India MACLARE pasif Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women Junior | Kısa Program | 24.74 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
| Junior Women Junior | Serbest Paten | 48.93 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Chicks 8 And Under | Toplam | 8.11 | Rising Stars 2014 (RSA) | 2014/2015 |
| Chicks Girls Under 11 | Toplam | 3.57 | Rising Stars 2012 (RSA) | 2012/2013 |
| Junior Woman | Kısa Program | 24.00 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) | 2024/2025 |
| Junior Woman | Serbest Paten | 37.49 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) | 2024/2025 |
| Junior Woman | Toplam | 61.49 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) | 2024/2025 |
| Juvenile Girls | Toplam | 20.17 | Central Gauteng provincial Championships 2017 (RSA) | 2016/2017 |
| Juvenille Girls | Toplam | 21.22 | SA National Championship 2017 (RSA) | 2016/2017 |
| Novice Girls | Kısa Program | 22.89 | SA National Figure Skating Championships 2021 (RSA) | 2019/2020 |
| Novice Girls | Serbest Paten | 39.26 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh (RSA) | 2020/2021 |
| Novice Girls | Toplam | 59.65 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh (RSA) | 2020/2021 |
| Pre Novice Girls Component Program | Kısa Program | 16.13 | Prima Vera 2017 (RSA) | 2017/2018 |
| Pre Novice Girls Component Program | Serbest Paten | 18.94 | Gauteng Inter-Provincial 2017 (RSA) | 2017/2018 |
| Pre Novice Girls Component Program | Toplam | 18.94 | Gauteng Inter-Provincial 2017 (RSA) | 2017/2018 |
| Pre-Novice Girls | Toplam | 23.79 | Central Gauteng Provincial Championships 2018 (RSA) | 2017/2018 |
| Pre-Novice Girls Component Programme | Toplam | 24.78 | Central Gauteng Provincial Championships 2018 (RSA) | 2017/2018 |
| Pre-Novice Girls Components | Kısa Program | 28.70 | South African National Figure Skating Championship (RSA) | 2018/2019 |
| Pre-Novice Girls Components | COMPONENTS-PROGRAM | 27.00 | KZN Inter-Provincial Championships 2018 (Sept) (RSA) | 2018/2019 |
| Pre-Novice Girls Components | Toplam | 28.70 | South African National Figure Skating Championship (RSA) | 2018/2019 |
| Pre_novice Girls Free | Toplam | 31.91 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2020 (RSA) | 2019/2020 |
| Sparrows Girls | Toplam | 11.53 | Rising Stars 2015 (RSA) | 2015/2016 |
| junior Women | JUNIOR-WOMEN-FREE | 48.93 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
| junior Women | JUNIOR-WOMEN-SHORT | 24.74 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
| junior Women | Toplam | 73.67 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2024/2025
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Woman | Kısa Program | 24.00 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
| Junior Woman | Serbest Paten | 37.49 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
| Junior Woman | Toplam | 61.49 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
| Junior Women Junior | Kısa Program | 24.74 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| Junior Women Junior | Serbest Paten | 48.93 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| junior Women | JUNIOR-WOMEN-FREE | 48.93 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| junior Women | JUNIOR-WOMEN-SHORT | 24.74 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| junior Women | Toplam | 73.67 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
En İyi Puanlar 2021/2022
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Kısa Program | 21.75 | 2022 SA National Figure Skating Championships (RSA) |
| Novice Girls | Serbest Paten | 37.90 | Central Gauteng Provincial Championships 2022 (RSA) |
| Novice Girls | Toplam | 58.21 | Central Gauteng Provincial Championships 2022 (RSA) |
En İyi Puanlar 2020/2021
