Rei SOLO neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Argent | Celkové | 42.72 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Argent 1 Solos | Povinný tanec | 19.56 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Argent 1 Solos | INTERPRETATION-DANCE | 26.83 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Argent 1 Solos | Celkové | 46.39 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) | 2010/2011 |
| Argent Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 22.75 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Argent Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 17.23 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Argent Plus Solo Ice Dance | INTERPRETATION-DANCE | 26.58 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Argent Plus Solo Ice Dance | Celkové | 46.57 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Benjamin 1ere Annee | Povinný tanec | 7.07 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Benjamin 1ere Annee | Volný tanec | 18.74 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Benjamin 1ere Annee | Celkové | 32.60 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Bronze solos imposées | Celkové | 16.98 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 29.99 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.45 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.33 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 2 | Celkové | 53.77 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 2emme Annee | Povinný tanec | 9.81 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Espoirs 2emme Annee | INTERPRETATION-DANCE | 33.61 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Espoirs 2emme Annee | Celkové | 51.84 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Junior Solos | Povinný tanec | 13.15 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 34.17 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Solos | Celkové | 58.49 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Lame | Povinný tanec | 12.13 | RENCONTRE INTER 2 Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame | LIBRE-LAME | 5.50 | RENCONTRE INTER 2 Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame | Celkové | 17.61 | RENCONTRE INTER 2 Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame N2 | Povinný tanec | 14.20 | RENCONTRE INTER 2 Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame N2 | LIBRE-LAME | 6.52 | RENCONTRE INTER 2 Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame N2 | Celkové | 20.72 | RENCONTRE INTER 2 Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.23 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 12.53 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 26.76 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.28 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.05 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Volný tanec | 11.08 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Celkové | 23.36 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe B Solo Ice Dance | Povinný tanec | 17.35 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe B Solo Ice Dance | Povinný tanec | 17.23 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe B Solo Ice Dance | Volný tanec | 12.14 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe B Solo Ice Dance | Celkové | 29.49 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe C Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.39 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe C Solo Ice Dance | Volný tanec | 11.80 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Lame Niveau 2 Groupe C Solo Ice Dance | Celkové | 26.19 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Minime 1 | Volný tanec | 22.53 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 9.73 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 10.84 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 1 | Celkové | 43.10 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 2 | Volný tanec | 24.91 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.54 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.23 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Minime 2 | Celkové | 47.51 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 1ere Annee | Povinný tanec | 8.52 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Novices 1ere Annee | INTERPRETATION-DANCE | 28.66 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Novices 1ere Annee | Celkové | 44.36 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 9.26 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.75 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 10.25 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2 | Celkové | 45.26 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Novices 2eme Annee | Povinný tanec | 7.50 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Novices 2eme Annee | INTERPRETATION-DANCE | 29.50 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Novices 2eme Annee | Celkové | 44.06 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Préliminaire Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 15.70 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préliminaire Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 32.77 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 13.84 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.09 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Volný tanec | 12.11 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Celkové | 25.95 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 13.20 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.21 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 16.65 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 30.86 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 16.10 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.91 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Volný tanec | 16.60 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 31.27 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.23 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Senior Solos | Povinný tanec | 32.03 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) | 2016/2017 |
| Senior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 39.65 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) | 2016/2017 |
| Senior Solos | Celkové | 69.66 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) | 2016/2017 |
| Solo Argent Plus | Povinný tanec | 22.75 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Lame Niveau 1 | Povinný tanec | 14.23 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Lame Niveau 2 Groupe A | Povinný tanec | 12.28 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Lame Niveau 2 Groupe B | Povinný tanec | 17.35 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Lame Niveau 2 Groupe C | Povinný tanec | 14.39 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Pré-Bronze | Celkové | 33.32 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Pré-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.85 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Pré-Bronze Plus | Volný tanec | 23.97 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Pré-Bronze Plus | Celkové | 42.82 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 17.23 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 19.06 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 21.64 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 38.95 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Préliminaire Niveau 2 | Povinný tanec | 15.70 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Préliminaire Plus | Povinný tanec | 13.84 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Préparatoire | Povinný tanec | 14.23 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Préparatoire Plus Niveau 1 | Povinný tanec | 13.20 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Préparatoire Plus Niveau 2 | Povinný tanec | 16.10 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Vermeil Plus | Povinný tanec | 14.78 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.13 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.60 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo prébronze | Celkové | 30.73 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1 | Celkové | 14.78 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1a | Celkové | 14.98 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1b | Celkové | 10.66 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Povinný tanec | 16.19 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Celkové | 16.19 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2a | Celkové | 8.43 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2b | Celkové | 12.35 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe A | Celkové | 7.07 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe