Sonja TIMOFEJEVA pasif Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior B Girls | Toplam | 38.87 | Narva Cup 2024 (Narva/EST) | 2024/2025 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Cubs B Girls | Toplam | 19.65 | Narva Spring 2017 (Narva/EST) | 2017/2018 |
| Junior B Women | Toplam | 30.81 | Tallinn Trophy 2023 (Tallinn/EST) | 2023/2024 |
| Junior ladies 2 | Toplam | 26.11 | Narva Spring 2023 (Narva/EST) | 2022/2023 |
| Novice B Girls | Toplam | 26.15 | Narva Cup 2019 (Narva/EST) | 2019/2020 |
| Springs B Girls | Toplam | 25.06 | Narva Spring 2018 (Narva/EST) | 2018/2019 |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2024/2025
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior B Girls | Serbest Paten | 38.87 | Narva Cup 2024 (Narva/EST) |
| Junior B Girls | Toplam | 38.87 | Narva Cup 2024 (Narva/EST) |
En İyi Puanlar 2023/2024
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior B Girls | Serbest Paten | 36.09 | Narva Spring 2024 (Narva/EST) |
| Junior B Girls | Toplam | 36.09 | Narva Spring 2024 (Narva/EST) |
| Junior B Women | Serbest Paten | 30.81 | Tallinn Trophy 2023 (Tallinn/EST) |
| Junior B Women | Toplam | 30.81 | Tallinn Trophy 2023 (Tallinn/EST) |
En İyi Puanlar 2022/2023
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior ladies 2 | Serbest Paten | 26.11 | Narva Spring 2023 (Narva/EST) |
| Junior ladies 2 | Toplam | 26.11 | Narva Spring 2023 (Narva/EST) |
En İyi Puanlar 2019/2020
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Novice B Girls | Serbest Paten | 26.15 | Narva Cup 2019 (Narva/EST) |
| Novice B Girls | Toplam | 26.15 | Narva Cup 2019 (Narva/EST) |
| Springs B Girls | Serbest Paten | 19.90 | Narva Spring 2019 (Narva/EST) |
| Springs B Girls | Toplam | 19.90 | Narva Spring 2019 (Narva/EST) |
En İyi Puanlar 2018/2019
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Springs B Girls | Serbest Paten | 25.06 | Narva Spring 2018 (Narva/EST) |
| Springs B Girls | Toplam | 25.06 | Narva Spring 2018 (Narva/EST) |
En İyi Puanlar 2017/2018
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Cubs B Girls | Serbest Paten | 19.65 | Narva Spring 2017 (Narva/EST) |
| Cubs B Girls | Toplam | 19.65 | Narva Spring 2017 (Narva/EST) |
| Springs B Girls | Serbest Paten | 23.21 | Tallinn Trophy 2017 (Tallinn/EST) |
| Springs B Girls | Toplam | 17.23 | Narva Cup 2017 (Narva/EST) |
En İyi Puanlar 2016/2017
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Cubs B Girls | Serbest Paten | 9.27 | Narva Cup 2016 (Narva/EST) |
| Cubs B Girls | Toplam | 9.27 | Narva Cup 2016 (Narva/EST) |
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon 2024/2025
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.04.2025 | Narva Spring 2025 Narva/EST |
Junior B Girls | 1 | 34.53 |
Free Skating 1 (34.53)
|
| 23–24.11.2024 | Narva Cup 2024 Narva/EST |
Junior B Girls | 1 | 38.87 |
Free Skating 1 (38.87)
|
| 31.10–03.11.2024 | Tallinn Trophy 2024 Tallinn/EST |
Junior B Girls | 1 | 38.68 |
Free Skating 1 (38.68)
|
Sezon 2023/2024
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.04.2024 | Narva Spring 2024 Narva/EST |
Junior B Girls | 1 | 36.09 |
Free Skating 1 (36.09)
|
| 15–18.02.2024 | Tallink Hotels Cup 2024 Tallinn/EST |
Junior B Girls | 4 | 25.95 |
Free Skating 4 (25.95)
|
| 21–24.11.2023 | Tallinn Trophy 2023 Tallinn/EST |
Junior B Women | 3 | 30.81 |
Free Skating 3 (30.81)
|
Sezon 2022/2023
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.04.2023 | Narva Spring 2023 Narva/EST |
Junior ladies 2 | 1 | 26.11 |
Free Skating 1 (26.11)
|
Sezon 2019/2020
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11–01.12.2019 | Narva Cup 2019 Narva/EST |
Novice B Girls | 6 | 26.15 |
Free Skating 6 (26.15)
|
| 26–29.04.2019 | Narva Spring 2019 Narva/EST |
Springs B Girls | 6 | 19.90 |
Free Skating 6 (19.90)
|
Sezon 2018/2019
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.11.2018 | Narva Cup 2018 Narva/EST |
Springs B Girls | Çekildi | ||
| 20–22.04.2018 | Narva Spring 2018 Narva/EST |
Springs B Girls | 4 | 25.06 |
Free Skating 4 (25.06)
|
Sezon 2017/2018
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.12.2017 | Narva Cup 2017 Narva/EST |
Springs B Girls | 4 | 17.23 |
Free Skating 4 (17.23)
|
| 20–26.11.2017 | Tallinn Trophy 2017 Tallinn/EST |
Springs B Girls |
Free Skating 6 (23.21)
|
||
| 20–26.11.2017 | Tallinn Trophy 2017 Tallinn/EST |
Springs B Girls | |||
| 22.04.2017 | Narva Spring 2017 Narva/EST |
Cubs B Girls | 12 | 19.65 |
Free Skating 12 (19.65)
|
Sezon 2016/2017
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.12.2016 | Narva Cup 2016 Narva/EST |
Cubs B Girls | 16 | 9.27 |
Free Skating 16 (9.27)
|
EUL Ulusal Takım Projesi (Koondise projekt)
Yükleniyor…