Team MIRUM Access
Puan ilerlemesi
Eleman haritası ⓘ
Kişisel En İyi
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Kısa Program | 31.94 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) | 2022/2023 |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 68.92 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) | 2022/2023 |
| Junior Synchronized | Toplam | 100.86 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) | 2022/2023 |
Önceki kategorilerden kişisel en iyiler
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Kısa Program | 36.24 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| Junior | Kısa Program | 26.21 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Serbest Paten | 46.15 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Serbest Paten | 70.58 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| Junior | Toplam | 72.36 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Toplam | 106.82 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| Junior ISU Synchronized | Kısa Program | 31.08 | OPEN MADRID 23 (ESP) | 2023/2024 |
| Junior ISU Synchronized | Serbest Paten | 39.88 | OPEN MADRID 23 (ESP) | 2023/2024 |
| Junior ISU Synchronized | Toplam | 70.96 | OPEN MADRID 23 (ESP) | 2023/2024 |
| Junior Synchronized | Kısa Program | 35.30 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) | 2018/2019 |
| Junior Synchronized | Kısa Program | 29.97 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Synchronized | Kısa Program | 26.27 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) | 2017/2018 |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 58.03 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 65.10 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) | 2018/2019 |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 45.92 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) | 2017/2018 |
| Junior Synchronized | Toplam | 100.40 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) | 2018/2019 |
| Junior Synchronized | Toplam | 26.27 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) | 2017/2018 |
| Junior Synchronized | Toplam | 88.00 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
En İyi Puanlar 2025/2026
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Kısa Program | 23.39 | 2025 CTO MADRID ABSOLUTO (ESP) |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 59.84 | 2025 CTO MADRID ABSOLUTO (ESP) |
| Junior Synchronized | Toplam | 83.23 | 2025 CTO MADRID ABSOLUTO (ESP) |
Önceki sezonlardan en iyi puanlar
En İyi Puanlar 2024/2025
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Kısa Program | 27.67 | 2024 OPEN MADRID (ESP) |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 52.42 | 2024 OPEN MADRID (ESP) |
| Junior Synchronized | Toplam | 80.09 | 2024 OPEN MADRID (ESP) |
En İyi Puanlar 2023/2024
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior | Kısa Program | 36.24 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) |
| Junior | Serbest Paten | 70.58 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) |
| Junior | Toplam | 106.82 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) |
| Junior ISU Synchronized | Kısa Program | 31.08 | OPEN MADRID 23 (ESP) |
| Junior ISU Synchronized | Serbest Paten | 39.88 | OPEN MADRID 23 (ESP) |
| Junior ISU Synchronized | Toplam | 70.96 | OPEN MADRID 23 (ESP) |
En İyi Puanlar 2022/2023
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Kısa Program | 31.94 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 68.92 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) |
| Junior Synchronized | Toplam | 100.86 | Campeonato de Madrid (Valdemoro/ESP) |
En İyi Puanlar 2021/2022
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Kısa Program | 22.90 | Spanish Championships 2021 (Jaca/ESP) |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 57.58 | Spanish Championships 2021 (Jaca/ESP) |
| Junior Synchronized | Toplam | 80.48 | Spanish Championships 2021 (Jaca/ESP) |
En İyi Puanlar 2019/2020
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized | Kısa Program | 19.16 | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 53.16 | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Synchronized | Toplam | 68.40 | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
En İyi Puanlar 2018/2019
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior | Kısa Program | 35.30 | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Junior | Serbest Paten | 61.05 | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Junior | Toplam | 96.35 | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Junior Synchronized | Kısa Program | 35.30 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 65.10 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) |
| Junior Synchronized | Toplam | 100.40 | Spanish Championships 2018 (Logroño/ESP) |