B | Celkové | 9.64 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos 7éme Cristal Niveau 2 | Povinný tanec | 7.56 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 1 | Povinný tanec | 14.11 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 1 | Volný tanec | 10.85 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 1 | Celkové | 24.95 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 2 | Povinný tanec | 14.67 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 2 | Volný tanec | 7.79 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 2 | Celkové | 22.46 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | Povinný tanec | 24.33 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 22.01 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | INTERPRETATION-DANCE | 29.60 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | Celkové | 52.10 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | Povinný tanec | 25.72 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | INTERPRETATION-DANCE | 28.91 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 24.76 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 2 | Celkové | 54.63 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent Niveau 1 | Celkové | 42.32 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent Plus | Povinný tanec | 23.66 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Argent Plus | Povinný tanec | 19.42 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Argent Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.03 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 28.68 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Argent Plus | Celkové | 50.64 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Avenir | Povinný tanec | 19.70 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Avenir | Volný tanec | 18.47 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Avenir | Celkové | 38.17 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin | Povinný tanec | 18.42 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Benjamin | Volný tanec | 23.28 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin | Celkové | 43.54 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 20.33 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 17.84 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 23.88 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Benjamin 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.75 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Benjamin 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 7.71 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 41.73 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 24.28 | TOURNOI DE FRANCE 2015-2016 - J4 - RENNES (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 20.64 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 26.18 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - VIRY (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 6.52 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Benjamin 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 9.23 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 48.42 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - VIRY (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamins 1 | Povinný tanec | 12.67 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Bronze | Povinný tanec | 26.12 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.60 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 18.08 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Bronze | Celkové | 46.87 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze + | Volný tanec | 26.00 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Bronze 1 | Povinný tanec | 21.76 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-Nov Le Havre (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 1 | Volný tanec | 26.67 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 23.88 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 1 | Celkové | 50.51 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Povinný tanec | 24.75 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Volný tanec | 28.52 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 23.91 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze 2 | Celkové | 51.72 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze Libre | Celkové | 32.34 | FONTENAY CUP (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze Niveau 1 | Celkové | 45.83 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze Niveau 2 | Celkové | 45.39 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 28.01 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 25.68 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 27.94 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Bronze Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 18.28 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 55.20 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets | Povinný tanec | 26.07 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets | INTERPRETATION-DANCE | 31.69 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets | Celkové | 57.76 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 1 | Povinný tanec | 26.34 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.42 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 1 | Celkové | 56.94 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 2 | Povinný tanec | 26.21 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J1 - GER (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.78 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 2 | Celkové | 57.95 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 25.52 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 28.72 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.77 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 32.98 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.77 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 58.99 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 27.42 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 26.85 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 2 | UQ | 33.69 | COMPETITION NATIONALE J4 VIRY 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 34.22 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 60.99 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Junior 1 | Povinný tanec | 29.38 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 1 | INTERPRETATION-DANCE | 35.86 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 1 | Celkové | 65.24 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 2 | Povinný tanec | 22.44 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.90 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 2 | Celkové | 46.60 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Juniors-Seniors | Povinný tanec | 24.94 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 25.11 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 35.43 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 59.98 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Lames | Povinný tanec | 16.22 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames | Volný tanec | 15.13 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames | Celkové | 31.35 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames N2 | Povinný tanec | 17.66 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames N2 | Volný tanec | 12.95 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames N2 | Celkové | 30.61 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Lames Niveau 1 | Povinný tanec | 16.66 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lames Niveau 1 | LIBRE-LAME | 6.29 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lames Niveau 1 | Celkové | 22.11 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lames Niveau 2 | Povinný tanec | 18.53 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lames Niveau 2 | LIBRE-LAME | 8.23 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Lames Niveau 2 | Celkové | 26.76 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime | Povinný tanec | 13.77 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime | Volný tanec | 31.36 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime | Celkové | 58.03 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 30.99 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 25.28 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 27.83 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.60 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 10.25 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 1 | Celkové | 58.52 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 26.38 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 24.80 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 31.87 | TOURNOI DE FRANCE 2015-2016 - J4 - RENNES (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime 2 | Celkové | 58.20 | TOURNOI DE FRANCE 2015-2016 - J4 - RENNES (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Novices | Povinný tanec | 18.32 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices | INTERPRETATION-DANCE | 30.80 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices | Celkové | 49.12 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 24.37 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 25.09 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.18 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.13 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.53 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 1 | Celkové | 55.90 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 24.03 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 29.81 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.96 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.79 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.97 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | Celkové | 60.30 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 28.03 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 25.79 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 32.04 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 3 | Celkové | 58.05 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Petit Or | Povinný tanec | 21.95 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-1 | 20.21 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Petit Or | INTERPRETATION-DANCE | 27.19 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Petit Or | Celkové | 48.39 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 18.99 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 9.65 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Poussin | Volný tanec | 15.31 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Poussin | Celkové | 34.11 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Pre-Bronze | Celkové | 36.79 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze 1 | Povinný tanec | 17.77 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 1 | Volný tanec | 18.58 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.02 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 1 | Celkové | 36.26 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Povinný tanec | 16.57 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Volný tanec | 14.75 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-Nov Le Havre (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.47 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Celkové | 30.99 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.48 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 22.78 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 40.10 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Prebronze | Povinný tanec | 20.54 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.56 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.53 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Prebronze | Celkové | 39.82 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze Niveau 1 | Celkové | 31.27 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Prebronze Niveau 2 | Celkové | 24.82 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Prebronze Niveau 3 | Celkové | 30.05 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 19.35 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 16.57 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 21.90 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 41.25 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 22.02 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 14.01 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | Celkové | 36.03 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire N2 | Povinný tanec | 18.07 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preliminaire N2 | Volný tanec | 17.84 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preliminaire N2 | Celkové | 35.91 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 18.74 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 19.79 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 38.53 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preliminaire Niveau 3 | Celkové | 15.88 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preliminaire Plus | Povinný tanec | 14.90 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preliminaire Plus | Povinný tanec | 16.87 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | Volný tanec | 13.55 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | Celkové | 28.86 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 19.81 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | Volný tanec | 19.62 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.82 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 17.80 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 13.64 | TIR 1 Zone EST BEL 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preparatoire | Celkové | 39.43 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire + Niv1 | Povinný tanec | 15.62 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire + Niv1 | Volný tanec | 15.18 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire + Niv1 | Celkové | 30.80 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire 1 | Povinný tanec | 15.06 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 1 | Volný tanec | 10.07 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 1 | Celkové | 25.13 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 2 | Povinný tanec | 18.94 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 2 | Volný tanec | 16.55 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.50 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 2 | Celkové | 34.88 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire Niveau 2 | Celkové | 14.80 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 15.30 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 14.96 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.41 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 30.26 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire Plus Groupe 2 | Povinný tanec | 14.27 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Groupe 2 | Volný tanec | 10.20 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Groupe 2 | Celkové | 22.76 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Groupe1 | Povinný tanec | 13.33 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Groupe1 | Volný tanec | 13.45 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Groupe1 | Celkové | 26.78 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 1 | Povinný tanec | 10.50 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 1 | Volný tanec | 14.98 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 1 | Celkové | 25.48 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 2 | Povinný tanec | 16.82 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 2 | Volný tanec | 16.75 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 2 | Celkové | 32.00 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil 2 | Povinný tanec | 24.33 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 26.08 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.97 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 2 | Celkové | 59.02 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil Plus | Povinný tanec | 20.27 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Vermeil Plus | Povinný tanec | 18.13 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 32.42 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Vermeil Plus | Celkové | 53.07 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Vermeil Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 19.12 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Vermeil Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.25 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Vermeil Plus Solo Ice Dance | INTERPRETATION-DANCE | 23.20 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Vermeil Plus Solo Ice Dance | Celkové | 42.32 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 16.20 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.39 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 18.65 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.78 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| préparatoire Solo Ice Dance | Celkové | 36.43 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze solos imposées | Povinný tanec | 9.47 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Bronze solos imposées | Celkové | 16.98 | Coupe Adultes - Brive - 28 janvier 2017 (FRA) |
