Seraina CAMPELL Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Kısa Program | 36.18 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Mixed Age Women | Serbest Paten | 63.63 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) | 2025/2026 |
| Mixed Age Women | Toplam | 95.72 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) | 2025/2026 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Bronze Girls Younger | Toplam | 27.37 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Bs Da Bronze Younger | Toplam | 24.92 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet B Girls | Toplam | 18.98 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Kısa Program | 23.17 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U14 | Serbest Paten | 39.27 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U14 | Toplam | 62.44 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U15 | Kısa Program | 24.98 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U15 | Serbest Paten | 44.72 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U15 | Toplam | 69.70 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Debutant A 3 | Toplam | 11.06 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2014/2015 |
| Debutant A Younger | Toplam | 7.66 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Espoirs U13 Girls | Kısa Program | 22.82 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Serbest Paten | 40.99 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Bronze Girls Younger | Toplam | 16.17 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Interbronce Girls Younger | Toplam | 16.61 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Kısa Program | 19.02 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Serbest Paten | 36.93 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Toplam | 55.95 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Kısa Program | 22.33 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Serbest Paten | 35.50 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Toplam | 57.83 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Kısa Program | 12.43 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Serbest Paten | 33.68 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Toplam | 46.11 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Kısa Program | 19.66 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Serbest Paten | 30.72 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Toplam | 50.38 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Kısa Program | 16.92 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Serbest Paten | 26.61 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Toplam | 43.53 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs Girls U15 | Kısa Program | 25.75 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U15 | Serbest Paten | 48.90 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U15 | Toplam | 74.65 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Sev Mini Girls | Kısa Program | 16.29 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Serbest Paten | 31.94 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Toplam | 48.23 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Kısa Program | 20.04 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Serbest Paten | 38.61 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Toplam | 57.07 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| U14 Nachwuchs Women | Kısa Program | 19.44 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Serbest Paten | 40.28 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Toplam | 59.72 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Women Bs Inter-Bronze | Toplam | 13.10 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Youngster 2 | Toplam | 27.71 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
En İyi Puanlar 2025/2026
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Kısa Program | 32.45 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Mixed Age Women | Serbest Paten | 63.63 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Mixed Age Women | Toplam | 95.72 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2024/2025
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Kısa Program | 36.18 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Mixed Age Women | Serbest Paten | 58.74 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Mixed Age Women | Toplam | 94.67 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
En İyi Puanlar 2023/2024
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Kısa Program | 29.47 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Mixed Age Women | Serbest Paten | 60.05 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Mixed Age Women | Toplam | 89.52 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
En İyi Puanlar 2022/2023
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Kısa Program | 26.57 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Mixed Age Women | Serbest Paten | 59.21 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) |
| Mixed Age Women | Toplam | 79.52 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
En İyi Puanlar 2021/2022
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Kısa Program | 24.98 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U15 | Serbest Paten | 44.72 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U15 | Toplam | 69.70 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Kısa Program | 25.75 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Serbest Paten | 48.90 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Toplam | 74.65 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
En İyi Puanlar 2020/2021
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Kısa Program | 23.17 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Cadet U14 | Serbest Paten | 39.27 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Cadet U14 | Toplam | 62.44 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Kısa Program | 19.44 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Serbest Paten | 40.28 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Toplam | 59.72 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
En İyi Puanlar 2019/2020
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Espoirs U13 Girls | Kısa Program | 22.82 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Serbest Paten | 40.99 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Kısa Program | 19.02 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Serbest Paten | 36.93 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Toplam | 55.95 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Kısa Program | 22.33 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Serbest Paten | 35.50 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Toplam | 57.83 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Kısa Program | 20.04 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Serbest Paten | 38.61 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Toplam | 57.07 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
En İyi Puanlar 2018/2019
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Mini U12 | Kısa Program | 12.43 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Serbest Paten | 33.68 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Toplam | 46.11 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Kısa Program | 19.66 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Serbest Paten | 30.72 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Toplam | 50.38 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini Women | Kısa Program | 16.92 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Serbest Paten | 26.61 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Toplam | 43.53 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Kısa Program | 16.29 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Serbest Paten | 31.94 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Toplam | 48.23 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