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Kısa Program | 22.62 | Gauteng North and Central Gauteng Provincials 2021 (RSA) |
| Novice Girls | Serbest Paten | 39.26 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh (RSA) |
| Novice Girls | Toplam | 59.65 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh (RSA) |
En İyi Puanlar 2019/2020
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Kısa Program | 22.89 | SA National Figure Skating Championships 2021 (RSA) |
| Novice Girls | Serbest Paten | 36.31 | SA National Figure Skating Championships 2021 (RSA) |
| Novice Girls | Toplam | 59.20 | SA National Figure Skating Championships 2021 (RSA) |
| Pre-Novice Girls Components | Kısa Program | 26.98 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2020 (RSA) |
| Pre-Novice Girls Components | Toplam | 26.98 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2020 (RSA) |
| Pre_novice Girls Free | Serbest Paten | 31.91 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2020 (RSA) |
| Pre_novice Girls Free | Toplam | 31.91 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2020 (RSA) |
En İyi Puanlar 2018/2019
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls Components | Kısa Program | 28.70 | South African National Figure Skating Championship (RSA) |
| Pre-Novice Girls Components | COMPONENTS-PROGRAM | 27.00 | KZN Inter-Provincial Championships 2018 (Sept) (RSA) |
| Pre-Novice Girls Components | Toplam | 28.70 | South African National Figure Skating Championship (RSA) |
| Pre_novice Girls Free | Serbest Paten | 26.86 | Central Gauteng Provincial Championships 2018-2019 (RSA) |
| Pre_novice Girls Free | Toplam | 26.86 | Central Gauteng Provincial Championships 2018-2019 (RSA) |
En İyi Puanlar 2017/2018
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Pre Novice Girls Component Program | Kısa Program | 16.13 | Prima Vera 2017 (RSA) |
| Pre Novice Girls Component Program | Serbest Paten | 18.94 | Gauteng Inter-Provincial 2017 (RSA) |
| Pre Novice Girls Component Program | Toplam | 18.94 | Gauteng Inter-Provincial 2017 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Serbest Paten | 23.79 | Central Gauteng Provincial Championships 2018 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Toplam | 23.79 | Central Gauteng Provincial Championships 2018 (RSA) |
| Pre-Novice Girls Component Programme | COMPONENT-PROGRAMME | 24.78 | Central Gauteng Provincial Championships 2018 (RSA) |
| Pre-Novice Girls Component Programme | Toplam | 24.78 | Central Gauteng Provincial Championships 2018 (RSA) |
| Pre-Novice Girls Components | COMPONENTS-PROGRAM | 24.02 | 2018 Kwazulu/Natal Interprovincial Championships (RSA) |
| Pre-Novice Girls Components | Toplam | 24.02 | 2018 Kwazulu/Natal Interprovincial Championships (RSA) |
| Pre_novice Girls Free | Serbest Paten | 25.56 | South African National Championships 2018 (RSA) |
| Pre_novice Girls Free | Toplam | 25.56 | South African National Championships 2018 (RSA) |
En İyi Puanlar 2016/2017
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Serbest Paten | 20.17 | Central Gauteng provincial Championships 2017 (RSA) |
| Juvenile Girls | Toplam | 20.17 | Central Gauteng provincial Championships 2017 (RSA) |
| Juvenille Girls | Serbest Paten | 21.22 | SA National Championship 2017 (RSA) |
| Juvenille Girls | Toplam | 21.22 | SA National Championship 2017 (RSA) |
En İyi Puanlar 2015/2016
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Serbest Paten | 17.15 | Central Gauteng Provincial Championships 2016 (RSA) |
| Juvenile Girls | Toplam | 17.15 | Central Gauteng Provincial Championships 2016 (RSA) |
| Sparrows Girls | Serbest Paten | 11.53 | Rising Stars 2015 (RSA) |
| Sparrows Girls | Toplam | 11.53 | Rising Stars 2015 (RSA) |
En İyi Puanlar 2014/2015
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Chicks 8 And Under | Serbest Paten | 8.11 | Rising Stars 2014 (RSA) |