| Junior Solos | Povinný tanec | 13.15 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 34.17 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Junior Solos | Celkové | 58.49 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Senior Solos | Povinný tanec | 32.03 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Senior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 39.65 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) |
| Senior Solos | Celkové | 69.66 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) |
| Solos Argent | Povinný tanec | 23.10 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Argent | Celkové | 42.72 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Argent Plus | Povinný tanec | 23.66 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 (FRA) |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 27.63 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Argent Plus | Celkové | 50.64 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 20.33 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 22.57 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 41.73 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 22.61 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 23.12 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 45.72 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) |
| Solos Bronze | Povinný tanec | 26.12 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Bronze | Celkové | 46.87 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Bronze Libre | Volný tanec | 32.34 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Bronze Libre | Celkové | 32.34 | FONTENAY CUP (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 21.93 | TIR 1 Zone EST BEL 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 22.92 | TIR 1 Zone EST BEL 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 44.85 | TIR 1 Zone EST BEL 2016/2017 (FRA) |
| Solos Cadets | Povinný tanec | 26.07 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Solos Cadets | INTERPRETATION-DANCE | 31.69 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Solos Cadets | Celkové | 57.76 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Solos Cadets 1 | Povinný tanec | 26.34 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) |
| Solos Cadets 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.42 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) |
| Solos Cadets 1 | Celkové | 56.94 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) |
| Solos Junior 1 | Povinný tanec | 29.38 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) |
| Solos Junior 1 | INTERPRETATION-DANCE | 35.86 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) |
| Solos Junior 1 | Celkové | 65.24 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) |
| Solos Junior 2 | Povinný tanec | 22.44 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL (FRA) |
| Solos Junior 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.90 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) |
| Solos Junior 2 | Celkové | 46.60 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) |
| Solos Lames Niveau 1 | Povinný tanec | 16.66 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lames Niveau 1 | LIBRE-LAME | 6.29 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lames Niveau 1 | Celkové | 22.11 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lames Niveau 2 | Povinný tanec | 18.53 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lames Niveau 2 | LIBRE-LAME | 8.23 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Lames Niveau 2 | Celkové | 26.76 | RIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Minime | Povinný tanec | 11.17 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Minime | Volný tanec | 27.18 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Minime | Celkové | 48.46 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 30.99 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 27.53 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 58.52 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET (FRA) |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 16.54 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Poussin | Volný tanec | 15.31 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Poussin | Celkové | 31.85 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 22.02 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 14.01 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Celkové | 36.03 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 19.07 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 13.64 | TIR 1 Zone EST BEL 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 32.53 | TIR 2 Zone EST REI 2016/2017 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Benjamin 1ere Annee | Povinný tanec | 7.07 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Benjamin 1ere Annee | Volný tanec | 18.74 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Benjamin 1ere Annee | Celkové | 32.60 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Espoirs 2emme Annee | Povinný tanec | 9.81 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Espoirs 2emme Annee | INTERPRETATION-DANCE | 33.61 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Espoirs 2emme Annee | Celkové | 51.84 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 1ere Annee | Povinný tanec | 8.52 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 1ere Annee | INTERPRETATION-DANCE | 28.66 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 1ere Annee | Celkové | 44.36 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 2eme Annee | Povinný tanec | 7.50 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 2eme Annee | INTERPRETATION-DANCE | 29.50 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Novices 2eme Annee | Celkové | 44.06 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Solos Argent Plus | Povinný tanec | 20.79 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 28.68 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Argent Plus | Celkové | 48.65 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Benjamin | Povinný tanec | 18.42 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) |
| Solos Benjamin | Volný tanec | 18.42 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) |
| Solos Benjamin | Celkové | 36.84 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 15.50 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 21.24 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 36.61 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 18.61 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 24.03 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 42.64 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Bronze | Povinný tanec | 13.62 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Bronze | Celkové | 27.15 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 19.25 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 27.94 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 47.19 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 27.42 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 34.22 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | UQ | 33.69 | COMPETITION NATIONALE J4 VIRY 2014-2015 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 60.99 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Lames | Povinný tanec | 16.22 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Lames | Volný tanec | 15.13 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Lames | Celkové | 31.35 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Lames N2 | Povinný tanec | 17.66 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Lames N2 | Volný tanec | 12.95 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Lames N2 | Celkové | 30.61 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 15.12 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 21.75 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 35.27 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices | Povinný tanec | 18.32 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) |
| Solos Novices | INTERPRETATION-DANCE | 30.80 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) |