En İyi Puanlar 2017/2018
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls Younger | Serbest Paten | 27.37 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| Bronze Girls Younger | Toplam | 27.37 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Younger | Serbest Paten | 24.92 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Younger | Toplam | 24.92 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Youngster 2 | Serbest Paten | 26.76 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Youngster 2 | Toplam | 26.76 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
En İyi Puanlar 2016/2017
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls Younger | Serbest Paten | 16.17 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Toplam | 16.17 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Serbest Paten | 16.61 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Toplam | 16.61 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Youngster 2 | Serbest Paten | 27.71 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Youngster 2 | Toplam | 27.71 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
En İyi Puanlar 2015/2016
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Cadet B Girls | Serbest Paten | 18.98 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Cadet B Girls | Toplam | 18.98 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Women Bs Inter-Bronze | Serbest Paten | 13.10 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Women Bs Inter-Bronze | Toplam | 13.10 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
En İyi Puanlar 2014/2015
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Debutant A 3 | Serbest Paten | 11.06 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Debutant A 3 | Toplam | 11.06 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
En İyi Puanlar 2013/2014
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Debutant A Younger | Serbest Paten | 7.66 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
| Debutant A Younger | Toplam | 7.66 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
Sezon 2025/2026
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 95.72 |
Short Program 4 (32.09) Free Skating 1 (63.63)
|
| 28–30.11.2025 | Swiss Cup St. Gallen St. Gallen/SUI |
Mixed Age Women | 8 | 86.21 |
Short Program 7 (31.63) Free Skating 10 (54.58)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 93.10 |
Short Program 5 (32.45) Free Skating 4 (60.65)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Mixed Age Women | 5 | 75.00 |
Short Program 5 (27.84) Free Skating 5 (47.16)
|
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon 2024/2025
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Mixed Age Women | 5 | 94.67 |
Short Program 5 (36.18) Free Skating 7 (58.49)
|
| 10–12.01.2025 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Mixed Age Women | Çekildi | ||
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 90.08 |
Short Program 2 (31.34) Free Skating 3 (58.74)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mixed Age Women | 7 | 86.01 |
Short Program 6 (29.81) Free Skating 7 (56.20)
|
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Mixed Age Women | 2 | 88.37 |
Short Program 2 (33.23) Free Skating 3 (55.14)
|
Sezon 2023/2024
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Mixed Age Women | 7 | 89.52 |
Short Program 9 (29.47) Free Skating 6 (60.05)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Mixed Age Women | 13 | 77.84 |
Short Program 13 (25.44) Free Skating 13 (52.40)
|
| 24–26.11.2023 | EVBN-Cup Grindelwald/SUI |
Mixed Age Women | 10 | 79.54 |
Short Program 9 (27.10) Free Skating 9 (52.44)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mixed Age Women | 15 | 68.20 |
Short Program 11 (27.12) Free Skating 15 (41.08)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Mixed Age Women | 7 | 78.06 |
Short Program 7 (26.80) Free Skating 7 (51.26)
|
Sezon 2022/2023
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2023 | Säntiscup 2023 Herisau/SUI |
Mixed Age Women | 2 | 59.21 |
Free Skating 2 (59.21)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mixed Age Women | Çekildi | ||
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Mixed Age | Çekildi | ||
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Mixed Age Women | 9 | 79.52 |
Short Program 10 (26.57) Free Skating 8 (52.95)
|
Sezon 2021/2022
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.02.2022 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 Nat. 11 SUI |
Nachwuchs Girls U15 | 11 | 74.65 |
Short Program 15 (25.75) Free Skating 11 (48.90)
|
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 15 | 66.01 |
Short Program 15 (24.25) Free Skating 15 (41.76)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 10 | 67.66 |
Short Program 11 (21.80) Free Skating 9 (45.86)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 16 | 62.29 |
Short Program 16 (21.40) Free Skating 16 (40.89)
|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Cadet U15 | 11 | 69.70 |
Short Program 12 (24.98) Free Skating 11 (44.72)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 13 | 65.60 |
Short Program 12 (24.74) Free Skating 13 (40.86)
|
Sezon 2020/2021
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 19 | 59.72 |
Short Program 21 (19.44) Free Skating 17 (40.28)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Cadet U14 | 15 | 62.44 |
Short Program 13 (23.17) Free Skating 16 (39.27)
|
Sezon 2019/2020
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–26.01.2020 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 Nat. 33 SUI |
Speranze U13 | 33 | 57.07 |
Short Program 37 (20.04) Free Skating 28 (37.03)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Espoirs U13 Girls |
Free Skating 15 (40.99) Short Program 20 (22.82)
|
||
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Jugend Girls | 13 | 55.95 |
Short Program 16 (19.02) Free Skating 12 (36.93)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Jugend U13 Girls | 13 | 57.83 |
Short Program 12 (22.33) Free Skating 14 (35.50)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Speranze U13 | 15 | 56.44 |
Short Program 18 (17.83) Free Skating 13 (38.61)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Jugend Girls | 20 | 49.12 |
Short Program 19 (18.77) Free Skating 20 (30.35)
|
Sezon 2018/2019
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mini Girls | 47 | 48.23 |
Short Program 48 (16.29) Free Skating 46 (31.94)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Sev Girls | 41 | 50.38 |
Short Program 37 (19.66) Free Skating 42 (30.72)
|
| 20–21.10.2018 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Mini U12 | 25 | 46.11 |
Short Program resega 25 (12.43) Free Skating reseghina 21 (33.68)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Mini Women | 41 | 43.53 |
Short Program 41 (16.92) Free Skating 40 (26.61)
|
Sezon 2017/2018
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Youngster 2 | 1 | 26.76 |
Free Skating 1 (26.76)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Bronze Younger | 10 | 24.92 |
Free Skating 10 (24.92)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
Bronze Girls Younger | 5 | 27.37 |
Free Skating 5 (27.37)
|
Sezon 2016/2017
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Youngster 2 | 3 | 27.71 |
Free Skating 3 (27.71)
|
| 20–22.01.2017 | Kolin Trophy 2017 SUI |
Inter-Bronze Girls Younger | 22 | 16.17 |
Free Skating 22 (16.17)
|
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Interbronce Girls Younger | 15 | 16.61 |
Free Skating 15 (16.61)
|
Sezon 2015/2016
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Cadet B Girls | 5 | 18.98 |
Free Skating 5 (18.98)
|
| 20–22.11.2015 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf SUI |
Women Bs Inter-Bronze | 25 | 13.10 |
Free Skating 25 (13.10)
|
Sezon 2014/2015
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Debutant A 3 | 6 | 11.06 |
Free Skating 6 (11.06)
|
Sezon 2013/2014
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2014 | 29. Säntiscup 2014 SUI |
Debutant A Younger | 14 | 7.66 |
Free Skating 14 (7.66)
|