| Chicks 8 And Under | Toplam | 8.11 | Rising Stars 2014 (RSA) |
En İyi Puanlar 2012/2013
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls Under 11 | Serbest Paten | 3.57 | Rising Stars 2012 (RSA) |
| Chicks Girls Under 11 | Toplam | 3.57 | Rising Stars 2012 (RSA) |
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon 2024/2025
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.02.2025 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 Tshwane/RSA |
junior Women | 4 | 73.67 |
Junior Women Short 4 (24.74) Junior Women Free 4 (48.93)
|
| 09–11.02.2025 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 Tshwane/RSA |
Junior Women Junior |
Free Skating 4 (48.93) Short Program 4 (24.74)
|
||
| 09–10.11.2024 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 Johannesburg/RSA |
Junior Woman | 2 | 61.49 |
Short Program 2 (24.00) Free Skating 2 (37.49)
|
Sezon 2021/2022
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.05.2022 | 2022 SA National Figure Skating Championships 🏅 Nat. 3 RSA |
Novice Girls | 3 | 54.60 |
Short Program 3 (21.75) Free Skating 4 (32.85)
|
| 10.04.2022 | Central Gauteng Provincial Championships 2022 RSA |
Novice Girls | 1 | 58.21 |
Short Program 1 (20.31) Free Skating 1 (37.90)
|
Sezon 2020/2021
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2021 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh RSA |
Novice Girls | 4 | 59.65 |
Short Program 6 (20.39) Free Skating 4 (39.26)
|
| 29–30.03.2021 | 2020/2021 Cape Inter-Provincial Championship RSA |
Novice Girls | 5 | 48.34 |
Short Program 5 (20.53) Free Skating 7 (27.81)
|
| 06–07.03.2021 | Gauteng North and Central Gauteng Provincials 2021 RSA |
Novice Girls | 1 | 58.31 |
Short Program 1 (22.62) Free Skating 1 (35.69)
|
Sezon 2019/2020
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.06.2021 | SA National Figure Skating Championships 2021 Nat. 5 RSA |
Novice Girls | 5 | 59.20 |
Short Program 4 (22.89) Free Skating 5 (36.31)
|
| 16–17.02.2020 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2020 RSA |
Pre_novice Girls Free | 1 | 31.91 |
Free Skating 1 (31.91)
|
| 16–17.02.2020 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2020 RSA |
Pre-Novice Girls Components | 2 | 26.98 |
Short Program 2 (26.98)
|
| 01.09.2019 | KZN Inter-Provincial Championships 2019 RSA |
Pre_novice Girls Free | 4 | 23.22 |
Free Skating 4 (23.22)
|
| 01.09.2019 | KZN Inter-Provincial Championships 2019 RSA |
Pre-Novice Girls Components | 4 | 26.84 |
Short Program 4 (26.84)
|
Sezon 2018/2019
Sezon 2017/2018
Sezon 2016/2017
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.05.2017 | SA National Championship 2017 🏅 Nat. 3 RSA |
Juvenille Girls | 3 | 21.22 |
Free Skating 3 (21.22)
|
| 01–02.04.2017 | Central Gauteng provincial Championships 2017 RSA |
Juvenile Girls | 1 | 20.17 |
Free Skating 1 (20.17)
|
| 14–16.10.2016 | 2016 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Juvenile Girls | 3 | 14.98 |
Free Skating 3 (14.98)
|
| 02–04.09.2016 | Gauteng Interprovincials 2016 RSA |
Juvenile Girls | 2 | 16.53 |
Free Skating 2 (16.53)
|
Sezon 2015/2016
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2016 | 2016 SA National Championships Nat. 5 RSA |
Juvenile Girls | 5 | 14.11 |
Free Skating 5 (14.11)
|
| 09–10.04.2016 | Central Gauteng Provincial Championships 2016 RSA |
Juvenile Girls | 1 | 17.15 |
Free Skating 1 (17.15)
|
| 04–06.03.2016 | KZN Interprovincial 2016 RSA |
Juvenile Girls | 4 | 14.87 |
Free Skating 4 (14.87)
|
| 29.11.2015 | Rising Stars 2015 RSA |
Sparrows Girls | 2 | 11.53 |
Free Skating 2 (11.53)
|
Sezon 2014/2015
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2014 | Rising Stars 2014 RSA |
Chicks 8 And Under | 1 | 8.11 |
Free Skating 1 (8.11)
|
Sezon 2012/2013
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2012 | Rising Stars 2012 RSA |
Chicks Girls Under 11 | 5 | 3.57 |
Free Skating 5 (3.57)
|