| Solos Novices | Celkové | 49.12 | COUPES DE FRANCE SOLOS 2015 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 24.37 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.53 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Celkové | 55.90 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 21.46 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.56 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkové | 54.02 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 11.88 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 19.28 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkové | 31.16 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze | Povinný tanec | 18.97 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Pre-Bronze | Celkové | 36.79 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.48 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 22.78 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 40.10 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire N2 | Povinný tanec | 18.07 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire N2 | Volný tanec | 17.84 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire N2 | Celkové | 35.91 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire | Povinný tanec | 19.81 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire | Volný tanec | 19.62 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 39.43 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Povinný tanec | 20.27 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 32.42 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Celkové | 53.07 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Argent Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 22.75 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Argent Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 17.23 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Argent Plus Solo Ice Dance | INTERPRETATION-DANCE | 26.58 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Argent Plus Solo Ice Dance | Celkové | 46.57 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.23 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 12.53 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 26.76 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.28 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.05 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Volný tanec | 11.08 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe A Solo Ice Dance | Celkové | 23.36 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe B Solo Ice Dance | Povinný tanec | 17.35 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe B Solo Ice Dance | Povinný tanec | 17.23 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe B Solo Ice Dance | Volný tanec | 12.14 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe B Solo Ice Dance | Celkové | 29.49 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe C Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.39 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe C Solo Ice Dance | Volný tanec | 11.80 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Lame Niveau 2 Groupe C Solo Ice Dance | Celkové | 26.19 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préliminaire Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 15.70 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préliminaire Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 32.77 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 13.84 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.09 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Volný tanec | 12.11 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préliminaire Plus Solo Ice Dance | Celkové | 25.95 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 13.20 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.21 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Volný tanec | 16.65 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 1 Solo Ice Dance | Celkové | 30.86 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 16.10 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 12.91 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Volný tanec | 16.60 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Plus Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 31.27 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Préparatoire Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.23 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Argent Plus | Povinný tanec | 22.75 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Lame Niveau 1 | Povinný tanec | 14.23 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Lame Niveau 2 Groupe A | Povinný tanec | 12.28 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Lame Niveau 2 Groupe B | Povinný tanec | 17.35 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Lame Niveau 2 Groupe C | Povinný tanec | 14.39 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Pré-Bronze | Povinný tanec | 17.66 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Pré-Bronze | Celkové | 33.32 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Pré-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.85 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Pré-Bronze Plus | Volný tanec | 23.97 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Pré-Bronze Plus | Celkové | 42.82 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 17.23 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 19.06 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 21.64 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 38.95 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Préliminaire Niveau 2 | Povinný tanec | 15.70 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Préliminaire Plus | Povinný tanec | 13.84 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Préparatoire | Povinný tanec | 14.23 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Préparatoire Plus Niveau 1 | Povinný tanec | 13.20 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Préparatoire Plus Niveau 2 | Povinný tanec | 16.10 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo Vermeil Plus | Povinný tanec | 14.78 | CIR Zone Centre Nord - VIT - 2013-2014 (FRA) |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.60 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.13 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Solo prébronze | Celkové | 30.73 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 18.17 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 23.88 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 40.81 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 17.75 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 20.39 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 37.52 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Benjamins 1 | Povinný tanec | 12.67 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 25.52 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 32.98 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 57.21 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 19.44 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.96 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 45.23 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 25.11 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 35.43 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 59.98 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 23.04 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 25.11 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 48.15 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 24.14 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 27.57 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Minime 2 | Celkové | 51.71 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 23.67 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 29.91 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Celkové | 52.31 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 19.15 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 22.86 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkové | 42.01 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 23.34 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 31.22 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkové | 53.18 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 (FRA) |
