Sofía GARCÍA-LORENZANA pasif Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Toplam | 44.07 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) | 2018/2019 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Kısa Program | 34.17 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Women | Serbest Paten | 56.55 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Women | Toplam | 90.72 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2018/2019
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Serbest Paten | 44.07 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) |
| Junior Women | Toplam | 44.07 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) |
En İyi Puanlar 2017/2018
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Kısa Program | 27.57 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Junior Women | Serbest Paten | 55.52 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Junior Women | Toplam | 83.09 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
En İyi Puanlar 2016/2017
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Kısa Program | 34.17 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Junior Women | Serbest Paten | 56.55 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Junior Women | Toplam | 90.72 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
En İyi Puanlar 2015/2016
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Kısa Program | 26.25 | Spanish Championships 2015 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Women | Serbest Paten | 50.12 | Spanish Championships 2015 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Women | Toplam | 76.37 | Spanish Championships 2015 (San Sebastián/ESP) |
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon 2018/2019
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–05.05.2019 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 🏅 Nat. 2 ESP |
Junior Women | 2 | 44.07 |
Free Skating 2 (44.07)
|
Sezon 2017/2018
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2017–17.12.2018 | Spanish Senior Championships 2017 Nat. 10 Jaca/ESP |
Junior Women | 10 | 83.09 |
Short Program 12 (27.57) Free Skating 8 (55.52)
|
Sezon 2016/2017
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.12.2016 | Spanish Championships 2016 Nat. 8 Vielha/ESP |
Junior Women | 8 | 90.72 |
Short Program 8 (34.17) Free Skating 8 (56.55)
|
Sezon 2015/2016
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.12.2015 | Spanish Championships 2015 Nat. 9 San Sebastián/ESP |
Junior Women | 9 | 76.37 |
Short Program 11 (26.25) Free Skating 9 (50.12)
|