Melanie STOCKER faol emas Access
Ballning oʻsishi
Element xaritasi ⓘ
Shaxsiy eng yaxshi
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan | Mavsum |
|---|---|---|---|---|
| Stil Inter-Gold Gold | Umumiy | 12.19 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
Oldingi toifalardagi shaxsiy eng yaxshilar
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan | Mavsum |
|---|---|---|---|---|
| Bs Da Bronze Older | Umumiy | 24.30 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Inter-Silver Women | Umumiy | 35.62 | Montalin Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend A Girls | Umumiy | 38.03 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend B2 | Umumiy | 25.70 | Montalin Cup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Umumiy | 24.01 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Umumiy | 34.27 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Kategorie Girls 2c | Umumiy | 22.70 | EVBN Meisterschaft 2011 (SUI) | 2011/2012 |
| Silver Women Stil | Umumiy | 12.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Stil Inter-Gold Women | Umumiy | 12.38 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) | 2022/2023 |
| Stil Inter-Gold Women Adult | Umumiy | 12.67 | AarauerCup23 (Aarau/SUI) | 2022/2023 |
Oldingi mavsumlardagi eng yaxshi ballar
Eng yaxshi ballar 2023/2024
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan |
|---|---|---|---|
| Stil Inter-Gold Gold | Erkin konkida uchish | 12.19 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Stil Inter-Gold Gold | Umumiy | 12.19 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
Eng yaxshi ballar 2022/2023
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan |
|---|---|---|---|
| Stil Inter-Gold Women | Erkin konkida uchish | 12.38 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
| Stil Inter-Gold Women | Umumiy | 12.38 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
| Stil Inter-Gold Women Adult | Erkin konkida uchish | 12.67 | AarauerCup23 (Aarau/SUI) |
| Stil Inter-Gold Women Adult | Umumiy | 12.67 | AarauerCup23 (Aarau/SUI) |
Eng yaxshi ballar 2021/2022
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan |
|---|---|---|---|
| Silver Women Stil | Erkin konkida uchish | 12.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Silver Women Stil | Umumiy | 12.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
Eng yaxshi ballar 2019/2020
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan |
|---|---|---|---|
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Erkin konkida uchish | 24.01 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Umumiy | 24.01 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
Eng yaxshi ballar 2018/2019
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan |
|---|---|---|---|
| Inter-Silver Women | Erkin konkida uchish | 35.62 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| Inter-Silver Women | Umumiy | 35.62 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| Jugend A Girls | Erkin konkida uchish | 38.03 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend A Girls | Umumiy | 38.03 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
Eng yaxshi ballar 2017/2018
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan |
|---|---|---|---|
| Bs Da Bronze Older | Erkin konkida uchish | 24.30 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Older | Umumiy | 24.30 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Jugend Girls | Erkin konkida uchish | 34.27 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Jugend Girls | Umumiy | 34.27 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
Eng yaxshi ballar 2015/2016
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan |
|---|---|---|---|
| Jugend B2 | Erkin konkida uchish | 25.70 | Montalin Cup 2015 (SUI) |
| Jugend B2 | Umumiy | 25.70 | Montalin Cup 2015 (SUI) |
Eng yaxshi ballar 2011/2012
| Toifa | Segment | Ball | Qachonda erishilgan |
|---|---|---|---|
| Kategorie Girls 2c | Erkin konkida uchish | 22.70 | EVBN Meisterschaft 2011 (SUI) |
| Kategorie Girls 2c | Umumiy | 22.70 | EVBN Meisterschaft 2011 (SUI) |
Oldingi mavsumlardagi natijalar
Mavsum 2023/2024
| Sana | Tadbir | Toifa | Oʻrin | Ballar | Segmentlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Stil Inter-Gold Gold | 3 | 12.19 |
Free Skating 3 (12.19)
|
Mavsum 2022/2023
| Sana | Tadbir | Toifa | Oʻrin | Ballar | Segmentlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2023 | Tenini-Graf-Cup Wetzikon/SUI |
Stil Inter-Gold Women | 4 | 12.38 |
Free Skating 4 (12.38)
|
| 21–22.01.2023 | AarauerCup23 Aarau/SUI |
Stil Inter-Gold Women Adult | 3 | 12.67 |
Free Skating 3 (12.67)
|
Mavsum 2021/2022
| Sana | Tadbir | Toifa | Oʻrin | Ballar | Segmentlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.02.2022 | 20. Tenini-Graf-Cup SUI |
Silver Women Stil | 4 | 12.69 |
Free Skating 4 (12.69)
|
Mavsum 2019/2020
| Sana | Tadbir | Toifa | Oʻrin | Ballar | Segmentlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Jugend Bs (Intersilber) Girls | 8 | 24.01 |
Free Skating 8 (24.01)
|
Mavsum 2018/2019
| Sana | Tadbir | Toifa | Oʻrin | Ballar | Segmentlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Jugend A Girls | 1 | 38.03 |
Free Skating 1 (38.03)
|
| 26–28.10.2018 | Montalin Cup 2018 SUI |
Inter-Silver Women | 1 | 35.62 |
Free Skating 1 (35.62)
|
Mavsum 2017/2018
| Sana | Tadbir | Toifa | Oʻrin | Ballar | Segmentlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Jugend Girls | 4 | 34.27 |
Free Skating 4 (34.27)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Bronze Older | 5 | 24.30 |
Free Skating 5 (24.30)
|
Mavsum 2015/2016
| Sana | Tadbir | Toifa | Oʻrin | Ballar | Segmentlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2015 | Montalin Cup 2015 SUI |
Jugend B2 | 5 | 25.70 |
Free Skating 5 (25.70)
|
Mavsum 2011/2012
| Sana | Tadbir | Toifa | Oʻrin | Ballar | Segmentlar |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.12.2011 | EVBN Meisterschaft 2011 SUI |
Kategorie Girls 2c | 1 | 22.70 |
Free Skating 1 (22.70)
|