| Vermeil Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 19.12 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Vermeil Plus Solo Ice Dance | Povinný tanec | 14.25 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| Vermeil Plus Solo Ice Dance | INTERPRETATION-DANCE | 23.20 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Vermeil Plus Solo Ice Dance | Celkové | 42.32 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.39 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 16.20 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.78 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 18.65 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | Celkové | 36.43 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos 7ème Cristal Niveau 1 | Povinný tanec | 14.78 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1 | Celkové | 14.78 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1a | Povinný tanec | 14.98 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1a | Celkové | 14.98 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1b | Povinný tanec | 10.66 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1b | Celkové | 10.66 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Povinný tanec | 8.57 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Celkové | 8.57 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2a | Povinný tanec | 8.43 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2a | Celkové | 8.43 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2b | Povinný tanec | 12.35 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2b | Celkové | 12.35 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 20.02 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 20.64 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 22.52 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 41.42 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.22 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Bronze + | Povinný tanec | 18.32 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Bronze + | Volný tanec | 26.00 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Bronze + | Celkové | 44.32 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 25.68 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 22.22 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 47.90 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 18.84 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 21.91 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 28.64 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 48.59 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 24.13 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Povinný tanec | 26.85 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.05 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Celkové | 58.62 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 24.79 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Povinný tanec | 23.21 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 32.54 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Celkové | 55.75 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 24.99 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 22.02 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 27.83 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 52.82 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 26.38 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 24.80 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 26.70 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Minime 2 | Celkové | 51.50 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 18.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 16.08 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 21.12 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
| Solos Novices 1 | Celkové | 38.09 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 24.03 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 23.96 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 30.63 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkové | 53.41 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 28.03 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 25.79 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 32.04 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkové | 58.05 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.56 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.53 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Prebronze | Celkové | 27.77 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 14.65 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 16.55 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 31.20 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 18.74 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 19.79 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 38.53 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 17.80 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.82 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 35.62 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire + Niv1 | Povinný tanec | 15.62 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Preparatoire + Niv1 | Volný tanec | 15.18 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Preparatoire + Niv1 | Celkové | 30.80 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Groupe 2 | Povinný tanec | 14.27 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Groupe 2 | Volný tanec | 10.20 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Groupe 2 | Celkové | 22.76 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Groupe1 | Povinný tanec | 13.33 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Groupe1 | Volný tanec | 13.45 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Groupe1 | Celkové | 26.78 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 1 | Povinný tanec | 10.50 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 1 | Volný tanec | 14.98 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 1 | Celkové | 25.48 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 2 | Povinný tanec | 16.82 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 2 | Volný tanec | 16.75 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus Niveau 2 | Celkové | 32.00 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Povinný tanec | 18.13 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 21.13 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Celkové | 38.14 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos 7ème Cristal Niveau 1 | Povinný tanec | 13.56 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 1 | Celkové | 13.56 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Povinný tanec | 16.19 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos 7ème Cristal Niveau 2 | Celkové | 16.19 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Argent Plus | Povinný tanec | 19.42 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 22.61 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Argent Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.03 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Argent Plus | Celkové | 40.53 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Povinný tanec | 17.84 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Volný tanec | 19.11 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 7.71 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 8.75 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Celkové | 36.95 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Povinný tanec | 19.79 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Volný tanec | 20.47 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 9.23 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 6.52 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Celkové | 39.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.60 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Bronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 18.08 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Bronze | Celkové | 35.18 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 22.59 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 23.08 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Bronze Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 18.28 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 44.42 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Povinný tanec | 28.72 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 32.35 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.77 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.77 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Celkové | 58.99 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Juniors-Seniors | Povinný tanec | 24.94 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Juniors-Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 30.08 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Juniors-Seniors | Celkové | 52.05 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Minime 1 | Povinný tanec | 25.28 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Minime 1 | Volný tanec | 26.71 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 10.25 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.60 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Minime 1 | Celkové | 47.07 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 18.66 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 19.57 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Minime 2 | Celkové | 38.16 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 25.09 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Novices 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.13 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 27.34 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.18 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Celkové | 50.99 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 29.81 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.96 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.97 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.79 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkové | 60.30 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 3 | Povinný tanec | 21.70 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 25.54 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkové | 47.22 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Poussin | Povinný tanec | 9.65 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) |
