.11.2007 Tku FIN |
Novice | 3 | 43.96 |
Free Skating 3 (43.96)
|