Jane CHAMBAULT neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Cadets | Pattern tanec | 23.52 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets | INTERPRETATION-DANCE | 30.08 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets | Celkový | 53.60 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 17.70 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Voľný tanec | 18.75 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Celkový | 36.45 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Cadets 1 | Pattern tanec | 22.59 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 1 | INTERPRETATION-DANCE | 30.61 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Cadets 1 | Celkový | 52.54 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime | Pattern tanec | 24.70 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime | Voľný tanec | 26.02 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime | Celkový | 50.72 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime 2 | Pattern tanec | 23.48 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime 2 | Voľný tanec | 25.14 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Minime 2 | Celkový | 48.62 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Pattern tanec | 21.38 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Pre-Bronze Plus | Voľný tanec | 21.12 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkový | 42.50 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Prébonze Plus | Pattern tanec | 16.13 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Voľný tanec | 17.46 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Prébonze Plus | Celkový | 33.59 | CIR Villard de Lans (FRA) | 2013/2014 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 9.97 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 10.52 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | Celkový | 20.49 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) | 2012/2013 |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 16.69 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) | 2012/2013 |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.38 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) | 2012/2013 |
| préparatoire Solo Ice Dance | Celkový | 31.07 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) | 2012/2013 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2016/2017
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Cadets | Pattern tanec | 23.52 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Solos Cadets | INTERPRETATION-DANCE | 30.08 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Solos Cadets | Celkový | 53.60 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Solos Cadets 1 | Pattern tanec | 22.59 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Cadets 1 | INTERPRETATION-DANCE | 30.61 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) |
| Solos Cadets 1 | Celkový | 52.54 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) |
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Minime | Pattern tanec | 24.70 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Minime | Voľný tanec | 26.02 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Minime | Celkový | 50.72 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Minime 2 | Pattern tanec | 23.48 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Minime 2 | Voľný tanec | 25.14 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Minime 2 | Celkový | 48.62 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
Najlepšie skóre 2014/2015
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze Plus | Pattern tanec | 12.45 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Voľný tanec | 19.69 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkový | 32.14 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
Najlepšie skóre 2013/2014
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 17.70 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Voľný tanec | 18.75 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Celkový | 36.45 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Pattern tanec | 16.13 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Voľný tanec | 17.46 | CIR Villard de Lans (FRA) |
| Solos Prébonze Plus | Celkový | 33.59 | CIR Villard de Lans (FRA) |
Najlepšie skóre 2012/2013
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 10.52 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 9.97 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
| préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance | Celkový | 20.49 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-1 | 16.69 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.38 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) |
| préparatoire Solo Ice Dance | Celkový | 31.07 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON (FRA) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna Unknown season
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Ger SOLO | 3 | 42.50 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (21.38) Free Dance 5 (21.12)
|
Sezóna 2016/2017
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | COUPE DE FRANCE 2017 FRA |
Solos Cadets s Ger SOLO | 2 | 53.60 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (23.52) Interpretation Dance 2 (30.08)
|
| 18–19.03.2017 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON FRA |
Solos Cadets 1 s Ger SOLO | 10 | 50.03 |
Pattern Dance (Sans Kp) 11 (22.28) Interpretation Dance 9 (27.75)
|
| 18–19.02.2017 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET FRA |
Solos Cadets 1 s Ger SOLO | 5 | 52.54 |
Pattern Dance (Sans Kp) 9 (21.93) Interpretation Dance 4 (30.61)
|
| 21–22.01.2017 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES FRA |
Solos Cadets 1 s Ger SOLO | 7 | 47.06 |
Pattern Dance (Sans Kp) 7 (22.59) Interpretation Dance 7 (24.47)
|
| 03–04.12.2016 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - GER FRA |
Solos Cadets 1 s Ger SOLO | 7 | 51.49 |
Pattern Dance (Sans Kp) 9 (22.24) Interpretation Dance 5 (29.25)
|
Sezóna 2015/2016
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.04.2016 | COUPE DE FRANCE SOLOS 2016 FRA |
Solos Minime s Ger SOLO | 2 | 50.72 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 3 (24.70) Free Dance 2 (26.02)
|
| 05–06.03.2016 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON FRA |
Solos Minime 2 s Ger SOLO | 4 | 48.62 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 4 (23.48) Free Dance 4 (25.14)
|
| 13–14.02.2016 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON FRA |
Solos Minime 2 s Ger SOLO | 7 | 45.84 |
Pattern Dance (Sans KP) 6 (22.57) Free Dance 7 (23.27)
|
| 09–10.01.2016 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT FRA |
Solos Minime 2 s Ger SOLO | 7 | 43.65 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 7 (20.67) Free Dance 7 (22.98)
|
| 05–06.12.2015 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J1 - GER FRA |
Solos Minime 2 s Ger SOLO | 9 | 44.55 |
Pattern Dance (Sans KP) 8 (22.65) Free Dance 9 (21.90)
|
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Ger SOLO | 20 | 32.14 |
Pattern Dance (Sans Kp) 22 (12.45) Free Dance 13 (19.69)
|
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Prébronze Plus s Ger SOLO | 10 | 36.45 |
Compulsory Dance 8 (17.70) Free Dance 14 (18.75)
|
| 25–26.01.2014 | CIR Villard de Lans FRA |
Solos Prébonze Plus s Ger SOLO | 12 | 33.59 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 11 (16.13) Free Dance 13 (17.46)
|
Sezóna 2012/2013
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2013 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - LYON FRA |
préparatoire Solo Ice Dance s Ger SOLO | 1 | 31.07 |
Danse Imposée 1 1 (16.69) Danse Imposée 2 1 (14.38)
|
| 02–03.02.2013 | Championnat Inter Régional Zone Sud Est - St-Gerva FRA |
préliminaire niveau 2 Solo Ice Dance s Ger SOLO | 2 | 20.49 |
Danse Imposée 1 3 (9.97) Danse Imposée 2 2 (10.52)
|