Lou LECOMTE neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 15.63 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 10.68 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire | Celkové | 26.31 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Povinný tanec | 9.91 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Povinný tanec | 10.11 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Volný tanec | 8.80 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Celkové | 18.88 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Lame Niveau 2 Groupe A | Povinný tanec | 9.91 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 15.83 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 6.33 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preliminaire | Celkové | 22.16 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preliminaire N2 | Povinný tanec | 14.01 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preliminaire N2 | Volný tanec | 12.73 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preliminaire N2 | Celkové | 26.74 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 15.63 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 10.68 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 26.31 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 15.83 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 6.33 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Celkové | 22.16 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire N2 | Povinný tanec | 14.01 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire N2 | Volný tanec | 12.73 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire N2 | Celkové | 26.74 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Povinný tanec | 9.91 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Povinný tanec | 10.11 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Volný tanec | 8.80 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Celkové | 18.88 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Lame Niveau 2 Groupe A | Povinný tanec | 9.91 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.01.2017 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 FRA |
Solos Preparatoire s Rei SOLO | 3 | 26.31 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (15.63) Libre Lame 4 (10.68)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.02.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 FRA |
Solos Preliminaire s Rei SOLO | 3 | 22.16 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (15.83) Libre Lame 3 (6.33)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL FRA |
Solos Preliminaire N2 s Rei SOLO | 11 | 24.64 |
Pattern Dance (Sans Kp) 11 (13.09) Free Dance 10 (11.55)
|
| 24–25.01.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON FRA |
Solos Preliminaire N2 s Rei SOLO | 10 | 26.74 |
Pattern Dance (Sans Kp) 10 (14.01) Free Dance 10 (12.73)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 FRA |
Solo Lame Niveau 2 Groupe A s Rei SOLO |
Pattern Dance (Sans Kp) 9 (9.91)
|
||
| 15–16.03.2014 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 FRA |
Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance s Rei SOLO | 10 | 18.71 |
Pattern Dance (Sans KP) 9 (9.91) Free Dance 11 (8.80)
|
| 25–26.01.2014 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 FRA |
Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance s Rei SOLO | 10 | 18.88 |
Compulsory Dance 10 (10.11) Free Dance 8 (8.77)
|