IceBlades Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Toplam | 59.47 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat | Toplam | 54.23 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R2 | Toplam | 46.92 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R2, Mupi | Toplam | 45.26 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi | Toplam | 52.71 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi L2 | Toplam | 55.29 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Toplam | 43.70 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Toplam | 60.89 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2024/2025
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat, Mupi | Serbest Paten | 44.65 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Toplam | 44.65 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | Serbest Paten | 55.29 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | Toplam | 55.29 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
En İyi Puanlar 2023/2024
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Serbest Paten | 59.47 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Toplam | 59.47 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Serbest Paten | 52.71 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Toplam | 52.71 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Serbest Paten | 43.70 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Toplam | 43.70 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Serbest Paten | 60.89 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Toplam | 60.89 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
En İyi Puanlar 2022/2023
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | Serbest Paten | 54.23 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | Toplam | 54.23 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R2 | Serbest Paten | 46.92 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R2 | Toplam | 46.92 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
En İyi Puanlar 2021/2022
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat R2, Mupi | Serbest Paten | 45.26 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R2, Mupi | Toplam | 45.26 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Serbest Paten | 40.25 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Toplam | 40.25 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
Sezon 2025/2026
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R3 | |||
| 24.01.2026 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L1 | |||
| 15.11.2025 | Uplakers synchro 2025 Kangasala //FIN |
Tulokkaat, Mupi |
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon 2024/2025
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2025 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 5 | 44.65 |
Free Skating 5 (44.65)
|
| 25–26.01.2025 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi L2 | 4 | 55.29 |
Free Skating 4 (55.29)
|
Sezon 2023/2024
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 2 | 60.89 |
Free Skating 2 (60.89)
|
| 04.02.2024 | Tappara Synchro seurakilpailu Tampere / TapTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 52.71 |
Free Skating 3 (52.71)
|
| 20–21.01.2024 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | 1 | 59.47 |
Free Skating 1 (59.47)
|
| 19.01.2024 | Kaakko, Häme & Itä Aluemestaruuskilpailu 2025 Kouvola //FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 47.72 |
Free Skating 3 (47.72)
|
| 01.01.2024 | UpLakers Syncro 2024 Kangasala/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 4 | 43.70 |
Free Skating 4 (43.70)
|
| 03.12.2023 | Uplakers Synchro 2023 Kangasala / UpTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 48.48 |
Free Skating 2 (48.48)
|
Sezon 2022/2023
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R2 | 4 | 46.92 |
Free Skating 4 (46.92)
|
| 21.01.2023 | Diamonds On Ice Jyväskylä/FIN |
Tulokkaat | 2 | 52.20 |
Free Skating 2 (52.20)
|
| 15.01.2023 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 4 | 54.23 |
Free Skating 4 (54.23)
|
Sezon 2021/2022
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R2, Mupi | 9 | 45.26 |
Free Skating 9 (45.26)
|
| 05.02.2022 | Tiksi IceClub 2022 FIN |
Tulokkaat, Mupi | 7 | 40.25 |
Free Skating 7 (40.25)
|
Sezon 2014/2015
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2015 | ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 FIN |
Tulokkaat 1L |
Sezon 2013/2014
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2014 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Tulokkaat |