En İyi Puanlar 2017/2018
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior | Kısa Program | 28.78 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Junior | Serbest Paten | 47.28 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Junior | Toplam | 76.06 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Junior Synchronized | Kısa Program | 26.27 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 45.92 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Junior Synchronized | Toplam | 26.27 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
En İyi Puanlar 2016/2017
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior | Kısa Program | 26.21 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Serbest Paten | 46.15 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Toplam | 72.36 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior Synchronized | Kısa Program | 29.97 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Junior Synchronized | Serbest Paten | 58.03 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Junior Synchronized | Toplam | 88.00 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
En İyi Puanlar 2015/2016
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior | Kısa Program | 21.39 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Serbest Paten | 51.69 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Toplam | 73.08 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
En İyi Puanlar 2014/2015
| Kategori | Bölüm | Puan | Elde Edildiği Yarışma |
|---|---|---|---|
| Junior | Kısa Program | 19.73 | Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU (SWE) |
| Junior | Serbest Paten | 42.33 | Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU (SWE) |
| Junior | Toplam | 62.06 | Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU (SWE) |
Sezon 2025/2026
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.11.2025 | 2025 CTO MADRID ABSOLUTO ESP |
Junior Synchronized | 1 | 83.23 |
Short Program 1 (23.39) Free Skating 1 (59.84)
|
Önceki sezonlardan sonuçlar
Sezon 2024/2025
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11–01.12.2024 | 2024 OPEN MADRID ESP |
Junior Synchronized | 1 | 80.09 |
Short Program 1 (27.67) Free Skating 1 (52.42)
|
Sezon 2023/2024
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.02.2024 | FRENCH CUP 2024 ROUEN/FRA |
Junior | 10 | 106.82 |
Short Program 10 (36.24) Free Skating 10 (70.58)
|
| 02–03.12.2023 | OPEN MADRID 23 ESP |
Junior ISU Synchronized | 1 | 70.96 |
Short Program 1 (31.08) Free Skating 1 (39.88)
|
Sezon 2022/2023
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.12.2022 | Campeonato de Madrid Valdemoro/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 100.86 |
Short Program 1 (31.94) Free Skating 1 (68.92)
|
Sezon 2021/2022
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–19.12.2021 | Spanish Championships 2021 🥇 Nat. champion Jaca/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 80.48 |
Short Program 1 (22.90) Free Skating 1 (57.58)
|
Sezon 2019/2020
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.12.2019 | Spanish Championships 2019 🥇 Nat. champion San Sebastián/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 68.40 |
Short Program 1 (19.16) Free Skating 1 (53.16)
|
Sezon 2018/2019
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.12.2018 | Spanish Championships 2018 🥇 Nat. champion Logroño/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 100.40 |
Short Program 1 (35.30) Free Skating 1 (65.10)
|
| 19–21.10.2018 | Autumn Cup 2018 FRA |
Junior | 2 | 96.35 |
Short Program 2 (35.30) Free Skating 2 (61.05)
|
Sezon 2017/2018
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.02.2018 | Spring Cup 2018 ITA |
Junior | 9 | 76.06 |
Short Program 8 (28.78) Free Skating 11 (47.28)
|
| 15.12.2017–17.12.2018 | Spanish Senior Championships 2017 🥇 Nat. champion Jaca/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 26.27 |
Short Program 1 (26.27) Free Skating 1 (45.92)
|
| 03–05.11.2017 | AUTUMN CUP 2017 ESP |
Junior | 2 | 71.51 |
Short Program 2 (24.87) Free Skating 2 (46.64)
|
Sezon 2016/2017
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–22.01.2017 | 7th MOZART CUP 2017 AUT |
Junior | 11 | 72.36 |
Short Program 11 (26.21) Free Skating 11 (46.15)
|
| 16–18.12.2016 | Spanish Championships 2016 🥇 Nat. champion Vielha/ESP |
Junior Synchronized | 1 | 88.00 |
Short Program 1 (29.97) Free Skating 1 (58.03)
|
Sezon 2015/2016
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.01.2016 | Leon Lurje Trophy 2016 SWE |
Junior | 8 | 73.08 |
Short Program 8 (21.39) Free Skating 8 (51.69)
|
Sezon 2014/2015
| Tarih | Etkinlik | Kategori | Derece | Puanlar | Bölümler |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.01.2015 | Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU SWE |
Junior | 9 | 62.06 |
Short Program 9 (19.73) Free Skating 9 (42.33)
|