| Solos Poussin | Volný tanec | 10.62 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) |
| Solos Poussin | Celkové | 20.27 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 16.57 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 14.64 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 30.74 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.79 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.58 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 28.37 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Povinný tanec | 16.87 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Volný tanec | 13.55 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Celkové | 28.86 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.01 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.40 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 26.41 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 15.30 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 14.96 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.41 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 30.26 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Argent 1 Solos | Povinný tanec | 19.56 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Argent 1 Solos | INTERPRETATION-DANCE | 26.83 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Argent 1 Solos | Celkové | 46.39 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-Viry Chatillon (FRA) |
| Espoirs 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.45 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 29.99 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.33 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 2 | Celkové | 53.77 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 1 | Volný tanec | 22.53 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 10.84 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 9.73 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 1 | Celkové | 43.10 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 2 | Volný tanec | 24.91 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.23 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.54 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Minime 2 | Celkové | 47.51 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 9.26 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.75 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 10.25 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Novices 2 | Celkové | 45.26 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe A | Povinný tanec | 7.07 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe A | Celkové | 7.07 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe B | Povinný tanec | 9.64 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe B | Celkové | 9.64 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Niveau 2 | Povinný tanec | 7.56 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Niveau 2 | Celkové | 7.56 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 1 | Povinný tanec | 14.11 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 1 | Volný tanec | 10.85 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 1 | Celkové | 24.95 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 2 | Povinný tanec | 14.67 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 2 | Volný tanec | 7.79 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Plus Niveau 2 | Celkové | 22.46 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Argent 1 | Povinný tanec | 24.33 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Argent 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 22.01 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Argent 1 | INTERPRETATION-DANCE | 29.60 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) |
| Solos Argent 1 | Celkové | 52.10 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) |
| Solos Argent 2 | Povinný tanec | 25.72 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Argent 2 | INTERPRETATION-DANCE | 28.91 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Argent 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 24.76 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Argent 2 | Celkové | 54.63 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Argent Niveau 1 | Povinný tanec | 22.20 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Argent Niveau 1 | Celkové | 42.32 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Povinný tanec | 21.76 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-Nov Le Havre (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Volný tanec | 26.67 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) |
| Solos Bronze 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 23.88 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Bronze 1 | Celkové | 50.51 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Povinný tanec | 24.75 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Volný tanec | 28.52 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Bronze 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 23.91 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Bronze 2 | Celkové | 51.72 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Bronze Niveau 1 | Povinný tanec | 23.61 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Bronze Niveau 1 | Celkové | 45.83 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Bronze Niveau 2 | Povinný tanec | 23.00 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Bronze Niveau 2 | Celkové | 45.39 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Petit Or | Povinný tanec | 21.95 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-1 | 20.21 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Petit Or | INTERPRETATION-DANCE | 27.19 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Petit Or | Celkové | 48.39 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 1 | Povinný tanec | 17.77 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 1 | Volný tanec | 18.58 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.02 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 1 | Celkové | 36.26 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Povinný tanec | 16.57 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Volný tanec | 14.75 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-Nov Le Havre (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.47 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Celkové | 30.99 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Prebronze Niveau 1 | Povinný tanec | 17.33 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Prebronze Niveau 1 | Celkové | 31.27 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Prebronze Niveau 2 | Povinný tanec | 13.80 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Prebronze Niveau 2 | Celkové | 24.82 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Prebronze Niveau 3 | Povinný tanec | 15.96 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Prebronze Niveau 3 | Celkové | 30.05 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 3 | Povinný tanec | 15.88 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 3 | Celkové | 15.88 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Povinný tanec | 14.90 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Volný tanec | 9.84 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Celkové | 24.74 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire 1 | Povinný tanec | 15.06 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Preparatoire 1 | Volný tanec | 10.07 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Preparatoire 1 | Celkové | 25.13 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Preparatoire 2 | Povinný tanec | 18.94 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Preparatoire 2 | Volný tanec | 16.55 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Preparatoire 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 17.50 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Preparatoire 2 | Celkové | 34.88 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 2 | Povinný tanec | 14.80 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 2 | Celkové | 14.80 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | Povinný tanec | 24.33 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 26.08 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.97 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Vermeil 2 | Celkové | 59.02 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |